Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bob revolution alebo bj summit x3

katalanka
10. jan 2019

Ahojte, rozhodujem sa medzi týmito dvoma športiakmi, uvítala by som nejake skusenosti pripadne ak mate tipy na lepší vyber sem s nimi. Chcem trojkolku vhodnú do lesa, pohodlnú pre dieta ale najma bezpečnú. Dakujem za vaše názory.

jatva
10. jan 2019

Bob sa mi nepaci a Summit nema nastavovatelnu rukovat. Sla som teda do thule urban glide 2 🙂 ale ani jeden tebou spominany nie je zly. Idealne si ich chod pozriet nazivo. Este mozes kuknut bumbleride indy a tfk

katalanka
autor
12. jan 2019

@jatva dakujem krasne za odpoved. Thule bol moj favorit, ale cena :( a chcem aby maly mohol v kocari lezat pohodlne rad sa vozí a spi tak vsetky denne spanky, tak zvažujem summit, je tam aj ten nanoznik a zdá sa mi ze sa jednoduchšie skladá..kuknem tie dve spomínané..ozaj tvoje thule nie je na predaj? 🙂))

jatva
12. jan 2019

@katalanka este nie 🙂 ale mne sa podaril kupit celkom lacno. Myslim, ze lacnejsie ako bob ci summit. Spava v nom bezne, ide skoro do lahu. Jedine, ze sa nedaju nozky dvihnut. A skladanie jednou rukou a vojde sa mi do kufra mojho mini yarisa 🙂

katalanka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katalanka
autor
13. jan 2019

@jatva a kupila by si taky kocar cez ebay alebo Amazon? Ale paci sa mi z tych co si poslala aj ten bumbleride, len neviem ci mi nebude chýbať ta ručná brzda, velku cast roka chcem tráviť na chate a v lese hore kopec dole kopec..nevies nahodou kde sa v okoli ba da ten bb pozriet? Daaakujem

jatva
13. jan 2019

@katalanka kupovala som cez pinkorblue. Snad mesiac dva som cihala na zlavu a stal ma cca 13200. Vsetky tieto behacie som pozerala v prahe, takze na svk neporadim :(

katalanka
autor
13. jan 2019

@jatva mam rýchlu otazku, bb speed za 469,- cez eShop slovensky co ty na to?

jatva
13. jan 2019

@katalanka to znie ako fajn cena.. len popozeraj riadne recenzie. Mne sa z nich pozdaval najmenej. Asi kvoli rucnej... ale uz presne neviem.

katalanka
autor
14. jan 2019

@jatva dakujem za postrehy kupila som ten bb Indie 🙂