Dáždnik na kočiar

bubumichaela
24. okt 2016

Ahojte maminy, chcela by som s malou chodiť na vychádzky aj keď jemne mrholi, no držať v jednej ruke dáždnik a druhou kočiar nieje to pravé 😀 .. sú aj univerzálne dáždniky ktoré sa dajú pripevniť na kočiar,alebo nepremokavé slnečníky ktoré by ma ochránili,na kočiar natiahne plášť a čo ja ? ?? 😔 😀 😉 ďakujem.. 🙂

moni244
24. okt 2016

Prsiplast, nepremokava bunda s kapucou

vika35
24. okt 2016

prsiplast, nepremokava bunda? pochybujem ze je taky dazdnik na kociar co ta ochrani.

sardinka336
24. okt 2016

@bubumichaela to by ako vyzeralo? Ako slnečník z bufetu nad kočíkom? No vymysli a daj si patentovat. ked jemne mrholí a mas na sebe kvalitnu bundu do dažda, čiapku, kapucnu, podobne aj nohavice a nejake nepremokave topanky tak sa ti nič nestane. Alebo si daj na seba pršiplášť...

maxiva
24. okt 2016

presne normalne kapucnu a ked moc lialo tak som mala dazdnik 😉 s jednou rukou to v pohode usoferujes 😀 je to zvyk

viera77
24. okt 2016

bezne chodim s kocikom v dazdi, na kociku natiahnuty prisplast a ja s dazdnikom, osobne s tym nemam ziadny problem, lahko manevrovaci kocik je mozne tlacit aj jednou rukou...pokial ako pises, jemne mrholi, tak ti urcite postaci nepremokava bunda.

maciatkolulu
24. okt 2016

ono dievcata, smejete sa, ale ono to existuje, takze naprv mrk na google a potom hahahahihihi
umbrella for stroller - Hľadať Googlom
https://www.google.com/search?q=umbrella for st...

http://rupud.com/free-umbrella-stroller/

https://hu.pinterest.com/pin/228839224786677181/
a je toho plnoooo, tak preco nevyuzit, ked to existuje a uz si to nemoze dat patentovat, vsakze 😉@sardinka336 a nevyzera to ako slnecnik z bufetu, teda aspon podla mna 😀

@bubumichaela

jankalukasova
24. okt 2016

@bubumichaela Vidíš... to je aký nápad... že by sa to dalo prisvaknúť na rúčku.. aj keď za seba, ja by som si radšej dala na seba tiež pršiplášť...

maciatkolulu
24. okt 2016

@jankalukasova ono sa to da 😉

zanta3
24. okt 2016

@bubumichaela tiez som este nic take nevidela ako dazdnik na kociar ale ked kupis kvalitnu nepremokavu bundu a bude len mrholit tak to budes mat v pohodicke🙂

momoqui
24. okt 2016

V Parizi kedysi predavali na kazdom kroku dazdnik s gumickou ktora sa natiahla ako celenk cez celo takze ruky mas prazdne 😀 Daj si nepremokavu bundu alebo prsiplast alebo kocikuj na terase ked velmi prsi 🙂

sardinka336
24. okt 2016

@maciatkolulu dážd zvyčajne nepada rovno z oblohy, nedajboze fuka vietor a je mokra ako myš aj ked bude mat ten daždnik nad hlavou..takze vo vysledku je asi lepšie dobre sa obliect ako spoliehat sa na dazdnik pripevneny na kočiku. Ale proti gustu...

momoqui
24. okt 2016

@maciatkolulu dobryvynalez 🙂 ajked neviem si to v mojom pripade predstavit lebo musis kracat stale pod tym dazdnikom ...

maciatkolulu
24. okt 2016

@sardinka336 ale vsimni si trochu lepsie tie dazdniky nie su ploche 😉 😉 , ale si pekne schovana...ani slnko ti nesvieti stale z rovnakeho uhlu a mamicky nakupuju slnecniky 😉

sardinka336
24. okt 2016

tu je zena pekne schovana? Ma schovanu hlavu a ramena....ak bude fukat vietor tak ma chrbat a nohy mokre....a je rozdiel ked mám mokrý chrbat a ked na mna svieti slnko.
http://blogs.babycenter.com/products_and_prizes...

maciatkolulu
24. okt 2016

@sardinka336 je schovana tak, ako to jej vyhovuje, na tom drziaku si sama nastavis dlzku, ale nebudeme sa tu dohadovat, je na kazdom, aky dazdnik si kupi a namontuje, alebo nenamontuje a rovnako je neprijemne ked musis stale prestavovat slnecnik, aby malemu nesvietilo priame slnko, ale tiez to nemusi vadit kazdej matke. Ja neznasam ked som cela mokra a svaca mi dazd do oci, lebo mozes mat kapucu, alebo aj ciapku, dazd ti proste svaca do tvare, dazdnik je pre mna lepsi a ja chodim len s dazdnikom, sice ho drzim v rukach, ale tento napad sa mi paci. A chodim von aj ked viac prsi, to len pre vysvetlenie.

sardinka336
24. okt 2016

@maciatkolulu ja nechodim za dažda vobec von a ak aj ano tak rychlo do garaze pre auto a presuvam sa tak ja som pohodlny lev ...dazdnik vyuzivam minimálne. Ale suhlasim ze kazdeho vec čo si tam namontuje len mi to prišlo neprakticke, radšej by som sa normalne obliekla a nebola limitovana nejakým ,,paraplom,,.

maciatkolulu
24. okt 2016

@sardinka336 ja zase milujem prechadzky, ked niet nikoho vonku a ja si sama pobehujem s kocikom, uz to mam tazke, neobsedi mi tam maly.... ☹ a zase zachranavovat decko pred kazdou kaluzou je dooost narocne 😉