Aký kočík vybrať pre súrodencov s asi ročným rozdielom?

12barbora
14. feb 2021

Ahojte maminky,

Chcela by som Vás poprosila o pomoc. Budeme mať druhé bábätko. Kde rozdiel medzi nimi bude rok aj dva mesiace. Malý bol noseny, v kočíku nechcel byť. V športovej časti by však už asi vydržal. A preto sa rozhodujem aký kočík kúpiť, aby bol zároveň aj pre mladšieho. Nechcem súrodenecký. Pozdáva sa mi kočík kde spravím z vaničky športový. Keď
Bude chcieť starší ísť do športového na vychádzke viem si druhého dať do šatky a naopak. Viete mi povedať ako je to pri týchto kočíkoch s kvalitou a vedeli by ste mi rovno aj nejaký odporučiť? Ďakujem.

tralala23
14. feb 2021

@12barbora ahoj, ja mám kombinovaný g-mini grand a som s ním veľmi spokojná 😊

12barbora
autor
14. feb 2021

Môžem mi prosím Ťa povedať do akého veku bábätka cca je? Niekde som čítala, že len do 18m..že je pre drobnejšie deti skôr..a bábätko treba poskladať nejakou podložkou? Má chrbticu na rovnom keď leží v podstate na látke.. ďakujem za odpoveď 🙂

tralala23
15. feb 2021

@12barbora do akého veku ti povedať neviem, syn má momentálne 14mesiacov, cca 13kg a okolo 83cm a vojde sa tam v pohode aj v overale, aj vo fusaku.
Chrbatik má bábätko podľa mňa rovno. Tiež som sa bála aké to bude keď je to látkové, ale podľa mňa v pohode. Veľmi rýchlo ho zmeníš z hlbokého na športový. A tá hlboká časť je fakt že veľmi priestranná. Bol to náš tretí kočík, ale suverénne môj najobľúbenejší. 😊