Detský kočík Dada Paradiso Carino 3 v 1

bielikova
9. mar 2012

Chcem tento typ kočiara a chcem sa opýtať či má s nim niekdo skúsenosť aký je a podobné veci. A hlavne chcem ho kúpit cez internet či je to spoľahlivé a chceme bielu farbu z ktorej mam obavu. poradte mi ak ma niekdo skusenosť Dakujem

lucia2105
12. apr 2012

@nikaq kedze to bola novinka tak som ho videla iba na obrazku.a v skutocnosti je taky isty 🙂 nas ktorou farbou rozmyslas?

nikaq
25. apr 2012

@lucia2105 asi biely alebo bezovy. Ty mas aky?

lucia2105
6. máj 2012

@nikaq ja mam biely a nemenila by som 😀

mo77
18. máj 2012

ahojte, aj my rozmyslame nad bielym,co myslite nezozltne pri horucom slnku?ktora ma fusak zo stranky www.vasekociky.sk,aky je dnu fleece alebo ovcie runo? a este sa chcem opytat vanicka pri bielej je ta umela hmota cierna?,lebo som videla na jednom obrazku aj taku smotanovu

paszelkasp
21. máj 2012

Ahojte, svagrina mi tuto znacku odporucila, lebo ona ma kolekciu Etno, je max. spokojna. mne sa to carino velmi paci, ale odradza ma ta plastova vanicka. pri etno kolekcii sa da poskladat na "placku" co je velmi prakticke pri cestovani autom. ale je to nadherny kocik za rozumnu cenu. vyzera strasne draho 🙂 taka blba otazka, myslite si, ze v polsku bude lacnejsi?

kiakocikovsvet
21. máj 2012

@mo77 vanička pri každom farebnom prevedení je čierna,
plast je iba do polovice,ďalšia časť je iba z tkaniny

kiakocikovsvet
21. máj 2012

@nikaq bežový je tmavší ako na fotke

mo77
21. máj 2012

@kiakocikovsvet chcem sa opytat ci pri horucom slnku ta biela nezozltne,alebo nejako nezmeni farbu🙂vyzera to tak,ze uz sme rozhodnuti o bielej farbe,dufam,ze nebudeme lutovat🙂

mo77
21. máj 2012

@paszelkasp neviem,ci v PL by bol lacnejsi ale ked sa nieco pokazi je lepsie reklammovat si myslim v SR ako v PL🙂 mne sa praveze paci,ze je umela vanicka dieta je viac v zime chranene pred chladom,jedna z veci ktora u mna zavazila a druha,ze manzel je z neho uneseny od zaciatku,z bielej farby 😀

paszelkasp
21. máj 2012

@mo77 tak moj ma zrusil, ze on s bielym chodit nebude, teda mne sa pacil ten svetlo kremovy 🙂 ale potom povedal, ze sa mu paci model denim. ale biely v ziadom pripade 🙂 to bude este zaujimave, vyberat s nim kociar 🙂

paszelkasp
21. máj 2012

@mo77 v lete sa chystame do polska a podla ceny sa rozhodneme, ak bude rozdiel maly tak to radsej na slovensku, ale ak bude velky rozdiel tak dam prednost polsku aj za cenu stratenia moznosti reklamovat. budem dufat, ze sa nic nepokazi. uvidime, ako sa rozhodneme.

kiakocikovsvet
22. máj 2012

@mo77 určite biela zmení odtieň, nezožltne ale nebute ani snehobiela ako pri kúpe,
pokiaľ chcete zachovať bielu tak máme v ponuke biele kočíky celé z eco-kože
ľahko sa udržiavajú a nemenia farbu

cmelica
28. máj 2012

ahooj! chystame sa objednat kocik dada paradiso carino...citam,ze ho uz mete niktore doma ,prosim aky je??? mam pocit,ze ho nikde v obchode nenajdem...odkial si objednavala??? my cakame babatko v oktobri,je dobry aj na zimu???ake je velke vnutro vanicky??vsade pisu inac 😒 a da sa oprat???? dakujem za odpovede 😵
@lucia2105
@kiakocikovsvet

lucia2105
28. máj 2012

@mo77 nemusis sa bat,ja mam biely a farba je stale taka ista,a to sme skoro kazdy den vonku.zastihol nas uz aj sneh,dazd,blato a slnko a je stale ako novy 😉
@cmelica moja je novembrova a s fusakom som ju tam davala uplne v pohode.vanicka je dost velka.nemozem ju odmerat,lebo uz pouzivame sportovu cast.ak sa zaspini,prejdes iba hubkou a vsetko krasne zide 😉

cmelica
28. máj 2012

dakujem moooc @lucia2105 ! 🙂 my by sme chcely ten sedy 😵 a ako sa naklikava???a sportova cast je dost velka??? niekde som citala ,ze by vanicka mala mat 84 a niekde je zas len 75 ci 78,,,
a odkial ste objednavali?? kolko ste cakali??

1motilik1
28. máj 2012

@cmelica ahoj, ja som si ho objednala pred mesiacom a vyzera fantasticky, mam bielu farbu , je dosť vysoky, a vanička je podla mna tiež dosť velka,objednala som ho na vašekočiky,a za 3 dni mi ho kurier priniesol

cmelica
28. máj 2012

@1motilik1 to je super!!! prosim ta a nevedela by si mi ju pomerat??? ako sa ovlada??? platila si priamo kurierovi??? co vsetko ti k nemu prislo??? Dakujem moooc!! uz sme pokukali tolko kocikov a nie a nie si vybrat...ide nam hlavne o to aby bola vanicka aj dost pristranna 🙂

lucia2105
28. máj 2012

@cmelica pomerat ju nemozem,kedze uz je schovana a nemam ju doma ☹ mala som k tomu sietku proti hmyzu a plastemku do dazda.platila som priamo kurierovy.ovlada sa jednym prstom uuuplne lahucko,len musis pozerat,aby si mala dofukane gumy 🙂 vanicka je uplne v pohode,ma naozaj dost miesta.

1motilik1
28. máj 2012

ja som objednala aj s autosedačkou, a na stranke maš napisane čo všetko knemu dostaneš,cena bola 325e,platila som priamo kurierovi,ja som ho ešte neskušala vonku, nam sa ma narodiť až v juni,ale ked som ho skušala doma tak išiel lahučko,pomerať ti ho neviem lebo ho nemam odloženy u seba ale u maminy

lucia2105
28. máj 2012

@cmelica ja som ho objednavala na svetkocikov,ale cakala som skoro mesiac,kedze to vtedy bola novinka 🙂

lucia2105
28. máj 2012

@lucia2105 no nas vysiel 418 aj s autosedackou ☹ a hned ako sme ho kupily padla mu cena.islo ma porazit ☹

cmelica
28. máj 2012

@1motilik1 @lucia2105 Dakujem kocky!! tak je rozhodnute objednavame 😵 😵

lucia2105
28. máj 2012

@cmelica 😀 prajem vela stastnych kilometrov a hlavne aby sa drobcekovy dobre vozilo 😉

1motilik1
28. máj 2012

@lucia2105 to by ja mna islo poraziť

cmelica
28. máj 2012

@lucia2105 Dakujem 🙂 nikde som ho nevidela v predajni tak takto zhanam infosky,ale vyzera ze je super 🙂 🙂

lucia2105
28. máj 2012

@cmelica ja som spokojna 🙂 dnes som hodila tasku do pracky na rucne pranie,a je zase ako nova 🙂 takze moze sa aj prat,co je super 😎

cmelica
28. máj 2012

@lucia2105 tak to je naozaj uzastne 🙂

nikaq
28. máj 2012

@magg ahoj, prosim aka je ta kremova? Je o moc tmavsia ako na obrazkoch? dakujem.

mo77
29. máj 2012

@lucia2105 ahoj mozem sa ta opytat aky fusak si k tomu kupovala?lebo k niektorym kocikom sa da hned dokupit aj fusak ale pri tomto kociku som to nikde nevidela,alebo zeby som zle pozerala🙂uz som sa rozhodla,ze kupime carino biely,cim viac clovek hlada tym je to horsie🙂

mo77
29. máj 2012

@cmelica ahoj ja som videla hnedy aj cierny,no a zhodnotila,ze biely bude asi najlepsie vyzerat🙂 vanicka je dlha a aj dooooost hlboka,co som pozerala ine kociare,tak ani jeden nemal taku hlboku vanicku,aj preto sme sa rozhodli pre tento kociar a manipuluje sa s nim dobre/aspon co som vyskusala v predajni/ a je teraz nanho dobra cena 3kombinacia za 327 eur tusim.dufam,ze budeme spokojne 😀