Autosedačka Prima Easy na kočík Casualplay

dominik1303
16. apr 2015

Mate skusenosti s touto autosedackou? citala som ze sa da polohovat do troch poloh aj do lahu tak ma napadlo ci by sa nedala pouzit namiesto hlbokej vanicky ze by sme nekupovali vanicku ale iba sedacku lebo sportiak mame nemate s touto autosedackou skusenosti prosim 🙂

talbotko
16. apr 2015

@dominik1303 ahoj... ja som ju mala pri obidvoch deťoch a neviem si ju vynachváliť... je síce trošku ťažšia, ale inak praktická... ale ja osobne som mala aj vaničku... vo vaničke si myslím, že mali väčšie pohodlie (nemuseli byť stále pripútaní a tiež proti vetru tam boli lepšie chránení..... na druhej strane je pravda, že som využívala vaničku len 5 mesiacov pri obidvoch, takže ak sa babatko narodí na jar, tak si vystačíš aj s týmto vajíčkom bez vaničky...

cannella
16. apr 2015

Ja ju tiez mam a maximalna spokojnost, je to na nezaplatenie. Dcera bola predcasne narodena, takze pri nej, by som hlboku vanicku ani nepotrebovala, syn je narodeny v termine, ma 2,5 mesiaca, 6 kg a je mu taka akurat. Pozri, vanicku nekupuj, uvidis, ako ti bude autosedacka stacit, vanicku mozes dokupit kedykolvek, napr. aj tu cez bazar, su tu za skvele ceny a v dobrom stave

matisekc
29. apr 2015

My sme ju tiez mali a maximalna spokojnost, ale mali sme aj hlboku vanicku lebo maka sa narodila v januari no viem ze vela mam ktorym sa deti narodili na zaciatku leta ani hlboku vanicku nekupovali