Aký kočík kúpiť do terénu?

visna6
24. sep 2019

Aký športový kočík odporúčate, s ktorým máte skúsenosť, že je vhodný do terénu - na výlety? Ide mi o to aby boli kolesá nafukovacie - teda aby v pohode bez "hrkania" zvládol nerovnosti a mal predĺženú striešku proti vetru, slnku. Vďaka 🙂

malicka_mysicka
24. sep 2019

@visna6 ahoj, my mame baby jogger summit x3 a povazujem to za vybornu kupu, chodime na turistiku a velakrat nam domaci povedali, ze tam veru kocar este nebol 😀 mame aj mestsky sportovy kocar ale ten baby jogger summit mam tak rada, ze s nim chodom uz aj do mesta 😀

visna6
autor
24. sep 2019

@malicka_mysicka :D hehe, take nieco hladame. Dakuje, pozriem si ho

melika1989
26. sep 2019

@visna6 Ahoj mi sme tiež chceli športový kočík a hlavne odľahčený a do terénu keďže sme stále niekde vonku a padol nám do oka Espiro Next stal 600 eur a maximálna spokojnosť . V roku 2018 vyhral aj nejakú súťaž.

pjana
27. mar 2020

@malicka_mysicka Mohla by som ta poprosit ako vam vojde kocik do auta? Velmi by som chcela ten kocik, len sa obavam, ze nam nevojde do kufra.

visna6
autor
27. mar 2020

My sme nakoniec kupili coletto joggy a je perfektny, neotocny ale super...nafukovacie kolesa velke, lahko skladatelny no bomba fakt, tichucky, netrasie nim

malicka_mysicka
28. mar 2020

@pjana ahoj, mame vw golf kombi a uplne v pohode, zmestime tam okrem kociku aj milion inych veci, zmestila som ho aj do kamoskinho maleho kufra. Kocar je velmi spratny, len tie kolesa su velikanske. Iny by som uz nechcela.

malicka_mysicka
28. mar 2020

@pjana a muz mi prave povedal ze kolesa su velmi lahko odnimatelne ak mate mensi kufor

pjana
28. mar 2020

@malicka_mysicka Dakujem🙂 len my odkladame kazdy den kocik do auta, nakolko byvame na 4. poschodi bez vytahu. Kazdy den by som kolieska nerada demontovala. Do toho maleho auta Ti vosiel bez demontu koliesok? To si ho davala na vysku ci ako?