Dada Paradiso Super Sailor

kvetinka1980
23. júl 2014

Má niekto tento kočík v námornickej farbe? Chcela by som vidieť reálne foto, ďakujem.

pajtas32
13. sep 2014

Kamoska má tento kočík je krásny

katka198
16. sep 2014

áno, ja ho mám, je presne taký ako na obrázku, resp.ešte krajší 😉

evinqa22
13. okt 2014

ahojte, chcem sa spýtať, tie, ktoré máte tento kočík, alebo celkov značku dada paradiso, ste spokojné?? dakujem 🙂

jarkac23
24. okt 2014

@katka198 si s ním spokojná 🙂 velmi sa mi páči 🙂

katka198
24. okt 2014

jarkac23 som s ním max.spokojná, naozaj zodpovedá fotke, nezistila som žiadne mínusy, a je super veľký, myslím hlboká vanička, takže môžem len odporúčiť 😉 🙂

lula75
31. jan 2015

Katka, mohla by si mi prosím o ňom napísať viac? Dá sa hojdať? Aké má vanička rozmery? cca? Je dosť pevný a stabilný? Kolieska sú kvalitné? Ako sa umýva a udržiava? Veľmi vážne o ňom uvažujem, no je naňho málo recenzií. Vďaka 🙂

danette
1. feb 2015

my mame dada denim paradiso a sme maximalne spokojni. Mame ho uz dva roky a zatial ziadne problemy s nim neboli. Ako pisala katka 198 ma hlboku vanicku, lahucko sa ovlada, predne kolieska sa otacaju, alebo sa daju zablokovat ked chces len rovno ist. Sportova cast sa da otocit aj k sebe, aj od seba, ze dietatko pozera dopredu. A hlavne tieto kociky su fakt dizajnovo nadherne a pritom za normalnu cenu 😀

vlko810515
11. feb 2015

Rozmery:
konštrukcia zložená: výška 32 cm/dĺžka 92 cm/šírka 58 cm
konštrukcia rozložená: výška s rukoväťou 104 cm/šírka 58 cm/dĺžka 80 cm
Hlboká verzia (vanička)
výška so strieškou 65 cm/šírka 41 cm/ dĺžka 86 cm
výška upnutia vaničky od zeme 56 cm

mozete si to pozriet na www.dadaparadiso.sk

anuskadobias
5. mar 2015

katka198 Dobrý deň, chcem sa spýtať či tento kočím má dobrú konštrukciu či nieje slabí. ďakujem

salome51
27. feb 2016

Mamičky ktoré máte kočík značky Dada Paradiso, chcem sa spýtať či nie je príliš vysoký a robustný. Ja som totiž dosť nízka. Meriam len 157 cm. Ďakujem

vik_i
18. júl 2016

@katka198 ahoj, rozmýšľam nad kočiarikom Super Sailor, tak sa chcem opytať či by si mi nevedela poslať real foto, ďakujem😊

katka198
18. júl 2016

Ahoj. Mile rada ale my uz mame kociar zbaleny ☺ ale je presne ako na obrazku. Skusim pohladat nejake foto ale neviem ci nieco najdem

vik_i
18. júl 2016

@katka198 ma dosť hlbokú vaničku? My čakáme slečnu na október, tak sa pýtam či tam vojde fusak deka a tak...a aký je dole úložný priestor?? Taky menší nákup by tam vošiel?

nika1007
14. aug 2016

Dokonaly kociarik, uz len cakam ze sanarodi drobec a konecne ho vyskusame 🙂 no ale este mesiac,ale ked to citam,som rada ze s touto znackou su maminky spokojne a verim ze ja budem tiez 🙂

ssegra
20. aug 2016

Dievcata kde v BA sa daju pozriet kociky Dada Paradiso?

mishicca
26. aug 2018

Ahojte nasla som tuto temu. Je stara ale hadam odpisete. Mam tento kocik. Ale neviem oprat strechu kocika. Ako ste to rozoberali? Dakujem.