Balík do Čiech

vejuspd
23. júl 2017

Maminy prosím🙏 potrebujem do zajtra súrne pomôcť,chcem sa opýtať na pár otázok ohladom posielania balíku ( kočiar ) do Čiech. Ak je tu nejaka mamina prosim napíšte mi. Najlepšie PD 🙂 ďakujeeeem

lenicka6697
24. júl 2017

@vejuspd ahoj, ja osobne by som kočiar do ČR neposielala. Otazka je či na dobierku alebo sa jedná o platbu vopred. Postovne je dost drahe, do 6 kg 10,50 Eur do 10 kg 15,00 Eur. Neviem kolko kocik váži no postovne vide veela, ja by som to neriskovala posielat.

vejuspd
autor
24. júl 2017

@lenicka6697 Ahoj ,moj balik važi do 30kg je to trojkombinacia. Ano aj ja mam strach ale iste može byť aj na druhej strane. My sme už z pani dohodnute len som potrebovala vediet ked si chceme dať poštovné na poli,ako to je. Ci ja zaplatim polku u nas na pošte a uz ostatok ona kurierovi.A ci ma dat kurierovi naše € alebo česke a oni mi to pošlú už zamenené.

marlenka222
24. júl 2017

@vejuspd postovne na polovicu sa neda zaplatit uz logicky. Bud ty zaplatis cele a nechas dobierku kde bude 1\2 postovneho. Uvazuj ze posta si za svoje sluzby pyta ihned pri podavani balika a nie ako vy sa dohodnete. Dalsia vec to sa oplati? Ked do 1 kg som platila ja osobne za dobierku 260kc? Samozrejme mi to preratali na eura a plus k tomu prevodku medzi statmi ako preratanie kurzom posty ceske cerzus eura a tiez aj naopak. Ja som kupovala 3kombinacku na slovensku a vnutrostatna preprava kurierom posty po sr vysla na 18€. Tiez 30kg balik. Do Ciech s prevodkou a dobierkou do 30€ moc chybat nebude

lenicka6697
24. júl 2017

@vejuspd tak do 30 kg je mozne poslat ako EPG-Obchodny balik 43 eur je postovne. To musite Vy zaplatit na nasej poste v eur. Ja by som toto neposielala, jedine ze by pani poslala peniaze vopred, podla kurzu je to 1144,75 CZ, je by som to ziadala poslat predom.

lenicka6697
24. júl 2017

@vejuspd nevysla by lacnejsie nejaka kurierska spolocnost? Cez postu je to dost drahe, 43 eur

novana
24. júl 2017

@vejuspd, celý obchod mi príde divný, nerozumiem, prečo pani kupuje od Teba, keď použitý kočiar, ktorý ponúkaš za 240€, sa v ČR dá kúpiť v prepočte za 100€ (+ - 30). Ostatné už Ti napísala marlenka222.

vejuspd
autor
24. júl 2017

@lenicka6697 Chcela so to cez zasielkovnu čo je v meste u nás ale neozberu mi to koly velkosti krabic a vahy.

lenicka6697
24. júl 2017

@vejuspd tomu rozumiem