• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský kočík ABC design 3tec. Aké máte slúsenosti?

10. novembra 2013 
ahojky ja mam 3tec doma a som s nim veeelmi spokojna ci s vanickou alebo so sportovou castou..
takze ti ho len a len odporucam..a zaroven ti chcem povedat ze ho aj mam na bazariku lebo moj mali je uz velky a kociarik nam uz netreba tak skus pozriet :slight_smile:
3. júl 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamicky, chcem sa spytat, ktora mate kocik Abc design 3tec, ci sa daju kupit na tento kocik aj ine kolecka, gumove....lebo tie co su k nemu ako original sa mi velmi nepacia. ked idem s malym po hrbolatom chodniku tak sa mi zda ze maly sa v nom velmi natrasa. Skor ma zaujima, ci nie je dostat k tomuto kociku gumene kolecka, ktore by naraz viac tlmili. Dakujem za odpoved.
12. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ak by ste niektorá mali záujem tak mám doma úplne nový, nepoužitý 3tec vo farbe cognac. Obsahuje vaničku, šport časť a autosedačku risus
2. máj 2011 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ho uz tiež mame, sme zatiaľ spokojní, krásne sa s ním manipuluje, s manželom sme povodne chceli casualplay, ale ten sme nedokázali v predajni ani len vrátiť na povodne miesto ako zle sa nám s ním "soferovalo", čo sa veľkosti týka, rozhodne nemôžem povedať, že by bol veľký, vojde mi do kufra na Smarte ak treba aj s vanickou...
20. jún 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mohli by ste mi napisat ake mate skusenosti s tymto kocikom v zime? Hlavne co sa tyka sportovej casti....
6. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mufo24 ahoj nemas este nahodou ten kocik?
27. sep 2011 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky holky,,, v diskusi už dlouho nikdo nebyl, ale ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s tímto kočárkem .... http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/akcni-nabidka/set-kocarek-3-tec-nova-kolekce-beige

ráda bych věděla jak je velká hluboká korba a co sporťák,, ten mi totiž přijde takový nestabilní, nepohodlný, díky moc za info :slight_smile:
10. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romca13 ahoj, neviem, ci uz neni neskoro, ale my ho doma mame a viac by som ho nekupovala. Ta vanicka sa da, ale ako pises, tak ta sportova cast je velmi nepohodlna a tiez sa mi zda nestabilna, aj ked to pekne zacvakne, ked ju tam vlozim. Material sa mi zda dost nekvalitny, my sme sportovu cast vytiahli vonku v aprili 2011 a za 3 mesiace uz pekne vybledol (cierno oranzova kombinacia) a to som ho nenechavala vonku na slnku. Prechadzku v kociku sme mali do 2 hodin denne, takze neodporucam. A este sa nam to male dvojkoliesko zacalo zasekavat, ale nechala som to tak, nesla som to reklamovat, lebo sme si kupili golfac a v tom je mala doteraz, aj ked teraz uz v kociari vobec nechce byt.
25. nov 2011 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romca13 Já jsem kočárek používala 14.měsíců a nemůžu si ho vynachválit.Sportovní sedačka je pohodlná i stabilní.Malé se v něm moc líbilo.Je narozená v listopadu,měla 4kg a úplně v pohodě jezdila v hluboké korbě do června.A autosedajda taky paráda.Kdybych měla mít další dítě tak si ho nechám,ale jelikož mám už děti dvě tak ho momentálně prodávám.U ná opravdu velký úspěch :slight_smile:
7. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
3. sep 2012 o 21:46 • nika1104
Kočky máte niektorá na predaj tento kocik abc design vo farbe ruzovej? Dakujem
9. sep 2012 o 01:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,prosím žienky ,ktoré máte ABC design 3tec,ako sa s ním jazdí v snehu,ja bývam na severe a v zime máme snehu po kolená,teda či nezapadá,ked má menšie kolesá,DAKUjéééééééém
18. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marenkovo užčite v snehu sa s ním jazdí ťažšie ako s veľkými kolesami
18. nov 2012 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Musim povedat, ze dnes som uplnou nahodou mala moznost odskusat tento kocik (cierno-bielu kombinaciu 2012) a zamilovala som sa :slight_smile: Pritom mam vybraty uplne iny kocik co som planovala kupit, ale asi budem musiet prehodnotit plany... Je uplne uzasny, lahucko sa s nim manipuluje (v pohode som vysla dokonca po uzuckej rampe) a tie madla z neho robia nieco ine ako obycajny kocik. Neviem ako je to pri dlhodobom uzivani, ale prvy dojem urcite uzasny :slight_smile:
2. okt 2013 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ducky Ahoj, prepáč že obťažujem, čítam si však príspevky, píšeš, že ste mali problémy s predným kolesom u ABC Design kočíka, my máme tiež, trojkolku, zasekáva sa mi, hlavne teda v zime, keď je zľadovatelý sneh a dostane teda zabrať, predné koliesko. Zvykne ho ťahať do jednej strany. Nevieš či, keďže ste to už riešili, je možnosť dokúpiť samostatne predné koleso osobitne? V záruke nie je..... Inak je fajn, nechcela by som ho riešiť iným.... Ďakujem veľmi pekne.
9. nov 2013 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@imanuel Ahojky, vůbec neobtěžuješ, jen je to dobrá náhoda, ptž už sem vlastně ani nechodím a teď jsem šla ze zvědavosti mrknout :grinning:
Musela jsem zalistovat zpátky, co jsem tam psala, ptž už si to vůbec nepamatuju :sweat_smile: Matně si vybavuju, že nám tam něco prasklo a to kolečko tam nedrželo a stále vypadávalo ven, ale je to už moc dlouho, promiň. :pensive:
Moc jsem ti asi nepomohla, viď? :pensive:
10. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok