Bugaboo Fox 2

nina292
12. okt 2021

Ahojte kočky. Chcela by som vedieť vaše skúsenosti s týmto kočíkom bugaboo fox 2. Doporučili by ste ho? Čakáme naše prvé bábätko, tak by som potrebovala poradiť. Ci je dostatočne veľký? Ci zvládne aj terén, sneh. Ako sa skladá? Proste vaše skúsenosti. Lebo je dosť dráhy, tak aby to neboli zbytočne vyhodené peniaze. 🤗 Ďakujem

adriannasvk
12. okt 2021

Ja som mala sice cam3 ale kamoska mala bgb fox 1 a keby mam deti teraz ani nevaham a kupujem fox 2. Cam3 vyvozil 3 deti a bol stale ako novy,este za velmi slusnu sumu predany. Ak vahas tak kludne pozri aj bazar,lebo aj po 1 dietati je kocik ako novy a lacnejsi. Ak kupis novy tak slusne predas. Ak sa nic nezmenilo,tak je velky dost,moje deti mali cez 4 kg a boli vo vanicke cca 7 mes a mali ozaj neboli...skladanie v pohode jednou rukou,lahky,sikovny. Ma vacsie kolieska ako mal cam3 takze urcite zvladne aj sneh ale zase nie 30 cm😅 popozeraj si aj doplnky ake ma a uvidis. Mna pred cca 7r vysiel cam3 s doplnkami na cca 1700€ 🤣🤦‍♀️ale ja som kupila toho fakt dost...letnu striesku,fusak,organizer,zimne kolesa,deku....

mia_von_prag
12. okt 2021

Ja mám Fox a je úplne perfektný. Za každého počasia, ľahko sa ovláda. My sme uz take tereny prešli, tisice kilometrov. Jazdíme 2,5 roka a stale ako novy.
Aj s výbavou to mám uz tak 2000 eur, ale za tie peniaze stojí, stale ma vysokú zostatkovu hodnotu, ked ho chces predať. Mne odporučila Bugaboo kolegyňa, co ma tri deti. Že poskusali vela kočíkov, zacali lacnejšími a nakoniec skoncili s Bugaboo, ze to mohla rovno kúpiť 😁

Fox 2 bude ešte vymakanejsi. Priprav sa ale aj na hejty od tych, co si ho nemozu dovolit. Takze ja uz o cene kocikov s nikym nediskutujem

danieladugard
13. okt 2021

Ja nemam fox ale donkey twin, pre nase dvojicky, takze sa vyjadrim len k znacke, uplne super, kolesa su take, ako ma fox, uzasne do terenu, mam ho z druhej ruky, a 1/5 ceny, vyzera ako novy.. Urcite z bazaru kupuj 😁

vsetkopredietatko
14. okt 2021

Nebudem pisat, co uz bolo napisane … len doplnim, my mame lynx. Je paradny. Mali sme rozne kociky a tento je urcite velmi oblubeny vo svojej kategorii. Ak si to mozu rodicia dovolit, urcite odporucam kupit. A uz je aj FOX 3. 🙂 kazdopdne znacka je super. Ked som ho kupovala este som porovnavala s easywalker harvey 3. Ale zvitazil bgb lynx 🙂

anne_mary2
20. okt 2021

ja sa chystam na fox3..
Viac menej mi padol do oka aj predtym nez som bola fox 2 pozriet na predajni, a uz som sa v tom len utvrdila, v zime objednavam teda… trosku ma sice zmiatlo korytko, ale teda zda sa mi ze vsetky drahsie kociare az na cybex ho maju, nejak to uz neriesim, cakam prve takze sa v tom prd vyznam vlastne.
Nemam vztah k tym vzhladovo mohutnym vanickam (vnutro vsak vela x je rozdiel 2-3 cm , aj ked zvonku to vyzera inak),

sally001
20. okt 2021

Ja mam fox 3 a je uplne krásny ...dvojku som chcela dokial nebola 3🤣 je uplne lahucky a dobre sa s ním manipuluje... zatial som s nim nebola vonku kedze som v očakavani ale uz sa neviem dočkat🙂

kaciato
23. máj 2022

@nina292 ahojte stara diskusia ale skusim dievcata ja mam fox 2 a chcem sa opytat sedia nan doplny aj z cameleona? Ak ano z ktorej rady. Dakujem

kaciato
23. máj 2022