Fusak do športového Cybex Priam

valeriusk
21. sep 2022

Ahojte viete odporučit dobry fusak do šposrtoveho kočíka ?…hlavne troška dlhsi a hlavne TEPLY ! mali sme v hlbokej vani 90cm fusak ale to je mini-pidi… aké fusačiky mate vy?čo odporúčate?
Dikis 💋

alenah31
21. sep 2022

@valeriusk 15-mesačná má elodie details....pošlem ti do správy foto ako to vyzerá v kočíku??

akrobrab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macica1706
21. sep 2022

Elodie details

natalala
21. sep 2022

@valeriusk my sme mali v priame tiez elodie details, myslim ze maju 100cm. V zime mala 2 roky a v pohode sa do neho zmestila. Dlhsi fusak sa ti tam ani velmi nebude zmestit.

sudocek
21. sep 2022

@alenah31 Aj mi ho máme. Len inú farbu a zvor. Len už nám je asi zbytočný. Syn má 22mesiacou a už v kočíku neobsedi. Inak za mňa super fusak.

valeriusk
autor
22. sep 2022

@alenah31 budem rada lebo ja si neviem popravde predstavit ako ma byt fusak v šporťaku … pytam sa inač všade mozne a kazdy ze elodie ..fakt je taky špičkovy?

alenah31
22. sep 2022

@valeriusk je úžasný...idem poslať foto🙂

natalala
22. sep 2022
karotkajarna
22. sep 2022

@valeriusk ja som mala Lodger bunker a na striedacku fusak Mima. Sedeli tam pekne oba. Chcela som fusaky co sa rozopinaju na stred. V sportiaku je dieta aktivnejsie, castejsie je z neho aj von, alebo chce mat rucky vonku. Preto mi vyhovovalo ako sa zapina, ze mohla byt dcerka aj odkryta, alebo len tak polozakryta. Lodger ma viac vrstiev, takze sa da pouzit aj ako prechodny.
Chodiace dieta ma aj spinave topanky, tak je fajn ak sa daju nozky dat von.
Super a dlhokansky je aj Cottonmoose. Parada pre dlhe dieta.