• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bugina Orbit baby. Aké s ňou máte skúsenosti?

15. februára 2009 
Ma ho niekto z Vas? Ake mate skusenosti? Ja chcem kupit bugynu a chcela by som vediet pre a proti. Dakujem
14. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bejby pred pár dnami som tu zadávala dotaz na tento kočík,ale nikto neodpovedal.Ja som z neho úplne hotová chcela by som celý komplet infant system aj hlbokú vaničku aj športovú čast.Skúšala som objednat cez amazon,ale na Slovensko nedodajú,potom som napísala priamo výrobcovi,ale tiež nepošlú vraj je konštruovaný pre amer.trh a nemajú pre europu certifikát plánujú ho predávat začiatkom roku 2010.Ked sa mi ho do júla nepodarí zohnat,tak asi kúpim bugaboo bee to je moj 2favorit.
14. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Siam, no to si ma teda moc nepotesila, ja som ho chcela objednavat prave cez Amazon :frowning2: . Takze nic.. Ja mam tiez Bee a som velmi spokojna.. Tak ako to vyriesime s tym Orbitom? :grinning:
14. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj bejby neviem,ked na niečo prídeš daj prosím vediet :slight_smile: Našla som ešte na ebay,ale tiež nepošlú.Už som aj muža na výlet do NY posielala,ale nechce íst.
Aj keby mi ten kočík z USA niekto poslal asi by bol problém na colnici,kedže nemá certifikát.
15. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siam a ty chceš Bee pre novorodenca? my už sme o Bee pre novošou viedli s bejby debatu.
15. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenkah ma ten Orbit skuste sa opytat jej, tiez jej ho muz kupil v Amerike:slight_smile:
15. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Siam, nieco vymyslime, neboj :wink: Aj ked Bee je klasifikovany ako stroller, cize kocik a nie bugyna, podla mna sa vobec nehodi pre novousov,
Peti, viem, ze ho Sasenkah ma, ale mne sa zda, ze oni tam byvaju, tak to bolo pre nich lahke
15. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok