Aký je športový kočík Baby Design Sprint?

jana822
27. mar 2008

Ahojte nevie mi nikto poradit aký je dobrý športoví kočík?
Má niekto Baby design Sprint doma tak poradte a poslite mi foto na moj email janulik@szm.sk
Tu v Prešove som ho zhánala ale nikde ho nemeju na predjni a chcela by som ajo vyzerá .diki
🙂

rosannar
8. mar 2012

@andelka a kolieska na tom hrkajú, či len ako klasika na obyčajných gumených kolieskach....

andelka
8. mar 2012

@rosannar já mám pocit že nehrkají - ale my máme skoro všude zámkovou dlažbu a tam hrká (drncá) všechno, ale teda mnohem méně než u většiny podobných kočárků a na rovném povrchu to jede úplně bezhlučně. Kolečka jsou plastová klasická, ale taková měkčí, viděla jsem už horší plast.

rosannar
8. mar 2012

@andelka dakujem ti pekne...doteraz som váhala a chcela hladať ešte niečo iné..ale asi dáme cestu do detských obchodov a pokukám si to aj naživo...len sa bojím, či ho nepoikazím tým, že s ním budem dvakrát denne schodíkovať (nemáme víťah a ešte aj kočíkaren máme o poschodie nižšie) ale ved uvidíme 🙂

andelka
8. mar 2012

@rosannar já myslím že ne, on má solidní konstrukci. a je lehký - manžel ho s malým do tramvaje bere sám.

rosannar
8. mar 2012

@andelka teraz som si kukala tvoj album, malý je kráásny a aj ten kočík vyzerá byť dosť veľký, nie ako tie malé golfové..... 😉

andelka
8. mar 2012

@rosannar děkuji 🙂 jj, je velký, malej se v pohodě vešel v zimním oblečení a s fusakem. Akorát jsme kočár nějak zapomněli změřit a nevejde se nám do výtahu, má 61cm mezi kolama. Jinka se vejde všude, ale do našeho pidi komunistického výtahu ne 😀 ale máme dole kočárkárnu, takže neva. A krásně se skládá 🙂

rosannar
8. mar 2012

@andelka no my máme teraz malý golfový a je tam drobec aj s fusakom ale potom sa len nadýchnuť musí lebo viac miesta tam nie je... 😀

andelka
8. mar 2012

@rosannar my jsme chtěli právě větší, na jaro-podzim, on tam v létě ještě i spával, a prostě aby měl pohodlí na výlety a tak. Teď malinko uvažujem o golfkách,ale asi se na to vykašlem, asi i na sourozenecký...a bude chodit po svých.

mirusa30
9. mar 2012

ahojte, ja tiez pozeram ten sprint kocik, sa mi velmi paci aj na nete su dobre ceny akurat naneho...uz len objednat

mimca20
10. mar 2012

@mirusa30 Ahoj, nevies nahodou aku vahu ma ten sprint?? Tiez nan kukam a kukam...

mirusa30
11. mar 2012

@mimca20 juj neviem moja, ale je podobny kocik zopa a ten ma oklo 10 kil....ja som mala sprint doma, som objednala aj hlboku cast ale polamany mi dosiel tak sme vratili...sportiak sa mi velmi pacil...

grenka
17. mar 2012

@mimca20 ja som ho objednala a ma skoro 10 kg chytis a odnesnesies na jednej ruke 😀 je super,siroky,v zime aj fusak vojde...

piskootka
20. mar 2012

Ja mám baby design sprint a som s ním veľmi spokojná 🙂 Je ľahučký, ľahko skladatelný do auta, zmestí sa don aj fusak, vhodný aj pre väčšie dieťatko 🙂
Inak prvé dni hrkotali kolieska, ale behom týždna to prestalo, treba to len troška vychodiť :D

herminka44
26. mar 2012

Ahojte chcem sa spytat ake rozmery ma tento kocik vanicka aka je dlha a siroka dakujem

katarina16
2. jún 2012

ja ho mám - teraz ho predávam, lebo sme už odrástli - a spokojnosť veľka ............kvalita primerane k cene

bebinka_cz
24. máj 2013

Ano tento kočárek je velmi pohodlný a máme s ním dobré zkušenosti http://www.bebinka.cz/sportovni-kocarky/sportov...

kikimaruska
6. júl 2013

@bebinka_cz V čem je podle Vás Walker lepší oproti Sprintu? Měla sem na prvního syna Zopu Fusion-totožná konstrukce a byla sem s ním moc spokojená. Uvažuji o Sprintu, ale i ten Walker nevypadá špatně, ale bohužel v okolí není možnost je porovnat a vyzkoušet-hlavně tedy ten Walker zde není dostupný. Děkuji za srovnání 🙂.

hanka760
8. jan 2014

@jana822 dobry vecer Janka, ja mam babydesign Sprint kocik a som velmi spokojna...vies ho kupit v Kosiciach aj cez internet...www.babetkovo.sk ... necitala som vsetky komenty tak mozno ho uz mate aj doma :D

janulap
26. jan 2014

@hanka760 ahoj ja nad nim rozmyslam...teda hladam nieco sportove.Mozem ta poprosit o realne fotky?Je k nemu aj nanoznik,plastenka-alebo sa daju dokupit?A aka je dlha chrbtova opierka?Dakujem 🙂

hanka760
27. jan 2014

@janulap - fotky musim urobit 🙂 najskor az zajtra teraz vecer maly nespolupracuje ... v cene 126,-eur je nanoznik, plastenka a opierka ma 3 polohy, madlo, a pri rukovati je aj taky sikovny pultik na drobnosti, kosik je dostatocne hlboky, kocik je lahky ...

lulumama
29. jan 2014

@jana822 ....ahoj Janka.Ten kočík mám a bola som s ním veľmi spokojná...už je teda schovatý a zabalený,ale tak nebolo nič, čo by mi na ňom vadilo.A hlavne páčil sa mi aj dizajnovo...ak nevieš ako vyzerá,daj si do googlu:kočík beyby design sprint a tam ti ho ukáže...už len farebné variácie sú rôzne.. 🙂

nestmanshutpricjh
30. mar 2015

http://semilton.sk/books/jokes-cartoons
Ak chcete byť lídrom v parte, stačí len znať čerstvé a dobré vtipy.Kúpil som malú zbierku, naučil niekoľko veľmi dobrých podľa mňa vtipov, teraz som vždy v centre pozornosti. Odporúčam všetkým.