Dieťa chce spať iba v kočíku

kikimon88
24. apr 2020

Dobrý deň. Mám dve otázky. Jedna sa pýta spánku v kočíku. Ako ste riešili kde vám dieťa chcelo spať len v kočíku vonku cez deň a v nejaký deň alebo pár dní sa nedalo ísť von? Ako ju naučiť aj na postieľku cez deň? Mne malá cez deň poriadne spí len v kočíku vonku (vnútri max pol hodinku). Len zas nechcem aby sa úplne od neho odnaučila.
A druhá, kedy ste dávali dieťa do športovej časti? Musí už vedieť sedieť či aj skôr? 🙂
Ďakujem za odpovede. 🙂

bubinko1506
24. apr 2020

Ahoj, moji spavali do roka cez den len v kociku, idealne vonku za takmer kazdeho ppcasia. Ked sa nedalo ist von, tak spali v izbe v kociku - okno dokoran, plus hluk ulice z youtube pri kociku. Do sportovej casti isli ako 4,5mesacni - davala som ich ale na spanok do lahu, inak pololah, aby nieco videli.

bubinko1506
24. apr 2020

Jaj, a este jeden tip. Ak mate vonku rozbite chodniky, tak vnutri mozes jazdit kocikom cez papuce😉

kikimon88
autor
24. apr 2020

@bubinko1506 tak toto ma pobavilo 😁 určite by ma to nenapadlo, ďakujem 😊

henka123123
24. apr 2020

@bubinko1506 presne ako ja.tiez som tak dala do sportovej a doma ked tak som jazdila cez prechodku ked sme nahodou nesli von..heheh

paulinkaa2
24. apr 2020

@kikimon88 moja bola tiez naučené len kocik a hlavne chodit nech sa prdel natriasa.potom prislo zle počasie a naučili sme sa v postielke cca okolo 6m. Chvilu plač ale naucila sa.

anesim
24. apr 2020

Moja spala len v kociku, a aj to musel ist. Ak nahodou zaspala doma, tak 15 -20 min, a potom bola uplakana. Tak kazdy den sme boli niekolko krat vonku, aj v zime, aj ked prsalo. od 11 mesiacov spala len raz max 1,5 - 1 3/4 hodiny a od dvoch rokov poobede vobec

janina515
25. apr 2020

@kikimon88 predpokladám ze čakáš rady😀 ja Ti len chcem povedat, že s kociarom som si odtrpela svoje. Moja vôbec doma spat nechcela, či zima, mráz, horúco, či pršalo, fukalo, všetko som si odchodila. A keďže som chcela aby sa vyspala, bežne cez obed 3hodiny v riadnom tempe. Ako náhle som spomalila, už revala. Doteraz mam averziu voci kociarom. Kočiar na balkóne alebo v izbe pri okne nezaoberal.

sense
25. apr 2020

Moja spavala cex den vyhradne len.v kociku ax ns par vynimiek - vichrica sme boli.vonku za kaxdeho pocasia... neskor ked sme sa prestahocali tak v kociku na terase

petra199099
25. apr 2020

Moja spi aj teraz cez deň v kočíku ma 17 mesiacov ale v izbe spi... a večer ju tiež uspim v kočíku a preložím do postieľky keď už spí...moja spala za každého počasia vonku keď bola menšia narodila s v novembri spala pod terasou keď pršalo snežilo aa spala aj 4 hodiny.... Do športovej sa môže dať aj skôr keď sa dá dat do ľahu nemusí sedieť len aby ležalo

ktochytavzite
25. apr 2020

@kikimon88 moje by vnutri v kociku nezaspali,tak my za kazdeho pocasia sme vonku ae mne nevadi mraz ani silny dazd,boli baby vonku aj za dazda,Akurat idu horucavy a to uz bude problem,minrok tak nevedeli spat v kociari,spali vHackach ale tento rok bude asi metida vyrevania

syslik81
25. apr 2020

moja tiez len kocikova .. v lete otvorit okno a dat kocik poden .. neskor som ju v nom uspoala a potom preniesla do postele ..

janage
25. apr 2020

@janina515 my sme na sidlisku boli take dve, co sme sa aj vo fujavici, v dazdi stretli vonku, akurat moja sa este aj budila cca po 20min. Porevala a,zas 20min. A presne ryyyyyychla chodza😁

ivangeline
25. apr 2020

Nosenie? ...ako pri tej svojej viem, že ju budí brucho. Jasné, že pri nosení a kocikovani to s ňou natrepuje a aj keď nespí na 200%, tak je jej príjemnejšie ako keď v sterilnom tichu bolí brucho... Veď aj vás, keď niečo bolí, tak je to v kľude ešte neznesitelnejsie. U nás zaberajú aj tie také zvuky ako práčka, lietadlo, fén.. (appka) a myslím, že to platí pre každé dieťa. Syn miluje fén a vysávač a vŕtačku doteraz..