Aký kúpiť kočík dvojkombináciu s penovými kolesami?

sunny777
16. sep 2019

Ahojte, chcem si kupit kocik dvojkombinaciu, aby bol hojdaci, vhodny do zahrady, lesa, aj do snehu, otocna sportova cast v oboch smeroch a asi penove kolesa, mala som zlu skusenost s nafukovacimi, stale sa vyfucali (neviem, ci to bol len blby kus) a "normalna" tj. velka vanicka, nie pre liliputana 😀 Chcem poradit, aby som kupila dobre 🙂 Dakujem za kazdu radu. Dufam,'ze taky model vyrobili, nie ze je to iba moj sen 😁

nancy666
16. sep 2019

Ja viem čo myslíš 🙂 tiež kočík aký chcem neexistuje 🙂)) ale odporúčam teutoniu. Alebo vraj aj Hartan ale ten nemám odskúšaný. No tá teutonia vychádza najbližšie k požiadavkám, máš veľmi podobne mojim 🙂 mne chýbajú teda ešte kolesa za sebou v 1 rade ale to už asi všetko mat nemôžem.,držím päste s výberom

sunny777
autor
16. sep 2019

@nancy666 Asi tak, vyskusam pozriet, zaujal ma Tako acoustic, ale citala som aj zle referencie, tak som zmätená.

lusyc
16. sep 2019

Ja mám tako acoustic a bola som s ním veľmi spokojná. Hojdavy a aby zvladol teren boli aj moje kritériá. Sneh a poľná, ci strkova cesta uplne v pohode. Dcéry už vyrastli, tak budúci týždeň ide do bazaru.

sunny777
autor
16. sep 2019

@lusyc Ahoj, s kolesami si nemala problemy, myslim, ci sa ti nesfukovali alebo casto nebol defekt? A vanicka je jedna z vacsich? Dakujem

lusyc
16. sep 2019

Nie, nemala som problém s kolesami. Len medzi deťmi, keď bol odložený, tak trochu sfukli. Vanička je priestranna. Kebyze sa nebojim, ze mi moja 7 mesačná vypadne, je nejaká akčná, tak ju tam isto dam aj s fusakom.

poly2406
16. sep 2019

@sunny777 za mňa teutonia a gesslein. Mali sme obidva (teutonia je ešte na predaj), spokojnosť! Iné, ktoré sme mali.. hrôza.

sunny777
autor
17. sep 2019

@poly2406 Ahoj, dakujem, pozerala som na Gesslein f10, no tak ten je šupa, ten ma naozaj vsetko, co ja chcem 🙂

maj98
2. nov 2019

Určite abc design zoom, je naozaj prefektny a kvalitny