Aký súrodenecký kočík?

mamjka
18. máj 2013

ktorý potom využijem aj pre jedno bábo????

mj28
18. máj 2013

jednoznačne baby jogger city select ... odskúšané 😉

jankagun
18. máj 2013

ja rozmyslam nad bugaboo donkey duo.ma roztahovaciu konstrukciu a aj dizajnovo sa mi najviac paci.len zatial nikoho nepoznam kto by ho mal a dal referencie

silviatt
19. máj 2013
sophina
19. máj 2013

ahojte, aj mna tato dilema coskoro caka ... medzi detmi bude 15 mesiacov rozdiel, viem len ze chcem kocik vedla seba, nie za sebou ... ale nemam este ani sajnu, ze aky ...

vierka82
19. máj 2013

phil and teds - jednoznacne 🙂

lucinddas
19. máj 2013

Ja mam cca rovnaky rozdiel a riesila som to pridavnym sedatkom buggy pod. Neviem si vynachválit.Nový model sa dá už aj polohovat.

jerryjanka
19. máj 2013

za seba hovorim žiadny mam medzi deťmi rozdiel 1,5 roka a surodenecky kočík sme využili asi tak 2x a potom šiel z domu namiesto toho radšej kup prídavné sedadlo ktoré môžeš kedykolvek sklopiť alebo skejtík ktorý sa dá dať dole. ja mám aj jedno aj druhé používame na striedačku ale teraz ked už mladšia pekne sedí tak chodíme tak že sedí staršia v šporťáku vzadu a pred sebou má mladšiu - na to však treba kočík čo bude dostatočne veľký a nebude sa polohovať korýtkovo

tu je foto s prídavným sedadlom aj so sedením za sebou

milenka74
19. máj 2013

Baby jogger city select jednoznacne.teraz mam len jedno babo tak vyuzivam len jednokocik.Som uplne spokojna. 😎 😵

bublina83
19. máj 2013

Nas maly bude mat dva roky ked sa nam narodi dalsie babo a chceme to riesit formou skateboardu ku kociku. Je to rychle a lacne riesenie, na vacsie vzdialenosti aj tak chodievame vzdy autom. 🙂

kika112
19. máj 2013

podľa mňa žiadny 🙂 starší drobec bude vitálny keď bude mať prechádzku a ty ušetríš 😉

josenka
19. máj 2013

Medzi staršími som mala rok aj 9 mesiacov, pozerám, že aj tebe by to tak mohlo vyjsť. Nemala som žiadny súrodenecký, staršieho som začala trénovať na chodenie hneď, ako som zistila, že som tehotná, čiže už od roka sme na prechádzky chodili pešo, motkali sme sa. Keď sa narodil mladší, tak sme vždy skončili niekde v parku a starší jazdil na odrážadle, neskôr trojkolke... 🙂

adka2011
30. máj 2013

Dievcata, a to dieta, ktore je v tej dolne casti, neprotestuje?