Cybex verzus Britax

ell3
16. máj 2023

Ahojte, rozhodujem sa medzi Cybex Beezy a Britax B-Agile M. Cez leto ideme ma dovolenku a kúpila som lacný golfovovo športový kocik a skončil na reklamácii 🤦‍♀️ Tak chcem niečo kvalitne a tieto dva sa mi páčia, ale neviem sa rozhodnúť. Mali ste ich niektorá ? Mohla by som Vás poprosiť a komenty ?
Oba sa mi páčia. Na Britaxe hlavne ta predĺžená strieška. Ale všade možné čítam, že Britaxu hrkútajú kolieska…. Na Cybex som veľa zlých hodnotení nenašla.

Veľmi pekne Dakujem

dzejsik
16. máj 2023

@ell3 ak to nemusi ist do lietadla na palubu, tak namiesto Beezy by som vzala Eezy S+2

ell3
autor
16. máj 2023

@dzejsik práveže to ideme lietadlom. Ale pozriem ho či je väčší …

domiklik
16. máj 2023

@ell3 úprimne by som si zvazila investíciu do nového kocika pred leteckou dovolenkou... Ak teda nemáš problém po dovolenke kúpiť novy

ell3
autor
16. máj 2023

@domiklik nechcem po dovolenke kupovať nový. Chcela by som ho práveže využiť aj na dovolenke a potom aj tu. Kúpila som Hauck a žiaľ nevydržal ani do dovolenky. Bolo na ňom veľa plastových časti a polámali sa na ňom veci.

domiklik
16. máj 2023

@ell3 nam kocik na palubu nevzali, údajne kvôli kapacite, putoval asi do podpalubia... Po prílete na dovolenku a zhliadnutí jeho stavu sme zažili totálny sok, ale nakoľko to boli len škrabance a "tržné rany" nič nechceli zreklamovat... Ale tak to bolo dávno moresy sa možno zmenili

ell3
autor
16. máj 2023

@domiklik to myslite vážne ??? To ste ma teda riadne vystrašili 😮 teraz budem rozmýšľať zasa nad tým 🤦‍♀️ ale som rada že ste to napísali

dzejsik
16. máj 2023

@ell3 aha, navrhla som to za to, že ten B-Agile by tiež na palubu nevzali, ani Beezy iba do podpalubia ... Eezy S+2 mám overený aj na lesnej cestičke a snehu,
na palubu čo je isté, tak vezmú Babyzen Jojo, Joolz Aer, Easywalker Jackey ...

tu je pekný prehľad aké rozmery kto berie https://bagalio.sk/poradna/rozmery-palubnej-bat...

ell3
autor
16. máj 2023

@dzejsik Dakujem veľmi pekne za info. Idem to pozrieť