Causalplay versus Dema versus Quatro

jane24
17. aug 2011

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, resp. vašu skusenosť, neviem sa rozhodnut medzi CAsualplay Vintage, Dema pure step easy a Quatro monza. Hladam nie velky športový kočík, ale s trošku väčšími kolieskami, Jane, ci X-landery sa mi zdaju dost velke, a zase nechcem úplny golfac.Dakujem

jane24
autor
20. aug 2011

naozaj nemate nikto skusenosti? najma s quatrom, na demu sa nazory dosť líšia tak tiež neviem. velka vdaka za kazdu radu

jane24
autor
21. aug 2011

keby ste mi naozaj niekto s tym Quatrom poradili, nemate nikto?velka vdaka

novotnicek
22. aug 2011

kamaratka ma quatro monza a je s nim velmi spokojna a ja tiez vazne uvazujem nad jeho kupou. ma preklapaciu rucku (moznost jazdy dietatka v oboch smeroch), poloha chrbatika az na lezato, velky nakupny kosik rozdeleny na 2 casti, perovacie kolieska a mnozstvo inych fajn funkcii. a je celkom velky, ale nie prilis, teda aspon moje poziadavky velkosti splna, ja mam totiz velke dietatko, aj ked ma len 6 mesiacov, takze hladam sportovy kocik, v ktorom nebude zakliesneny ako vo zveraku. ma pre mna len 2 nevyhody: strieska sa neda preklopit uplne dopredu a je trosku tazsi. ale vyhodou je zase velmi ferova cena. s ostatnymi dvoma, na ktore sa pytas nemam osobne skusenosti. drzim palce vo vybere kocika

indapich
28. aug 2011

@novotnicek Ahoj, hladala som podrobnejsie recenzie o tomto kociariku (quatro monza), ale som nenasla, mam jeden sportak, je tiez fajn ale pre nas mocno malinky, mam 4 mesacnu bambulu a budem mat problem ju narvat do hlbokeho kocika cez jesen a nieto cez zimu 😠 Hladala som kociky s preklapacou rukovatou ale zial ich nie je vela :D Pure, cize dema alebo vlastne co to je by som nekupovala velmi vela mamiciek na to nadava.... Ako teraz citam To preklopenie striesky nam nejak nechyba, a hmotnost asi tiez nie je prekazkou ked mame doma kulturistu 😀 😀 😀 ale zaujima ma hlavne opierka pod nohy ci sa da polohovat, a ci sa da kocik pouzivat aj pri sporte, napr korculovanie 🙂

novotnicek
30. aug 2011

ahoj indapich, tak som si objednala quatro monza, tento tyzden by nam mal prist, tak ti budem moct zodpovedat vsetky otazky. ked dorazi, pozriem tu opierku na nohy a dam ti vediet

zuzuzaa
10. okt 2011

@novotnicek Tiež sa mi pozdáva tento kočík. Len som ho ešte nevidela na živo. Chcem sa opýtať, ak ho máš doma, aký je? Myslíš, že sa tam zmestí v zime malý aj s fusakom? Pozerám, že máme podobne starých krpcov.

lokilonda
6. apr 2012

@novotnicek Dobrý deň novotnicek, chcela som sa opýtať, že ak ste si nakoniec kúpili tento kočiarik, ako ste s ním spokojní ? Ja už mesiac zháňam, pozerám, surfujem a obieham obchody a nič ma tak nezaujalo a nesplnilo moje požiadavky ako tento Quatro Monza. My potrebujeme preklapaciu rukoväť a aj polohovacie nožičky a veľké kolesá a ešte neviem, či by mi nevadili tie tyčky medzi kolesami, nezakopáva sa o ne ? ... ja totiž dosť rýchlo kráčam, tak aby som sa do nich nezamotala 🙂 Ak si teda nájdete chvíľočku, budem rada ak mi poviete ako ste s kočiarikom spokojná ! Vopred ďakujem a pekný večer. Mirka