Aký je kočík Monza Vario?

kpucmura
4. nov 2014

Mate niekto skusenosti s kocikom Monza Vario (3-kombinacia)?

ivet1371
5. nov 2014

To zaujima aj mna aj cenu by som chcela vediet🙂

jongopongo
20. nov 2014

Ahojte babeny, priznam sa ze o tejto znacke uz cosi viem, kupovala som si od nich prebalovaciu tasku s ktorou som btw. velmi spokojna 🙂, dnes som pozerala tento kociar a ma fajn cenu ze :299€ kociar je odpruzeny , sportova cast sa da otacat aj v smere aj v protismere jazdy, aj strieska sa da dat dostatocne nizko, v sedej by som ho brala 🙂)

marietta33
23. nov 2014

Ahojte @kpucmura a @ivet1371, akurat pred tyzdnom som kocik Monza Vario skusala v predajni. Zaujal ma hlavne kvoli tomu, ze ma vela uzitocnych detailov. Ma napriklad nafukovacie kolieska vpredu aj vzadu a daju sa zlozit, takze aj do auta sa lahsie zmesti. Konstrukcia je fakt lahucka, zdvihla som ju jednou rukou 😀 a velmi jednoducho sa sklada. Co ma potesilo najviac je mega velka strieska na sportovej casti, taku som u ziadneho kocika nevidela a babo je za kazdych okolnosti chranene pred slnkom a vetrom. No a vzhladom na cenu je to super volba. 🙂

galganka
26. nov 2014

Zatiaľ veľmi dobrý 🙂

ester79
26. nov 2014

Nedávno ho kúpila kamoška a dnes som si ho skúsila "potlačiť". Osobne som bola v tom, že kočíky do 400 e sú len také nafúknuté hrkálky, ale toto je fakt úplne dobrý kočík - za málo peňazí veľa muziky. Je stabilný a pevný, ovláda sa dobre. A dole je veľa úložného priestoru, ešte aj držiačik na fľašku. Teraz pozerám, že je to dvojkombinácia ale predávajú k nemu aj vajičko concord ion za stovku, čo normálne stojí dvakrát toľko. Takže za mňa áno.

elizita
26. nov 2014

Ahoj. Ja som nan dnes pri prieskume natrafila. A bola som celkom uzasnuta. Bola som so sestrou, kt ma 1,5 rocneho, predsa len vie, co na takom kociku sledovat. Ona ma teutoniu a icandy a tento sa im takmer vyrovna. Roztec kolies taka ako na teutonii, takze super do cinzaku. Mne len vadia fukane kolesa a ze nie je tak odpruzeny ako teutonia. Plus ma mierne irituje vajicko, z ktoreho rychlo vyrastie a ma striesku o nicom. Vana aj sportova cast super a cena ani nehovorim. 3kombin 380 eur aj s dazdnikom a nanoznikmi. A v sedej je paradny. Zatial 1 z favoritov.

didi51100
27. nov 2014

Mne sa tiez lubi. Vanicka mi tvarom pripomina bugaboo a je na nej super, ze ked z nej babo vyrastie, da sa zlozit a nezabera tolko miesta. Pritom je zateplena dvojitou vrstvou, takze v zime je v nej pekne teplucko.

evelina86
1. dec 2014

Ja som ho bola tiež osobne pozerať na predajni. Velmi sa nam páčil Je lahučky, presne ako píšu baby - ma velmi dobre riešenú športovu časť, tá strieška je velká, dá sa ešte predlžiť. Mám nan zálusk...🙂

mimka79
5. dec 2014

Ahojte,aj my sme ho vcera pozerali,je to asi jediny kočik,ktory sa paci aj drahemu/lebo jemu sa nic nepacilo doposial/....Je to novinka tak skusenosti asi nebudu este s nim mat mnohe na odporucenie.....Ale je tiez medzi nasimi favoritmi ako vzhladom tak funkciami a dobrou cenou.... A to som si uz bola ista pre Hauck malibu 2015....ale recenzie na tuto znacku ma moc nepotesili....Ale tie recenzie boli na starsie typy...Tak neviem ako sa rozhodneme....

ivetbal
6. dec 2014

Ja som ho nevidela naživo ale na fotkách sa mi páči len športová verzia. Nikde som ju nevidela predávať samostatne. Pri hlbokej korbičke mi tá strieška pripadá krátka ☹ Ževraj sa tam dá nakliknúť aj Concord vanička (tá by sa mi páčila viac). Zaujímala by ma aj kvalita materiálu.

briasr
23. jan 2015

Ahojte, nemate nejake nove poznatky k tomuto kociku? videli sme ho pri prvej obhliadke kocikov a celkom sa nam zapacil hlavne ta cena ☺, tsk ak mate niektora novsie info z prevadzky tak by to bolo super. dakujem

andrea235
2. feb 2015

My sme tiez pozerali prave tento, ale chcela som este pocitat recenzie nan. No nikde nic. Len ze bol skusany v predajni a pacil sa....to aj nam. Nejaka "zabehnuta" mamicka neporadi?🙂

zuzanka.j
11. feb 2015

ja ho mam, ale este nekocikujeme, az cca o mesiac 😉 . Kludne potom napiste IP kto bude chciet . Aj v skupine kocikovo sme monzu riesili. dajte si v tej skupine pod lupu monza vario a vyhodi vam info. Pisala tam aj mamicka co uz kocikuje 😉

saskia2226
24. feb 2015

neviete, ci existuje k Monza Vario aj nanoznik? tiez sa nam velmi paci 🙂

iwka62
6. mar 2015

My sme si ho dnes kúpili, zatiaľ vyzerá super, je ľahučký, zaberie malo miesta v aute. Jedine čo je mínus je že nemá nánožník na športovú časť, musim poriesit nejaký univerzálny ale zatiaľ som spokojna. Zajtra dáme premiéru 😀

nlula
4. máj 2015

Ahojte dnes som s zaľúbila do tohto kočíka, cena ma oslovila mám doma po prvom dieťati concord iba športový , ale zaujal ma tento kôli cene a naozaj bol ľahký a jednoducho padol mi do oka ešte tak ukecať manžela bo som mu sľúbila že pre druhé nájdem kočík už iba na bazáre , ale tento by som si veľmi želala a snáď sa ani za túto cenu na našu korbu concord nedá slúšná v dobrom stave vaníčka s vajíčkom ani nedá kúpiť, tak sekáme dobrotu a uvidíme či manželík povolí. Držte mi Monzačky varia palčeky 🙂.

trnkalka
20. aug 2015

Dá sa samostatne kúpiť iba vanička? A podľa vás dala by sa nkliknúť na Concord podvozok?

silviasiska
21. aug 2015

@trnkalka samostatne vanicka sa neda kupit....

jana1462015
26. okt 2015

Kocky, ktore ste si monzu vario kupili, ako ste spokojne, resp. Co vam vadi? (Ak nieco) dakujeeeem za odpovede 😉

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

mne sa páči práve kvôli tým nafukovacím koliečkam http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

petrahankova
8. nov 2015

ja by som zase len športak chcela,bez vaničky

petka19s
9. nov 2015

Ja mám šedu monzu a som veľmi spokojná, jediná chýba, že nemá nánožník... Ale inak úplne perfektný kočík

kosta123
30. nov 2015

Dnes som ho kukla v TN predeti.sk je uzastny! 😀

ewizel
9. dec 2015

Prakticky,hlavne pri cestovani,lahko sa sklada.velke minus kolesa,pouzivame ho od konca maja a po 4 mesiacoch sme reklamovali,plaste sa uplne predrali ☹

janiinka2
16. dec 2015

Máme tento kočík od júla,tiež bol problém s tými zodratymi plastami, ale my sme ho kúpili v predeti.sk,vymenili nám ich automaticky,že problém odsledovsli a už majú nového výrobcu.za mňa kočík vynikajúci,lahucky, spratny, dokonca vanička sa dá splacnut teda zložiť kvázi na placku. Dole je priestranný košík,ktorý síce malo používam na nákupy,ale vozím tam 5kg psíka... My sme ešte pozerali ABC kočíky,ale tam sa nedá športová časť úplne vyrovnať,tu áno a aj tá strieška dosť zakryje.za mňa teda kočík odporúčam,za tu cenu porovnateľný s oveľa drahšie.

natushyk24
16. jan 2016

mame ho a maximalna spokojnost aj druhy krat by som ho kupila

monika2107
11. feb 2016

Kupila som si kocik monza vario,pri prechadzke na nom nieco hrkoce a je poveleny jeden nit na casti kde sa naklikava sportova cast...mate to este niekto tak alebo je to len na tomto??dakujem

egagova
13. feb 2016

Mame ho doma!!! Este nekocikujeme,ale zatial som uplne ohurena.kupili sme ho pred troma dnami.povodne sme isli pre iny,ale nepozdaval sa mi ( britax B- motion) predavacka nam ukazala moznu a nebolo o com.kazdu cast vymenim sup sup.nakliknrm,odkliknem hotovo.lahucky,lahko sa da poskladat.zatial nevidim ziadne minus.ze nema nanoznik? Pri prvom dietati som ziadny nepouzivala,tak vobec neriesim.uz som ani neverila,ze zozeniem nejaky krasny kocik za takuto super cenu.baby,naozaj si rozmyslite kocare za 700-900e.kazia sa tak ci tak...plati sa za znacku...

maminalalala
25. mar 2016

Ahojte, je vhodný aj pre vysokých? vanička je dlha?

lili1326
8. máj 2016

Prosím Vás,aké vajíčko tam pasuje nakliknut?Dakujem