Aký je kočík Monza go 3v1?

silviasiska
21. aug 2015

mate niektora kocik monza go ? nejake recenzie poprosim...dakujem

katjatko
6. máj 2016

@lesnavilla Zdravim, tak ja som stale spokojna, pouzivame fakt intenzivne 8 mesiacov.. dcerka nie je moc dlha, ma teraz cca 70 -72 cm a 8 kg, ale este vcera doobeda spala vo vanicke... takze vydrzala dlho (ale uz tu vanicku idem zbalit). Sportak prijemne prekvapil, mala je v nom veeelmi spokojna, len by sa vozila... ma 4 sklapacie polohy, ide az do uplneho lahu
Vady - no mam pocit, ze sa trochu zacinaju hybat kolecka, mozno len jedno (ze nejde tak cisto ale trosku chodi vlavo vpravo), ale to pozorujem tento tyzden, mozno staci daco utiahnut.
Vanicka- pri sklapani striesky na vanicke treba stlacit dva "gombiky", jeden sa nam stlaca dost zle, ze malokedy sami podari na 1x sklopit striesku.
Sportova cast - omrknite si ako kocik vyzera, ked sportovu cast date do lahu a uplne na maximum zatiahnete striesku - vtedy treba tu striesku odzipsovat z konstrukcie a tu cast konstrukcie vidno- nie je to vada, len sa ma kamosky vypytovali co tam mam za druhu rucku...
Pri nakladani a vykladani z auta sa sem tam podari trosku odlupnut z farby konstrukcie, ale nemyslim ze je to viac ako na inych kocikoch.
Rovnako tie kolesa myslim ze su primerane pouzivaniu (ked porovnam s kamoskinymi).
Treba ratat ze latka bledne, my mame ale sivy a prisiel mi stale rovnaky az kym som nerozbalila sportak a nepostavila vedla vanicky - vtedy som videla rozdiel o cely odtien, takze na nejakych sytych farbach to moze byt dost zretelne
Na sportaku nam chybal taky cicik, do ktoreho sa uchytavalo madlo, tak reklamacia prebiehala tak, ze som poslala mail s foto a do 2 tyzdnov sme mali doma cicik...
Ako viac "problemov" si nevybavim, ja som za tie peniaze veeeelmi spokojna, urcite nelutujem...
Defekt sme este nemali, akurat ak ho kupite, tak treba si kuknut ci mate ventil ktorym viete nafukat kolesa, lebo sa k ventilu velmi tazko dostava - kolesa sme fukali 2x, aj to len prvy mesiac (bo sme asi zle nafukovali)... chodim s nim po trave vela, po polnych cestach, uz bol aj v Rochacoch v lese a fajne😉

janulik01
13. sep 2016

@martinka_hr mohla by si, prosim ta, napisat nejake postrehy k tomuto kociku, kedze ho uz mas rok? dakujem velmi pekne