Aký je rozdiel medzi nosičom Liliputi a Manduca?

mirka1004
14. sep 2011

Kočky aky je zasadny rozdiel medzi nosičom Liliputi a Manduca okrem ceny? 🙂

michaela.g
14. sep 2011
modra1
16. sep 2011

Podľa mňa je rozdiel v tej látke, ktorá drží dieťatku chrbát. Mne sa teda rozhodne viac páčilo spracovanie liliputi, je hrubšia, podšitá, výborne zahreje, samozrejme v lete to je nevýhoda. Manduca mi pripadala len taká handrovitá, tenká. Po vyskúšaní oboch sme sa s manželom rozhodli pre liliputi, obom nám lepšie sedel a aj malej, ona bola naozaj malinká aj keď už držala hlávku, liliputi ju pekne podržalo, z manducy som mala pocit, že sa tam niekde prepadne.
Zatiaľ sme tu dve a každá iný názor 😉, takže odporúčam vyskúšať a rozhodnúť sa podla toho.

luciferkax
16. sep 2011

aj podla mna je manduca prrisúposobovejšia, rodičovi aj dieťaťu. ja vrelo odporúčam,nosím bábo v nej od 2 mesiacov,nebol problém... ani mi nepripadá handrová...taká pevnejšia látka, podobná napr riflovine... 🙂

lili777
16. sep 2011

Ja mám tiež manducu. Liliputi nepoznám, ale s manducou som max spokojná.

helsinka
16. sep 2011

Mám Liliputi a je perfektný. Kupovala som cez internet, takže som to nemohla s Manducou porovnať, ale mne aj mm sedí Liliputi perfektne, dobre sa v tom drobec nosí (ešte je malinká a mám tu novorodeneckú vložku). Látka je pevná, pekná, dobre sa to uťahuje a prekvapilo ma, že zvládam dať si tam malú aj sama (som myslela že budem potrebovať pomoc). Podľa mňa je rozdiel hlavne v cene 🙂

bambola
16. sep 2011

my sme malu nosili v manduce od dvoch mesiacov a obaja si nevieme vynachvalit 😉 zhodli sme sa, ze to boli zatial najlepsie a najvyuzivanejsie investovane peniaze do malej 🙂 v manduce je ta novorodenecka vlozka , myslim, ze do liliputi treba kupit osobitne.
ked som videla manducu prvykrat tak sa mi tiez zdala handrova ale hned som vyskusala dat malu do nej a ta priamoo v obchode do troch minut v nej zaspala 😎 krasne jej drzala hlavicku a vyzerala v tom pohodlne. rychlo sa meni nastavenie a staci len nakliknut 😉

ale vidis, ze co komentar to nazor takze asi si to treba ist vyskusat 😉 neviem odkial si ale v BA v ruzinove tusim aj zapozicavaju nosice tak mozte vyskusat jeden den manducu a druhy liliputi 😉

siss_sz
16. sep 2011

JA MAM TIEZ doma liliputi a odporucam... rychle a lahko sa uvazuje, malemu sa v tom paci, cena bola super... manducu nemam, ani som neskusala... ale som spokojna 😉

jolinka
16. sep 2011

ja pouzivam manducu asi 2 tyzdne a som velmi spokojna, maly bol velky uz ked sa narodil, takze sme novorodenecku vlozku vobec nevyuzili, liliput je mozno na mensie deticky, maly krasne mi v tom spi, da sa v nej aj kojit {trosku ho posuniem nabok}, mozem si v tom aj nieco porobit v domacnosti, chodim po decka do skolky a skoly.

michaela80
16. sep 2011

Mala som liliputi a bol fajn, nosili sme sa od 2 mesiaca..... teraz mame beco..je podobny ako liliputi len ma vyhodu tu ze dieta si mozeme medzi sebou s manzelom prehodit... 🙂

vlastulka
7. nov 2011

Ja som mala nosič liliputi, u nás maxim. spokojnosť, i ked sme ho teda využili veľmi málo 😅
Ak by ste niekto mali záujem, mám ho na predaj 🙂