Aký máte názor na Britax B Motion 4 a Babyjogger City Mini?

jetokuko
13. apr 2014

dámy ktoré máte tieto kočiariky mohli by ste mi napísať vaše názory?ide mi o klady a zápory neviem sa rozhodnúť...

danielapd4
13. apr 2014

ahoj, my mame britax .... nechcela som 3kolesovy... vsetko super az na polohovanie opierky to mi troska vadi a ze sa neda polohovat podlozka pod nozickami .... ked maly spinka ma nozicky dole ....ale inak vyborna manipulacia, skladanie, nafukovacie kolesa takze nehrkoces po zlej ceste ...😃

d_anica
13. apr 2014

Kamoška má City Mini a je super. Je s ním veľmi spokojná. Skúšala som v ňom viezť svojho 2,5 ročného, 14kg syna a zmestí sa doňho v pohode ešte s rezervou. Akurát opierka na nohy sa nedá polohovať. Ale keby som mala menšie dieťa tak ho chcem 🙂

feha
31. máj 2014

na city mini mi vadi, ze ked sa sklopi opierka, dieta je "chranene" iba takou tenuckou latkou, povodne som ho chcela, ale ked som to nazivo v obchode videla, zvitazil Britax b-motion 4, zatial sme spokojni

monkalm
31. máj 2014

Ja mám BJ city mini ale verziu GT, ktorá nemá zdvojené predné koliesko a oproti tomuto modelu má viac výhod. Tá látka ako píše @feha je také niečo na spôsob šušťáku. Ako myslím, že to veľmi bábätku nevadí, čo je tam. V zime, má bábo aj tak čiapku a v lete býva teplo a vtedy to väčšinou mávame zrolované a využívame len tú moskytiéru. Mínus je jedine v tom, že sa nožičky nedajú polohovať, ale existujú polohovateľné podložky do kočíkov, ktoré tento nedostatok vyriešia. Dcéra má 20 mesiacov a denný spánok ešte ani raz nespala inde ako v tomto kočíku. Nožičky si väčšinou sama pekne vyloží na madlo, takže my sme tento problém vyriešili svojsky 😀 .. Inak strieška je úžasná, veľká, zasahuje takmer až po madlo. Je fakt priestranný, vyspinká sa v pohode, dokonca sa v ňom odvezie aj 4 ročné dieťa. Opierka sa dá polohovať do akejkoľvek polohy. Čo sa týka kolies, tak sú pogumované, no defekt nehrozí, lebo sú plnené nejakou penou, my máme kočík skoro rok a na kolesách nevidno opotrebenie. Košík je priestranný, je doňho dobrý prístup. Brzda na GT modeli je na rúčke kočíka - veľmi praktické. Na tomto modeli sa dá aj polohovať rukoväť, čo na klasickom city mini nejde. mne na tom klasickom vadilo aj to predné zdvojené koliesko - hlavne kvôli snehu v zime. Inak super sa ovládal aj v snehu. Ako ja by som už tento kočík nemenila ani za nič. Pre druhé určite odkladám, len k nemu dokúpim vaničku.... No a ešte ma ako mínus napadli možno tie farebné prevedenia, v ktorých sú vyrábané. My sme nakoniec zvolili čierny. Tak teda prajem šťastný výber.

lebo5
2. jún 2014

ja mám teraz tu istu dilemu 😀 či bbj citi mini 4 alebo britax b-motion 4 ..... tak ženy píšte píšte 😀

jayden
15. aug 2014

lebo5 - ako ste sa rozhodli? Ja mam rovnaku dilemu🙂

sense
15. aug 2014

mame britax motion 4 jedinu nevyhodu vidim v tom ze sa opierka na nohy neda polohovat inak zvysok je super....

lulu1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anicka99
12. jan 2015

@lulu1980 mozem poprosiť meno tej pani na opierku na nôžky? Dakujem 🙂

tvojanjelik
14. jan 2015

Ahoj, ja by som sa určite rozhodla pre Baby Jogger, nakoľko s ním mám skúsenosti aj pár mojich kamarátiek ktoré si tento kočík zamilovali. Je ideálny predovšetkým pre športuchtivých rodičov 😉 . Kočík vyniká svojou ľahkosťou a ľahkým ovládáním a ak si klikneš na http://www.mojanjelik.sk/p/sportovy-kocik-baby-... tak nájdeš učite to čo hladáš 🙂 .

bibap
14. feb 2015

Baby prosim napiste mi do spravy kde sa da kupit polohovatelna podlozka na nozicky. Vcera som kupila CM a dnes zistila ze nohy sa polohovat nedaju ;(

maryem
16. feb 2015
chiara_elle
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica1
21. sep 2015

Viete prosim aj mne napisat, kde ste kupili tu polohovatelnu podlozku,? Ak neratame tu z babymarketu. Vdaka.

karolinasc
17. feb 2016

Ahojte. Mam BJ city mini gt. Mala som city elite, kde sa dali nohy polohovat. Bol to pan kocik. Bj city mini gt je rovnaky ale je uzsi, kratsi a ma mensie kolesa. Sedak je totozny s elite. Polohovanie noziciek som si doobjednala na www.nellytex.sk. Este mi neprisiel, ale hovorila som s pani Galikovou, co to vyraba, a zda sa mi to lepsie riesenie ako polohovacia doska od easywalker.u. Upevnuje sa to v casti lamania sedaku kocika suchym zipom a dieta sedi na povodnom sedaku kocika a nie na doske ako je to u easywalker polohovacej doske. Tak som zvedava, ked to nainstalujem a vyskusame 😉

martinape85
8. apr 2016

@lulu1980 lulu prosim mozes posunut kontakt na pani co robi polohovanie na britax? dakujem 🙂

ivankad
3. júl 2016

Poprosim kontakt na pani co robi polohovania na britax. Dakujem pekne

baaboo
9. aug 2016

Aj ja poprosím kontakt ďakujem

baaboo
9. aug 2016

Ďakujem

petrahankova
2. máj 2017

Prosím nepredáva niekto Baby Jogger City mini GT?

petusik01
18. apr 2018

@lulu1980 môžem poprosiť kontakt na tú maminku čo vyrába tu opierku nôh na Britax 😊

lubako
17. máj 2018

Dobry den. Nema niekto na predaj Baby Jogger Citi mini GT? Dakujem