Fusak do kočíka od Elodie Details

buba7
25. máj 2018

Ahojte mamičky 😊
Idem si po radu. Strašne túžim po fusaku do kočíka od tejto značky, som už aj dohodnutá s jednou pani, že si ho od nej kúpim, ALE !!! chcem počuť vaše názory, či sa mi ho oplatí kúpiť keď v zime rátam ten november bude mať dcérka už rok a pol😊,, už chodí aj sama nie len za ručičku a chcem teda vedieť, či tie jeden a pol ročné detičky chcú ešte sedieť v kočíku, alebo si ten fusak kúpim len na parádu a kočík budem tlačiť popri chodiacom dieťati ?? Ďakujem za každú odpoveď 😊

babi81
25. máj 2018

ja som vozila aj skoro dvojrocnu, na horach na dovolenke ked bola unavena akebo jed bolo bezpecnejsie ju mat v kociku, taktiez po meste ked som sa niekam ponahlala alebo bolo vela aut.ne to individualne.moja dcerka za ruku moc nechce, stale by len behala co je niekedy nebezpecne, takze som ju naucila ked su auta kocik a ako nahle sme v parku alebo kde je menej nebezpecenstva moze sama.mam kamosky co uz ani nemaju kocik pri 2rocnych.zalezi na tebe.

freeze24
25. máj 2018

My sme asi od 20m kocik uz vobec nepouzivali. Ale to uz zacinala jar. Zalezi asi aj od toho kde a na ako dlho chodite von a ci ti mala obsedi v kociku. Maminy ktore sa prejdu po dedine/sidlisku mozno vyuziju kocik menej ako tie co pravidelne idu na prechadzku napr zo sidliska do centra mesta a cestou je viac ludi a aj aut.
Za kolko ti ho chce pani predat?

wieruska1
25. máj 2018

Tak hlavne chodiace dieta uz mas v nejakej kombineze a to uz je s fusakom moc. U mna by rozhodne vyuzity nebol

katriona1
25. máj 2018

Ellodie fusak je hodně teplý, malého jsem tam dávala treba jenom v teplém svetříku, no 1,5 leté díte už musí mít bundu nebo overal když jde ven, protože reálně nemusí být celou dobu jenom v kořáre, bude se chtít trochu i projít, takže treba sestra ho tuto zimu používala jenom v opravdu velkých zimách, jinak jí byl pohodlnější nánožník + deka, i z toho duvodu, že malé do fusaku musela dávat návleky na boty nebo je sundavat, když nechtěla aby byl špinavý, ale ona ho využila hlavne tu zimu pred tím, když byla neter miminko a stejně tak to budu mít já se synem, ten fusak je perfektní, ale kdybych už ho neměla, tak bych ho ted na roční dítě už nekupovala

karajazviny
25. máj 2018

Podľa mňa ,,eloďácke,, fusaky sú super, krásne, ale pre bábätka, ktoré sú celý čas prechádzky ,,zapelešené,, v teplúčku a nie pre dieťa ktoré počas prechádzky, môže resp.chce byť aj mimo kočíka...