Existuje predajna kočíkov v Pezinku pri Tescu?

majcaalexko
17. feb 2011

Môžem sa spýtať či niekto vie či ešte existuje predajna detských kočíkov v Pezinku niekde pri Tescu ? Ďakujem ...

cukotka
17. feb 2011

Ahoj, predajňa existuje 🙂 dnes som išla okolo 🙂

kikuliak
18. feb 2011

Ǎno, hneď vedla tesca je nákupné centrum MOLO a priamo tam.

happy8051
18. feb 2011

tam sme kupili kocik 🙂 ma mimibazare je predavajuca petra klasekova, majitelka predajne, ma tam uverejnenu aktualnu ponuku aj cennik

erika159
9. mar 2014

Obchod tam je, cez internet si ale viete dohodnut nizsie ceny... ALE POZOR NA REKLAMACIE!!!! mame od tial 3 autosedacky, 2 su fajn a ta tretia - sa zlomil plastovy gombik a vraj sa na to nevztahuje zaruka...ale nahrady si system si mozem kupit za 15Eur... cize vedia, ze sa to lame... a zarabaju na tom, namiesto toho, aby to reklamovali.

stapok
11. nov 2015

Perfektný obchod, veľký výber kočíkov za naozaj vynikajúce ceny, ochotná pani, vie poradiť, máme od nich autosedačku pre staršieho syna, a kúpili sme tam aj kočík Adbor Marsel a sme s ním naozaj spokojní, reklamovať sme zatiaľ nemuseli a určite k nim prídeme kúpiť ešte aj športový kočík.Klobúk dolu za profesionálny a milý prístup k zákazníkovi. Odchádzali sme odtial spokojní s dobrou náladou🙂Určite sa oplatí obchod navštíviť!