Cybex Balios S Lux

lenka58
19. máj 2023

Baby mate kočík Cybex Balios S Lux.Co naň hovoríte ?? strašne sa mi páči a chcela by som ho kúpiť ale neviem ci je vhodný aj na trosku horši terén nie len po meste sním behať ... nerada by som vyhodila 500 euro do luftu ...

dzejsik
19. máj 2023

@lenka58 myslim si, ze nova verzia roku 2023 by mohla prejst fajn aj mierny teren nakolko ma novy typ odpruzenia co prebrali zo svojho bezeckeho kocika a tym odpruzenu celu konstrukciu… ale horsky teren to samozrejme nebude, skor take polne a lesne cesticky

nikpa
19. máj 2023

@lenka58 katastrofa 🤦 kúpila som ho po Britax b motion plus a mala som pocit, že pred sebou tlačím niečo čo sa za chvíľu rozpadne. Ide ľahúčko ale je dosť labilny a taký celkovo nie moc pevný mi prišiel. Ohodnotila by som ho tak na 100€. Po mesiaci som ho predala a vrátila malého do britaxu, ten zvládol zatiaľ každý teren. Cybex som mala len v meste a mala som dosť...

lenuska9999
19. máj 2023

@lenka58 ja som prostriedala už veľa kočíkov a teraz pri druhom dieťati už používam dlhzsie tento. Je ľahký a dobre sa ním manipuluje. Chcela som niečo skladne do auta na chodenie po meste. Bola som s nim aj v prírode, poľnú cestu zvládne, ale horší terén už asi nie. Mala som aj vyššie spomínaný Britax B motion 4 plus. Bol síce dobrý do terénu ale obrovský a ťažký a po chvíli ta čierna na ňom tak vybledla, že som sa hanbila s takým kočíkom chodiť. Ale ako vravím do terénu bol dobrý. Aj keď teraz pokukujem to Thule do terénu

l_u_c_k_a111
24. máj 2023

@lenka58 na horsi teren by som skor zvolila talos s lux ja mam tu verziu 2023 a som spoko je sice tazsi mohutnejsi ale nie je to hrkalka a pekne prejde vsetko a k tomu ma mega velku striesku … len tym ako je mohutny patri ku tazsim kocikom ale nie je to nic strasne