Coletto Giovanni 2013

hani18
22. máj 2013

Ahojte chcela by som sa spýtať či máte niekto skúsenosti s týmto kočíkom a či ste spokojné?Ďakujem

terezka1947
22. máj 2013

@hani18 ja ho mam...uz ho pouzivam 1,5r...a som spokojna...je lahucky,jednoduche naklikavanie...nech vyklopem,max spokojnost.

hani18
autor
22. máj 2013

ďakujem a da sa aj hojdať?

terezka1947
22. máj 2013

@hani18 hm,co konkretne si predstavujes pod hojadnim? 😉 ja som nehojdala nikdy,nechcela som aby si na to zvykol...ale ma perovanie...ak ti mozem poradit,zajdi do obchodu a vyskusaj vsetko,co potrebujes vediet...ja som si takto odskusala svoj kocik a aj ako sa na nom co robi,ako sa sklada...kupovala som ho v Madene...

hani18
autor
23. máj 2013

no niečo ako tak hore dole keby je velmi neposlušne🙂 ale tiež ju nechcem nato velmi naučit. aj ho pojdem vyskušat len som chcela ešte realne skusenosti vediet a da sa aj oprat keby niečo? a ďakujem za odpoved 🙂

terezka1947
10. júl 2013

@hani18 ahoj,opat som zavitala do temy Coletto...a som si nevsimla tvoju spravu,lebo si ma neoznacila 🙂 ...ale odpovedam....da sa prat...uuplne v pohode...vajicko som iba mokrou handrickou,lebo sme ho malicko pouzivali a vanicku som prala zo tri krat,co sa nedalo,vyutierala som...sportovu cast pouzivam teraz a utieram a uz som aj niektore casti prala...co sa hpjdania tyka,ma odpruzenie,takze nejake hojadcie pohyby sa daju,ale nie je to to klasicke natriasanie 😀 a ti poviem pravdu,ani mi to pri kupe neprislo na um...takze ja som max spokojna...dokonca sme s nim uz boli po tatkych krkolomnych trasach,ze som zasla,ze to kolesa zvladaju...ale drzia-zatial...snad este vydrzi aj druhe babo 😀 😀 ...ale pozeram na tvoj termin...to uz kociar asi mas..tak drzim palce,aby porod prebehol rychlo a bezbolestne a vela zdravicka neskor a prijemne kocikovanie 😉

hani18
autor
17. aug 2013

Ahoj tak mi sa nakoniec pren rozhodli a sme zatial spokojný.A dakujem za info

dadulkas
27. mar 2014

@terezka1947 ahoj chcela by som sa opytat ci sa daju kolieska dat dole,pri cestovani a ci sa da vanicka polohovat dakujem