Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dostatočne dlhý kočík

mimik07
26. máj 2014

Ahojte. Neviem si rady,uvitam vase skusenosti a rady. Poradte niekto kocik,ktory ma aspon 90 cm na lezanie. Ked dvihnem opierku po nohami,aby malej neviseli nozky a aby sa kludne vyspala. Vsetky su akesi kratke. Mala som Pure lothus,ten bol dobry na dlzku,no nevyhoda-golfac,totalne zly na ovladanie jednou rukou. Neviem asi chcem tiez nemozne,no mal by mat aspon 90cm,vacsie,ale nie nafukovacie kolesa,a aby jej kocikova taska nebuchala cez striesku do hlavy ked spi. Aj preklapaciu rucku by mohol mat,a aj dostatocne cloniacu striesku. A nie extra drahy.Taky este asi nevymysleli vsak? Prosim o nejake typy a rady,budem vam velmi vdacna. Dakujem

nicolle21
26. máj 2014

@mimik07 my mame britax b-agile, merala som tu plochu na spanie a tych 85cm tam cca bude (fakt som to merala len od oka), len v pripade, ze chces nozicky polohovat do vodorovnej polohy, treba dokupit polohovanie zvlast.. buchanie tasky vyriesis tak, ze tasku nedas, postaci organizer.. preklapacia rucka nie je, ale cloniaca strieska je velka a ja som na to dala este clonu na leto, ked spi tam ma absolutnu tmu 🙂
aj s tym polohovanim noziciek ta to do 200e vyjde

poly2406
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zumasi
26. máj 2014

@mimik07 myslim ze najdlhsiu opierku ma bumbleride indie, neviem ci nie az 100 cm, okrem preklapacej rucky ktoru nema splna vsetko co vravis, strieska super cloni, ma velke nafukovacie kolesa a super sa ovlada, je lahucky. my sme ho pouzivali, keby som nepotrebovala surodenecky tak sa ho nevzdam. aj ked nie je z najlacnejsich, to je pravda.

mimik07
autor
27. máj 2014

Poly2406@ mozes sem dat fotku a za kolko ho predavas prosim ta?

snehovavlockapp
27. máj 2014

@mimik07 ja mam teutonku ale 4kolečku v eko-koži 🙂 bledo-hnedá kombinacia.. tiez nedam na nu dopustit a je ako nova. pouzivana len vanička 4mesiace, nakolko mame dva kočíky a mlady siel potom do sportoveho. Ma jednu z najdlhsich vaničiek, nas mal 55 cm - ked sa narodil..
plastenka, dazdnik, 2 podložky, sietka proti hmyzu... sportova cast bola raz pouzita 🙂
celkovo ma vysiel na 1800 eur . tiez nemam este v albume kočik, treba mi ho nafotit. A je este v zaruke

snehovavlockapp
27. máj 2014

@mimik07 má preklápaciu ručku ako jeden z mála kočíkov a kolesá nie sú nafukovacie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli