Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Britax B motion alebo podobný kočík pre 8 mesačné dieťa

ppetronela24
14. aug 2015

Ahojte baby potrebujem radu moj syncek ma 8 mesiacov a 11kikiv(iba kojeny)☺️No a predavam uz trojkombinaciu a chceme uz kupit karu.. A neviem si rady.. Kamaratka ma ten B motion a zda sa mi fajn aj kolecka ma nafukovacie takze neviem poradte nam pretoze maly je dlhy aj silnejsi a samozrejme to chcem na dlhsie

lajlilinka
14. aug 2015

Segra tiež tak, predala 3 kombináciu a kúpila B motion, je naozaj spokojná. Keď bude druhé, dokupi vanicku.
Ja tiež tak plánujem, keď bude mať mala rok, chcem prejsť na sportak. Čo som pozerala, vychádza mi to na b motion aj kvôli nafukovacim kolesam čo je pre mňa podmienka. Je tu relatívne dobrý pomer cena a kvalita... Čo som kukala iné s nafukovacimi kolesami, ceny sa pohybovali naozaj vysoko...dať 400 euro..Je už podľa mňa dosť.

susi123
14. aug 2015

@ppetronela24 Ahoj! Ja mam tiez velke dieta. B Motion sportak mame a spokojnost velka, pouzivame ho doteraz, nebudem menit za ziadny dalsi. Mali sme ho pre dvomi tyzdnami aj na dovolenke a maly tam v pohode odspal popoludnajsi spanok (ma teraz 2,5 roka, 95cm a 15kg).

sense
14. aug 2015

Mame B - mmotion vsetko je o.k. nevyhoda je ak ti dieta spava v kociku tak sa nedaju polohovat nozky a dat do protismeru.....ale inak super , aj nosnost je viac ako 15 kg

kikakik18
14. aug 2015

My sme kupovali Britax B agile (rozdiel je len v tom, ze B motion ma iné kolesá a polohovateľnú ručku) pre priateľovu dcéru. V tom čase mala už 2,5 roka, ale keďže nám jeho bývalá nechcela požičať pôvodný kočík, museli sme to riešiť takto. Kočík som vyberala podľa toho, aby sa doň zmestila a prípadne si v ňom mohla pospinkať. za mňa určite palec hore,bola som veľmi spokojná. Potom som ho síce predala, ale to len z toho dôvodu, že mal nepraktické kolesá do nášho terénu. No zvažujem ho kúpiť pre ďalšie bábo 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli