Dorjan Danny Sport Prestige 2012

sandy23
25. okt 2013

Ahojte mamičky, máte nejaké skúsenosti s týmto kočíkom?? 🙂

mirreckall
25. okt 2013

ahoj, my ho máme a ja som s ním veľmi spokojná... mali sme vyhliadnuté iné typy a hlavne lacnejšie, ale nakoniec nás maličkosťami dostal tento kočík, napr. že sa má reflexné pásy, že sa dajú kryty odopínať a nemusíš to celé dávať v zime dole ...máme hnedo béžovu kombináciu 🙂 a až taký ťažký sa mi nezdá, bývame na kopci, dosť často chodím hore kopcom a takisto chodievame aj samé s malou do mesta a nakladám sama konštrukciu do auta a v pohode 🙂 a vanička je priestranná, my máme novembrové bábo a preto sme chceli takú, aby nebol problém s fusakom a tak...spávala nám v nej do 8 mesiaca 🙂 a vynikajúce je aj to, že sa dá polohovať, to sme ocenili, keď začala byť zvedavá a už nechcela celý čas iba ležať....ten kočík aj športová časť je veľmi priestranná, keď to porovnám s inými kočíkmi je to taká loď 🙂))) a my s ním chodíme aj na turistiku nielen po betónke ale aj turistických chodníkoch a úplne v pohode...moja sestra nosí malého v šatke, lebo kočík by im neprežil cestu...oni majú coleto ale neviem aký typ..takže ja odporúčam 🙂 ak máš nejaké otázky tak mi kľudne napíš 🙂