Kočík Tako Alive

ivulatn
autor
20. feb 2013

dnes som ho bola pozrieť, ešte prosím o skúsenosti z používania ďakujem

mimus265
1. mar 2013

@ivulatn ahoj a kde si sa bola pozriet na tento kocik, zda sa ti vanicka priestranna? a co sportova cast, ja by som chcela ten bielo-cierny ale stale sa neviem rozhodnut ci ano alebo nie

ivulatn
autor
1. mar 2013

@mimus265 bola som ho pozrieť v Holíči , na buduci týždeň si ho idem aj objednať, bola som veľmi rada lebo som ho mohla pozrieť komplet celý mi ho poukazovali. mne sa zda dostatočne veľká vanička, síce to nie je ta jedna z väčších, ale mne vyhovuje

janinka13
4. apr 2013

@ivulatn nie je veľká vanička??

kiakocikovsvet
4. apr 2013

@janinka13 vanička je užšia ale hlbšia, pokiaľ by ste chceli väčšiu vaničku skúste si pozrieť veľmi podobný kočík

janinka13
4. apr 2013

@kiakocikovsvet a keby som Vás mohla poprosiť o vnútorné rozmery oboch typov kočíkov? dizajnovo sa nám páči alive, takže sa chceme ísť pozrieť do predajní a vidieť kočíky naživo a potom objednať cez net

kiakocikovsvet
4. apr 2013

veľmi rada Vám poskytnem skutočné rozmery vaničky, pokiaľ nám nechate tel. kontakt tak Vás budeme tel. kontaktovať

ivulatn
autor
5. apr 2013

@janinka13 vanička nie je s tých väčších,ale mne to nevadí ja sa tiež rozhodujem medzi alive a city move , včera som ešte videla aj sportime ,ale ja by som chcela do fialova

anicka.be
11. apr 2013

@janinka13 ja som ho dnes kupila, bolo mi povedane, ze rozmer vanicky je 90x40, este som to neoverovala, ale nezda sa mi mala. Je super, som sa do neho zamilovala. Kupila som cerveny SPARK 🙂

malicka021
12. jún 2013

Ahoj skusenosti nemam tiez si ho chcem kupit ale tu mas stranku kde je komplet s autosedackou a fusakom za 510 euro takze je na tejto stranke najlacnejs
http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/10-1-...

georgia333
15. jún 2013

@malicka021 za takú cenu ti ho predajú všetci predajcovia len tam zavolaj a dohodneš aj lepšiu cenu

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz