Fusak Emitex pre tri detičky

erikajandova
4. okt 2013

prosím vás o radu alebo názor. kupovať či nekupovať fusak emitex teraz na zimu.? mám tri malé detičky dvojčatá 19mes a najmenší 4mesiace. Ide zima a pre najmenšieho fusak emitex mám, ale ako obliecť 19-20mesačné dvojčatá do kočíka? chodíme na peg perego triplette všetci spolu na prechádzku, z kočíka ich vytiahnuť nemôžem , lebo ich neustrážim, dvojky sa rozutekajú a najmenší väčšinou spí. minulý rok sme mali obyčajné z toho ovč. runa no teraz sa do nich nezmestia . nebude im stačiť overal a starý fusak použiť len ako podsedák a pozakrývať dekou? alebo kupvať nové fusaky? mám na mysli niečo podobné do dlžky maju 125cm .http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=16861405&tab=1

ďakujem za každý názor

klincek
4. okt 2013

@erikajandova podla mna overal, fusak pod zadok a deka su akurat (podla pocasia mozes odoberat a pridavat), nove fusaky urcite nekupuj.

cherry1981
4. okt 2013

Podla mna uz fusak netreba ja by som novy uz asi nekupovala. Staci deka, teply overal nanoznikom prekryjes . Ja to uz budem riesit takto tento rok, ale je pravda, ze nasa viac beha ako sedi v kociku

hori
4. okt 2013

pre dvojky pories teple a vetruvzdorne vetrovky a oteplovacky alebo zimne kombinezy, fusak uz podla mna pre take deti nemusi byt, teda aspon my osobne v tom veku sme uz prezili zimu aj bez neho...

emily76
4. okt 2013

@erikajandova ja by som radsej dvojickam kupila na vasom mieste teplunke overaly. plus tepla deka, supnes nanoznik a zima im nebude... ja som pri nasich mala chvilu fusaky a poviem ti, dostat ich tam naobliekanych bolo riadne umenie.. nakoniec sme ich tam uz ani nenasukali a davali len deky. 😉 a to boli este o cosi mensie ako tie vase. 🙂

daniela242
4. okt 2013

Ja by som tiež už fusaky nekupovala podľa mňa budú stačiť teplé overaly a prikryť dekou´+ nánožníkom.

janinka444
4. okt 2013

Ja mám tiež dvojičky a presne v takom veku som ich už nedávala do fusakov, ale dosť teplo som ich obliekala a pripkrývala som ich v kočíku teplou dekou. Tak to bolo praktické, lebo nie vždy chceli sedieť v kočíku, ale trošku si aj pochodiť.... 🙂

janinka444
4. okt 2013

@erikajandova Ja mám tiež dvojičky a presne v takom veku som ich už nedávala do fusakov, ale dosť teplo som ich obliekala a pripkrývala som ich v kočíku teplou dekou. Tak to bolo praktické, lebo nie vždy chceli sedieť v kočíku, ale trošku si aj pochodiť... 🙂

erikajandova
autor
4. okt 2013

ďakujem za každú radu asi to tak aj spravím,...overaly majú parádne...len behať nemôžu, lebo tretie dieťa neustrážim ..to by som musela byť ako chobotnica 🙂 tak ostanem pri starom, dám overaly posadím na fusaky aby mali teplo od zadkov a prikryjem teplou dekou s 😀 nánožníkom..