Baby jogger city mini double od narodenia pre dvojičky

sloto
12. apr 2012

Ahojte, strašne sa mi zapáčil tento kočiarik pre dvojičky Baby jogger city mini double pre dvojičky. Chcem sa opýtať či ho niektorá z Vás má? či ho používate od narodenia i s vaničkami? či sa zmestí cez zárubne a napríklad do výťahu? Budem rada ze každú skúsenosť 🙂

sloto
autor
14. apr 2012

nikto nič??

mischka07
29. máj 2012

Ahojky, mám BJ City elite double pro děti narozené brzy po sobě. Taky jsem před koupí zvažovala buď mini nebo micro, ale elite vyhrál díky velkým kolům a polohovatelnému madlu. Žádný terén pro nás není problém. Četla jsem, že s těmi menšími kolečky se hůře projíždí hlavně v zimě nebo i patníky jsou horší, protože kočár musíš nadzvedávat, abys ho vyjela a když máš v kočáru třeba 20kg náklad, může to být problém. Jinak mladší dítě jsem jako miminko vozila ve vložné tašce Emitex. Na dítě jsem krásně viděla přes boudičku a nebo v létě jsem oddělala zadní kryt. Kdybys měla zájem o další info, písni. Uvažuji o prodeji tohoto kočárku, už ho moc nevyužíváme.

jaja018
18. dec 2012

sloto ahoj nakoniec ste kúpili ten kocik?

shandy
22. feb 2013

Ahojte, my ho mame ale nie od narodenia. Jednoznacne odporucam, skusila som aj ine dvojickove kociky, ale u mna tento top. Nakoniec som ho kupila aj v single verzii, ked chodime s jednym drobcom k lekarovi alebo pod.. Na BJ nedam dopustit 🙂. Kamoska kupila golfky a potom co skusila tento, predala ich a kupila tiez tento. To skladanie je uplne uzasne, aj vaha celeho kocika a nosnost. A striesky uplna bomba, krasne zatienia v lete. A samoska cez 80 cm dvere uplne v pohode.