Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

lodgermaniacka
28. júl 2011

@lovacska tiež mam lodger a chodiace dieťa, určite ho vyzujem ked dochodí a pôjde do fusaku 😉

matken
28. júl 2011

dievcata dnes som si ho kupila a velmi akcna som bez precitania navodu ho dala prat, ale dala som tam aj trochu avivaze asi za pol vrchnacika. myslite, ze to mohlo uskodit? :(

och
28. júl 2011

@matken nemyslím, že by sa mu niečo stalo keď to bolo len raz 😉

lucula73
28. júl 2011

@lovacska ahoj,no ja mám doma taký fusak,čo sa dá dolu otvoriť-eisbarchen a chcela som ho predať a kúpiť lodger...to mi asi preskočilo,čo?lebo moj syn bude mať v januári už dva roky.. 😝 😀

lodgermaniacka
28. júl 2011

@matken akurat zničiš impregnaciu a začne ti prepušťať vodu a premokať..daj ho naimpregnovať

lalia21
28. júl 2011

@matken ja mam tiež lodger a lodgermaniacka ma pravdu.... 😔 myslím že tam bolo aj písane že sa nema prať ani v avivaži..ale tak snad sa nič nestalo 😔 akej maš farby? ja mam ružovy vyšívany kvietkami 😵 😵

matken
28. júl 2011

@lodgermaniacka a to sa kde robi ta impregnacia pls? myslis, ze to treba aj po tom jednom raze. ach ja nestastny zemepan :(

@lalia21 no vsak to, ze to tam bolo pisane, ale ja som si to precitala az ked pracka isla :( som si povedala vsak nech jej to pekne voni :( ale tak snad ta troska neuskodi. ja mam klasicky taky ten tmavosedy. iny nemali co by sa mi hodil do kocika. mam x-lander zvonku taky sedy 🙂

och
28. júl 2011

@matken tak ako vraví @lodgermaniacka, lanolín by si mohla dostať v drogérii, lekárni alebo v bioobchodoch určite, to sa len máča vec v studenej vode s troškou lanolínom asi 4 hodiny, tuším 😉 neboj nič hrozného sa nestalo ešte ho budeš mať fest nepremokavý 😀 😀 😀 😀

luciferova
28. júl 2011

ja pouzivam ariel tekuty a v nom je uz aj avivaz, ani to sa nesmie?

lalia21
28. júl 2011

@matken tak držím palce aby to bolo ok-a do buducna už vieš-aj ked neskoro 😔 no mne sa páčil tento pre malinku velmi-aj ked do šporťaku farebne pasovať nebude ale do golfača bude ako vyšitý farebne 😀 😵

och
28. júl 2011

@matken pači sa
http://www.latkovky.sk/vyhladavanie/hladany-vyr...

inak lanolínovať môžeš čokoľvek z vlny, aj čiapky a nepremokne to 😉 takže široké využitie

matken
28. júl 2011

@och dakujem 🙂 ked uschne urobim test ci premoka 🙂 a podla toho uvidim...

lodgermaniacka
28. júl 2011

@matken ak sa necítíš na lanolinovanie, tak ho daj do čistiarne, tam ti ho naimpregnuju 😉

luciferova
28. júl 2011

ono zasa zazraky od flisu necakaj @matken to nie je horolezecka vetrovka 😉

och
28. júl 2011

@matken 😉 😀 neni začo tak držím palce 😀 😀
ja mám fialový s kvetinkami, ružový buster a hnedý kočík 😉

lovacska
28. júl 2011

@lucula73 ahoj,moja dcéra teraz začala chodiť,ale budem ju musieť vybrať každé ráno z kočíka,ked s druhou idem do školky,nemožem ju tam nechať pred budovou v kočíku a predsa lodger mi nebude praktický.A bola si s tým fusakom spokojná?Dala si do toho fusaku syna v kombinéze?Ináč aj lodger je super,aj velký,tak neviem,zatiaľ aj to si nechám aj kupim aj ten druhý 🙂

lovacska
28. júl 2011

@lodgermaniacka dakujem,aj toto je jedna možnosť 🙂

lucula73
28. júl 2011

@och teraz som pozrela,máte zhruba tolko čo moj malý,tvoja sa bude ešte v zime donho zmestiť ?😉 ďakujem....

@lovacska ja som ho mala zatiaľ iba zapnutý,malý v zime ešte nechodil....ale tam je taký nit či cvok alebo čo,to odopneš a vyhrnieš ,je to umývateľné,flís je len po tú časť na nožičky,dolu už nie je.A fusak je maximálne teplučký,niekedy až moc 😉
Len tento lodger sa mi strašne páči,chcela som ho vyskúšaťť,lebo viac detí nebude 😀 ,ale zase aby som nespravila blbosť 😝 ,je teraz v akcii,aj inzeráty sú dáke...preto ma to pokúša 🙂

matken
28. júl 2011

@och prosim posles mi este raz ten odkaz. tento mi vyhadzuje, ze nenachadza. dakujem

matken
28. júl 2011

@lodgermaniacka dakujem to bude asi najlepsie 🙂
@luciferova to nie, len ma stve, ze som truba netrepezliva a znicim si novu vec :(
@och pekna kombinacia 🙂 A dakujem

luciferova
28. júl 2011

@matken na co si ho vobec prala, ked je novy? 😀

matken
28. júl 2011

@luciferova ja vsetko malej periem tak aj toto. a tak divno vonal/pachol. Bo sa to dotyka aj tvaricky, tak preto 🙂

luciferova
28. júl 2011

jaj jasne, prepac, ty mas male babo 🙂aj ja malemu vsetko periem, ale len to, co sa mu dotyka bezprostredne tela (aj mikiny a tak), fusak som prala az ked bol spinavy (co zas netrvalo dlho 😅) ale ja ho mam len od jari, to bol moj maly uz v golfaci 🙂

no a nechcem byt zla, ale prevonane od avivaze tiez nie je bohvieco... 😉

lovacska
28. júl 2011

@lucula73 skus si na to pozrieť niekde v obchode a potom možno že nájdeš aj nijaký dobrý inzerát.Ináč ešte su dosť drahé aj tie nové a ešte ked prirátaš niekedy aj kuriér 😒

matken
28. júl 2011

@luciferova no tak to mas pravdu, ale ja mozem dat avivaze kolko chcem aj tak to voni iba min, mame nejaku divnu pracku asi 🙂 no uvidim, to mam za to, ze som netrpezlivka 🙂 bo som to chcela mat oprate, aby sme to uz zajtra v pripade zleho pocasia mohli vyuzit.

lucula73
28. júl 2011

@lovacska ,ano,bolo by najlepšie ho najprv vidieť...ale asi by som nekúpila nový ale z druhej ruky,aspoň o niečo menej stojí ako ten akciový 😉
No uvidím,skúsim u nás v meste zistiť,či ho vobec niekde majú... 🙂

luciferova
28. júl 2011

@matken to bude bud zvyknuty nos alebo smejdova avivaz. Bohuzial na slovensko sa vozia len take sunty, nech stoji kolko chce 😝

och
29. júl 2011

@lucula73 zmestiť sa zmestí 100% 😉 len my asi už nebudeme v kočíku v zime, ale v sánkach, keďže sme na dedine 😉 v meste síce máme babky, tak to niečo vymyslím, ale existujú rôzne návleky 😉 budem to riešiť nimi 😵
@matken skús toto
http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-starost...
http://www.ekoplienky.sk/product/impregnovaci-v...

lovacska
29. júl 2011

@lucula73 ale ten eisbarchen podla mna nepredaj 😉

lucula73
29. júl 2011

@lovacska asi nie,keď to tu tak čítaam,asi dám pokoj tomu lodgeru,len ľutujem,že som ho nekúpila skor,čo už 🙂