Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bexa B4

ajsenz
10. jan 2013

ahojte baby aké máte skúsenosti s tými kočiarom?
A druhá otázka neviete kto je výrobca? Viete či nie je pofidérny ten kočiar či bude spoľahlivý. Ďakujem

jerryjanka
10. jan 2013

budu tu rôzne nazory za seba hovorím - ani zadarmo 😀 podla mna ťažký radšej za tie peniaze kupim lepší ľahší kvalitnejší s bezpečnou autosedačkou.

kali23
10. jan 2013

@jerryjanka ja ho mám BX4 black/white ed. a som spokojná 🙂 je lahučký!, lahucko ovládatelný, celý sa dá oprať, a prečo by nemala byť bezpečná autosedačka?
má velké nafuk. kolesá, takze je tichý a babatko "nenadhadzuje" ako kočíky s plastovými kolesami...vhodný do akéhokolvek terénu... výrobca je z PL...
jediné "negatívum" je pre mna brzda...

@ajsenz ale o bexe je tu viac tém ;) treba hladat

martinkaxp
10. jan 2013

ak nie si narocna maminka a nechces ten najnovsi a najmodernejsi kocik, tak budes urcite spokojna 🙂

jerryjanka
10. jan 2013

@kali23 v pohode ved hovorim kolko lui tolko chutí. ja nemam rada autosedačky bez atestov a crash testov aspon teda vajička určite - ja mam kočik kde ide maxi cosi sedačku ked porovnam len vahu tych sedačiek tak to je strašny rozdiel - je inak robustná inak stavaná. ale ak to človek použiva len priležitostne tak ok, ale my jazdíme fakt často.
mne sa fakt zdá ťažká tá bexa

majcicanda
10. jan 2013

my sme sa rozhodovali pre Bexu, aj referencie sme mali dobré. nakoniec sme zvolili od Tako - má pevnejšiu konštrukciu, kedže by sme ho radi využili ešte raz 🙂 Bexa je podľa mňa dobrá a radšej nech je kočík pevný a ťažší ako mať ,,krabicu" čo váži pár kg

kali23
10. jan 2013

@jerryjanka jasne 🙂
pisu, zeby tam tie testy mali byt... o tomto som sa nikde nedocitala, zeby boli zle, necertifikované... 😕

ajsenz
autor
10. jan 2013

Ďakujem za názori, my ideme v pondelok odkúpiť 🙂 Ja som uvažovala nad veľa značkami ale zas kočík za 500eur nekúpim ke´d v ňom bábo bude sotva pár mesiacov a veľa detí nemá rado kočiare...a cestovať s bábom budeme tak k lekárovi , do mesta a k našim rodičom ale nejako často to nwm.
Keby nebolo toľko veľa kočíkov dalo by sa ale zas nwm, mne príde pekný a zas ťažký je camarelo... ten má 13kg konštrukciu bexa mi príde ľahká aj šikovnejšia.
@kali23
@majcicanda
@jerryjanka
@martinkaxp
@kali23

jerryjanka
10. jan 2013

@kali23 su testy a testy - u nas sa uplne netestovane sedačky nesmu predavať. ale crash testy nemaju robene

jerryjanka
10. jan 2013

@ajsenz ked uvažuješ tak že je kočík na pár mesiacov prečo radšej nekupiš z druhej ruky nejaky kočík. ceny sú niekedy fakt super - za parmesačný kočík dáš tretinovú cenu

majcicanda
10. jan 2013

@jerryjanka podľa mňa kupovať kočík podľa vajca je blbosť. ved ku kočíku vajco nemusí brať. môže si kúpiť inú značku. navyše bábo je vo vajci pár mesiacov, kočík + šport. časť využije oveľa dlhší čas.

ajsenz
autor
10. jan 2013

@jerryjanka ja beriem trojkombináciu + vajíčko od jednej panej z tadeto z MK a má veľmi dobré referencie

jerryjanka
10. jan 2013

@majcicanda u mna to bola jedna dôležitá vec - ktora nakoniec bola z kočíka využitá najviac moje deti proste ručali vo vaničke takže ak sme niekam šli tak boli v sedačke nehovoriac že aj golfky ktoré mam sa daju skombinovať s rovnakou sedačkou takže do auta narychlo golfky a neťahala som velky kočik, a na vonok velky pohodlny s nafukovacími kolesami
inak vaha bexa športova verzia 13,8 kila, vaha mojho je 11,5 a aj tak sa mi zda ťažky, som zhanala lahší ale to všetko robia nafukovacie kolieska. nehovorim že mam top numero uno kočík ja len že som si radšej vybrala kočík ktorý splnal veci ktoré som chcela, má ručnú brzdu, kvalitnú sedačku aby som nekupovala dalšiu, velke nafukovacie kolieska, fakt velky šporťák jeden z najväčších na trhu - zmestia sa na sedenie dve deti za seba 😀, nízka alebo teda nižšia váha, no a samozrejme sa mi aj pačil ako vyzerá. dalšia výhoda že mam teda tie golfky od rovnakého výrobcu ktoré su uplne mini ked sa zložia v kufri nezaberu skoro žiadne miesto takže konštrukciu z nich mám v aute a ked niekam ideme tak ideme autom - lekárka, obchod a tak - ideme s golfkami. a na ne sa da dať to iste vajičko a aj vanička
dnes by som kupila baby jogger elite ale ten je cenovo uplne inde a ani nan nemam takže mi musí stačiť to čo mám. heh

jerryjanka
10. jan 2013

@ajsenz hlavne aby si ty bola spokojná my môžme hovoriť všeličo - ale nakoniec musíš byť spokojná ty. 😉 prajem šťasnú ruku pri výbere

ajsenz
autor
10. jan 2013

@jerryjanka dúfam že nám bude slúžiť dlho , ďakujeme 🙂

karolina116
11. jan 2013

@ajsenz ja mám tiež vybranú Bexu a veľmi dlho som porovnávala aj podľa recenzií tu na MK, tak snáď poslúži ako má 🙂

ajuska1604
17. jan 2013

ja mam bexu C7 vsetky 3 casti a nemozem nan nic zle povedat a to mu robim inu zataz aj co sa tyka nakupu non stop plny kosik pod kocikom a aj co sa tyka terenu uz sme boli s nim hadam aj na tych najhorsich cestach a stale funguje nic sa nezlomilo ani nic podobne ako sa vascinou stava pri inych co som pocula tak vrelo odporucam 🙂 😉

iwet7
17. jan 2013

ahoj, my sme si B4 kupili a vobec sa mi nezda tazky. tak isto ma velmi dobre opracovanie, za tu cenu si myslim, ze je to dobra kupa. tiez mozem povedat, ze ho vidavam u veeelmi vela mamiciek, takze keby bol zly asi by si ho nekupovalo tolko ludi. vyrobca je pl, ale dnes mas v nasich predajniach v tejto cenovej kategorii takmer vsetko z polska.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli