Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aký kočík je najlepší do terénu a aj do snehu?

baska19891
10. máj 2016

Ahojte som tu cerstvo novo registrovana tak este neviem sa v tom pohybovat.Trosku o mne : zijem v severnom norsku a som v 13tt,termin mam 15.novembra a cez leto budem na Slovensku a chcem si kupit kociarik tam . Ked ze moj termin je v zime a zima tu je kruta a vela vela snehu tak som si k vam prisla pre radu ,chcela by som 3 konbinaciu a hrube kolesa co sa neotacaju . Mate niekto skusenosti alebo viete odporucit znacku?
Vopred dakujem 🙂

mrskova
10. máj 2016

skus pozriet x lander znacku

adrianita1
10. máj 2016

Jednoznačne cybex priam... Daju sa mu vymeniť predné kolieska za lyže!! Aj ja som ho teraz kúpila... Má krásny moderný dizajn a je fakt kvalitný.... Krásne tehulkovanie 😀

baska19891
autor
10. máj 2016

@mrskova dakujem 🙂 ale to su predne otacacie kolesa a s tym tu ja velmi nepochodim 😒

baska19891
autor
10. máj 2016

@adrianita1 dakujem 🙂 nam tu napada aj meter snehu za par hodin ,potrebujem skor kolesa ako kolieska 😎 ale je pekny ,urcite je z coho vyberat

mrskova
10. máj 2016

@baska19891 aha.. no teraz si nie som ista, mam ho v pivnici, ale predne maju moznost zablokovania, cize sa nepretacaju hore dole

marcelatje
10. máj 2016

@baska19891 ja mam bumbleride s nafukovacimi kolesami. Je to trojkolka. Stvorkokesove maju myslim mensie kolesa.

fuska
10. máj 2016

Trojkolka s velkymi nafukovacimi kolesami.

gabinecka_
10. máj 2016

mountain buggy, urban jungle - môj favorit 🙂

siska53
10. máj 2016

@baska19891 ja som mala Inglesinu magnum. Mala nafukovacie kolesa. Tym,ze robi len dve stopy,bolo to super. Aj v snehu.

girlnextdoor
10. máj 2016

Britax B Motion 3... By mohol spĺňať tvoje kritériá. Má veľké terénne nafukovacie kolesá a zvláda všetky terény, aj menšie horské túry 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli