Dvojkombinácia kočíka do 500 - 600 eur

nttnnt
16. apr 2021

ahojky tie ktore ste hladeli na cenu kocika - ako ja 🙂 aku znacku ste vybrali a ako ste spokojne? ja cim viac pozeram tym sa neviem rozhodnut..je to dilema

e1i
16. apr 2021

@nttnnt mame roan emma. vysiel nas 399 eur v 2019. je to klasika hupavy,velmi dobry,dostatocne velka vanicka.ostane aj pre druhe

https://www.aladdin.sk/kombinovane-kociky/roan-...

mame farbu E-60., ked si vytvoris konto na stranke mas tu zlavnenu cenu

nttnnt
autor
16. apr 2021

@e1i roan som obzerala ale ten bass next alebo soft uz som bola rozhodnuta viacmenej ale do toho zacalo spakulovanie ci sa neda aj este nieco lacnejsie a dobre zohnat 🙂 tento je pekny len skor by som bola za otocne kolieska vpredu

e1i
16. apr 2021

@nttnnt vies co. manipulacia s nim je uplne lahucka. aj moja mama zhodnotila ze lepsia ako s bratovym on mal otocne kolieska vpredu

justify
16. apr 2021

@nttnnt ja mam moon resea, 2komb ma vysla 260e, najprv som mala v pláne roan bass alebo roan coss ale neľutujem.ja som max spokojna. Sportovy otocny v oboch smeroch,lahky,dobre sa ovláda,lahucko sklada,co ja ocenujem je skladanie sportoveho na jednu cast. Mala som novembrove babatko,v pohode vošla do vaničky s fusakom,naobliekana,hoc vanicka nie je extra veľká

nttnnt
autor
16. apr 2021

@e1i pojdem si to asi vyskusat ked otvoria obchody mozno budem prekvapena

nttnnt
autor
16. apr 2021

@justify idem kuk 🙂

justify
16. apr 2021

@nttnnt pardon, 360e, zle som napisala. 🙈

nttnnt
autor
16. apr 2021

@justify prosim mozem sa opytat aku dlhu ma vnutornu vanicku realne 🙂 tri stranky pozeram a 2 rozdielne udaje :D

justify
16. apr 2021

@nttnnt fuha,musim ju ist vybrat zo skrine a odmerat,moment

nttnnt
autor
16. apr 2021

@justify ak sa vam chce dakujem 🙂

justify
16. apr 2021

@nttnnt 78cm je dlzka vanicky, resp merala som matrac do vanicky. Ja mam model 2019. V skutočnosti je krajsi ako na fotke z netu. Ja som max.spokojna a hoc nie je "hupaci",,nie je tvrdy, zvlada aj nase dedinske pomery co sa prirody tyka,les,aj na Dedovke sme ho mali a mala ma momentálne 17m a a prehladom sa zmestí do sportoveho, operadlo je siroke,nie je tam natlacena. Ale ved ak by si chcela nejake info ci foto,kludne napis 😉

nttnnt
autor
16. apr 2021

@justify super dakujem za tip uz mame chrobaka v hlave 🙂 hlavne to jaky je skladny super aj ta cena

justify
16. apr 2021

@nttnnt no ja som bola narocny zakaznik 🙈 po prvej skúsenosti s hovadsky velkou 3komb som povedala,ze pri druhom uz take hebedo nechcem. Mensia vanicka mne osobne neprekazala, využili sme do pol roka aj tak,resp kym mala nesedela sama a to mala uz asi 7m. Do auta je 👌,zlozeny na 1ks aj s konštrukciou,kludne aj pod nohy pred zadne sedacky sa da strcit, konštrukcia zvladla aj dennodenne vlacenie (tahanie hore 🙈) po schodoch. Vajicko som ale nikdy na konštrukcii nemala,nepotrebovala som to a nemala som aj tak také,co by tam pasovalo ale adaptéry boli sucastou balenia

andrea_ff
16. apr 2021
manali
16. apr 2021

@nttnnt ja som rozhodne za coletto verona

nttnnt
autor
16. apr 2021

idem vsetko pokukat baby dikes

simona92101
16. apr 2021

@nttnnt ja mam Roan esso star,3 kombinacia,dokonca aj fusak bol k tomu,stal 600e.za mna super kocik,odpruzeny,v sportovej casti dcerka spavala donedavna a to uz mala 2 roky.je super priestranny.ja by som do ineho nesla 😉