Cybex Balios M 4

vever_ka
15. feb 2015

Ženy čo vravíte na túto novinku?
Chcela by som vedieť či si ho už niekto z vás objednával. Viem že je to novinka 2015 a v predaji by mala byť až od polky marca takže zatiaľ k nemu nie je ani žiadny spot ani nič konkrétnejšie ako toto http://cybex-online.com/cz/pushchairs/baliosm.html
Podľa mňa vyzerá super. Zvažujem jeho objednanie.

smirujuca
16. mar 2015

Stale sa nik nenasiel?😔

zlatat
26. mar 2015

ja som ho tiež dnes objavila a vyzerá super,len škoda, že ani videá k nemu moc nie sú ☹ aj rozmery sedačky by sa zišli, nakoľko máme dlháňa doma

smirujuca
26. mar 2015

Dnes som ho objednala. Bola som ho pozriet v Kmarte v Ba. Neskor vam mozem napisat viac.

zlatat
26. mar 2015

@smirujuca uz sa tesim, som zvedava 🙂 hlavnenarozmery sedacky a v zlozenom stave .. ak sa ti bude chciet pomerat

smirujuca
26. mar 2015

Oki. Ked pride,pomeriam.

bombonka
1. apr 2015

@smirujuca Ahoj . Prišiel Ti kocik ? Môžeš dať viac info ? Ďakujem

smirujuca
1. apr 2015

@bombonka Ahoj. Zajtra by mal prist 🙂

bombonka
1. apr 2015

@smirujuca aha , dakujem za info. Aj vaničku si objednavala?

bombonka
1. apr 2015

@smirujuca a este otázka , odkiaľ si objednala a kolko trvalo dodanie ?

smirujuca
1. apr 2015

@bombonka iba sportovy. Objednavala som cez kmart.sk. Objednavku som robila minuly stvrtok.

smirujuca
2. apr 2015

Zeny pokial naozaj chcete ten kocik, objednajte si ho cim skor. Dnes som dostala e-mail, ze mi kocik vedia dodat najskor o dva tyzdne. Dovozcovi sa uz minuli skladove zasoby a necakal, ze bude o kocik taky zaujem. Akurat vcera som predala kocik a teraz mozem malu dva tyzdne nosit na rukach. Pritom mineste v piatok tvrdili, ze ho budem mat do troch dni 😒 ☹.

zlatat
2. apr 2015

@smirujuca fuha, no to je blba situacia ☹ kolko.ta vysiel?

smirujuca
2. apr 2015

@zlatat 360,95€. Obvolavali sme aj ine obchody. Vsade bude dostupny az okolo maja 😒

ninahu
18. apr 2015

Baby tak mate uz niekto tento kocik?ja sa naň chystám ale mam termín az v septembri tak mam cas

smirujuca
18. apr 2015

Nie. Stale mi posuvaju termin dodania. Vraj asi az v maji.

martikax
19. apr 2015

Ahoj holky,u nas byl sportak skladem asi pred mesicem,vyzkouseli jsme,nafotili a super..ale nakonec jsem nekoupila uz nevim proc:( ale jak jsem se na neho ted znovu koukala tak ho objednam asi🙂 myslim ze jsem vahala kvuli tomu kolibkovemu sezeni..ze se polohuje cele sezeni..nejen nozky zvlast a zada zvlast a mimi tam ma porad ohnute nozicky..nevadi to??jinak ma vse co u kocarku pozaduju🙂uz hledam dlouho a nic podobneho neni..

smirujuca
19. apr 2015

@martikax tiez som ho mohla mat uz pred mesiacom. Nechcela som vystaveny kus. Tak cakam na novy. Toho korytka sa obavam aj ja. Snad bude s nim mala ok. Paci sa mi, ze je velmi priestrany. Mala v nom pokec miesta. Snad mi pride cim skor.

lucinkujuca
5. máj 2015

Podarilo sa uz niekomu zohnat tento kocik? Od marca stale posuvaju termin dodania. Najno
vsie mi povedali, ze bude az oncom maja alebo zaciatkom juna. Co to ma znamenat? Kedy chcu akoze predavat kolenciu 2015, v decembri?

smirujuca
15. máj 2015

Kocik mam uz tyzden doma. Hlavne minus- predne kolesa hrkocu na nerovnom terene. Nastriekala som ich silikonovym olejom a nepomohlo. Zrejme hrkoce ta pruzina vo vnutri.

ninahu
15. máj 2015

@smirujuca to vážne?a ha som uz bola vážne rozhodnúta...a nemôže to by vadny kus?

smirujuca
15. máj 2015

@ninahu tak to neviem, kedze na Slvensku sa este nepredavaju. Po rovnom ide ticho, na nerovnom klepoce 😒

ninahu
16. máj 2015

@smirujuca šľak ma z tých kočíkov uz trafí...bol to moj favorit

ninahu
16. máj 2015

@smirujuca a ked odmyslís tie kolieska sa ti ako pozdáva?nehodis nejakú fotecku?som strasne zvedava

smirujuca
16. máj 2015

@ninahu inak je super. Mam len sportovy. Ono klepe ta pruzina, co je v odpruzeni kolesa. Skusala som to nastriekat WD sprejom, utieh ut kolesa a stale to robi.

ninahu
16. máj 2015

@smirujuca Jeeej je nádherný....my chceme cierny(my sme taká metalová rodina..;))...a nieje tam niečo vyskocene alebo povolené?mam termín az v septembri ale uz teraz sa tesim....ja by Som chcela tiez tento krémovy...

smirujuca
16. máj 2015

@ninahu k rej pruzinkecsa nemas ako dostat ☹ ked zodvihnes kocik na predne kolesa, ide uplne tichucko. Vyzera, ze jzle sedi na ceste a preto to robi. Akoby predne kolieska nedociahli obcas na zem :-/

smirujuca
16. máj 2015

@ninahu musime nejako zmenit tazisko kocika 🙂

smirujuca
16. máj 2015

@ninahu Konecne sme prisli na to, co hrka. Klepocu kolieska v mieste, kde sa nacvakavaju na konstrukciu. Je tam vola. Nalepili smena to miesto gumu, ktora sa dava na stolicky, aby neskrkali po podlahe. Zajtra to vyskusam v terene. Snad uz pojde ticho 🙂.

ninahu
17. máj 2015

@smirujuca jeej tak to držím palce a budem čakať ako pokus dopadol...a nemôže byt aj rozdiel jed máš dieťa k sebe alebo od seba?

smirujuca
17. máj 2015

@ninahu skusali sme to aj tak aj tak. Stale to robilo. To je ta nevyhoda odnimatelnych koliesok.