Doplnky a príslušenstvo na kočík Thule Urban Glide 2

17. máj 2022

Ahojte. Prosím Vás tie co mate tento kočík, kde ste kupovali príslušenstvo a doplnky? Ci už originály, alebo univerzálne príslušenstvo. Aj konkretne co ste kupovali, napríklad aj na Ali. Zaujíma ma aj ktoré vložky do kočíka mi bududu sedieť, aj letné podložky, fusak, nánožník....

nina004
17. máj 2022

Mám síce kočík baby jogger,ale na FB nájdeš LU Via a šije veci na mieru pre Baby jogger a Thule. Mám odtiaľ polofusak a super a spevnenie pod zadok a pod chrbátik,aby mal malý pevné sedenie. Na Ali som objednávala držiak na pohárik a popruhy na uchytenie tašky na madlo.

bluemoon24
17. máj 2022

Ja mam na vanicku originalni plastenku, pak z DM sitku proti hmyzu a clonu, na sportovni cast nanoznik, madlo, vlozku, sitku proti hmyzu (zatemnovaci) a plastenku original, vsechno jsem kupovala tam, kde kocik (vandastore), no sitku a plastenku uz bych asi koupila v DM 😅 original je zbytecne drahy. Fusak mam cottonmoose 🙂

xqwertyx
17. máj 2022

Ahoj, ja som teraz kupovala z obchodth.sk, kupovala som vložku do kocika(origos thule), podložku pod nohy(aby sa dali dať do roviny) a ešte takú srandu aby sa operadlo dalo dať do úplného sedu.

mima173
18. máj 2022

Obchodth.sk tam som kúpila podložku pod nohy, pas aby si sadol do úplného sedu, nanoznik, na sportobchod.sk kde som aj kočík kúpila som dokupila madlo. Plastenku mám z Alzy univerzálnu čo stojí okolo 12€ a sedi dobre len vtedy nevyuzijem okienko na strieske 😂 čo sa týka čudakov prešila som si otvory lebo tento kočík nemám od začiatku 😂😂😂 a o podložke premýšľam a hľadám na nete

zuzkakach
2. jún 2022

@xqwertyx prosim ta ktoru podlozku si kupovala, je to taka ze sa nepoti? A takisto tu podlozku pod nohy a to operadlo aby sa sedelo rovno 🙂 ja to tam vobec neviem najst 🙈🙈🙈

zuzkakach
2. jún 2022

@xqwertyx ak by si mala cas poslat linky, kludne aj fo spravy bola by som vdacna 🙂