Fusak do vajíčka

marrymankosova
18. jún 2022

Ahojte..V polovici Augusta mám termín a neviem čo kúpiť do vajíčka ,či stačí deka,alebo fusak ,keďže asi bude teplo...
A do čoho obliecť bábätko pri odchode z pôrodnice....
Ďakujem 🙏

petamich
18. jún 2022

fusak do vajicka napatri ani v zime ;) nevies potom dobre utiahnut pasy a je to nebezpecne, nas maly je julovy a nepouzivali sme nic v lete, maximalne tenku muselinovu prikryvku, z nemocnice siel v dupackach a tenkej capicke (a uz to mi vraveli, ze som ho naobliekala 😂)

lejusinka
18. jún 2022

@petamich tie fusaky do vajicka su uz tak robene ze maju “otvory” na pasy.

lenka095
18. jún 2022

@marrymankosova asi bude teplo a keď tak prikryjes babo plienkou. Fusak v lete nie a potom uvidis čo budeš potrebovať.

janka_266
18. jún 2022

@marrymankosova zimná zavinovacka na zimu je super do vajíčka, rovnako sa dá použiť aj v kočíku a nepotrebujete další fusak, v uvidíte bude stačiť asi len tenkou plienkou prekryť nohy. A obliecť toez len niečo tenučké

riskoh
18. jún 2022

Obe deti júlové , pri odchode z pôrodnice mali tenké dlhé body a tenké legíny,ponožky ,tenká čiapočka,neprikryvala som ničím,cez vajíčko som mala prehodenu plienku,,fusak určite nechať na zimné obdobie,ale treba mať prichystanu trebárs aj deku alebo iné oblečenie a dať podľa počasia,niekedy je aj v auguste chladnejšie....