Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

bambola
9. apr 2011

@ellysa cez tyzden som bola v babymarkete a mali tam vela lodgerov, rozne farby 🙂

lodgermaniacka
10. apr 2011

@ellysa v enikibeniki v petržalke mali takmer všetky farby, inde som taky vyber v BA nevidela 😉 v Pre deti bolo tiež niečo ale menej..

ellysa
10. apr 2011

@lodgermaniacka super zajtra som tam ako na koni

lodgermaniacka
10. apr 2011

@ellysa dufam že tam budu 😀 ale fakt vždy mali 😉

sevzuz
10. apr 2011

@ellysa ahoj ja mam ten riflovy a je krasny a super. 😵 😵 😵 😵
tiez sa mi zdalo ze je mensi ako light grey co som mala ale teraz po par dnoch pouzivania asi sa trosicka pustil (asi ta riflovina bola taka "scucnuta") tak sedi v kociku presne ako ten light grey.

ellysa
11. apr 2011

@sevzuz tak to som rada, že si napísla, inak by som ho ani nepozrela a potom by som ľutovala 😀 a kde si ho kúpila?

sevzuz
11. apr 2011

@ellysa ja v bambini v tt 😉

ellysa
11. apr 2011

@sevzuz xixi tak tam sa ja sama neodšoférujem 😀 😀 , inak aký booster je tam origoš a je stále taký pohodlný a mäkkučký? viem, že dnu je asi tá príjemná vrstva, len či sa s ním horšie nemanipuluje,keď zvrchu je pevnejší, veľa otázok, ale začal sa mi páčiť, je univerzálny aj pre babu aj pre chalana a s farebným boostrom vypadá úúúžasne

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40321229

sevzuz
11. apr 2011

@ellysa vnutri je hnedy booster lemovany riflovou lemovkou - uzasne vypada.
A manipuluje sa s nim dobre je makucky len ten vrch je oproti ostatnym taky pevnejsi, mne veeeelmi vyhovuje. A presne sa mi na nom pacilo ze sa super hodi aj pre divcatko aj pre chlapca ja mam aj mordy booster a vyzera super.
Ani si nevies predstavit ako sa tesim ze je take pocasie ako je a ja ho mozem este trosku vyuzit 😉 Lebo pri 20°C sa s fusakom asi prechadzat nebudem 😀 😀 😀 😀
Vies co je najlepsie ze vyzera super aj v skutocnosti taky iny ako v ostatnych kocikoch 😅
A hlavne je ich zatial veeeelmi malo😉

ellysa
11. apr 2011

@sevzuz ja som si už zadovážila ružový booster 😀

ellysa
11. apr 2011

tak som bola omrknúť tie lodgere a nejaká som sklamaná, na živo sú úplne iné, jediný čo by pripadal do úvahy je fialový folklór ale tú farbu som si úplne inak predstavovala-je nejaký vyblednutý,alebo čo a potom asi najviac ma osolovil basic-light grey a doňho ružový booster, je taký jemný, elegantný, ku všetkému a pre všetkých
mali aj denim, ale viac sa mi teda pozdával ten sivý, dala som si čas do zajtra, že si rozmyslím, baby presvedčte ma, že ja fakt super 😀 😀

tanija133
11. apr 2011

@ellysa Ja som ho tiez mala vysnivany , farba Powder sa mi pacil, lebo mam bezovy Concord....a tiez som si myslela ze tie farby mohli byt vyraznejsie....Rozmyslala som aj nad Emitex Cocoon,lebo bola krajsia bezova.... ale nakoniec som si kupila aj tak Loger Basic Powder ,a je svetovy, nic lepsie som si nemola vybrat, bola radost pozerat nat do kocika celu zimu....a buducu zimu si kupim novu farebnu vlozku......Uvidis budes spokojna.....Ja najkrajsi, najlepsi, najstylovejsi..a je naozaj aj univerzalny.... 😀

miska1981
11. apr 2011

ja som si nakoniec kupila ruzovy folklore, ten fialovy sa mi zdal taky tmavy, mam cierny kocik a je tam super super, vsetci mi ho chvalia...naozaj ho vyuzijes, ja ho teraz pouzivam bez vlozky ked je teplo otvorim, ked zaspi zavriem 😀
nelutujem kupu naozaj.

ellysa
11. apr 2011

@miska1981 no ten ružový a powder jediné nemali, len powder mi ukazovala predavačka, tak by sa mi nehodil ku strieškam, ružový je asi najkrajší, ale zasa by sa hodil len k jednej strieške na bee, tak asi kúpim ten svetlunko sivý a ružovú vložku 😀

ellysa
11. apr 2011

inak malú som v predajni doňho dávala a ani nemukla

miska1981
11. apr 2011

@ellysa mne sa moc ten sivy nepaci, ale s ruzovou vlozkou moze vyzerat super a pri druhom ak bude chlapec nemusis vymienat 😀 ten denim sa mi zda krajsi, no uvidime ako mi bude pasovat do noveho kocika 😉 v starom vyzera takto 🙂 :
len si nevsimaj to spinave madlo, predtym sa tam jedli chrumky 😀

ellysa
11. apr 2011

@miska1981 mali aj denim, pekný je, ale naozaj ten vrchný materiál je ako rifle, nie taký makkučký, no zajtra ho chcem ešte raz pozrieť, dať poriadne do kočíka...neviem, či si ten svetlo sivý videla aj naživo,ale je svetlejší ako na reklamných foto, všetky tie farby sú jednoducho skreslené

tvoj sa ti bude k ružovej bee streche veeeeeeľmi hodiť

sevzuz
11. apr 2011

@ellysa hmmm ja som mala presne ten light grey predtym a mne sa nepacil ani s modrou vlozkou, podla mna je straaaasne nudny (asi som ho uz obkukala 😅 ) ja som ho povodne chcela vymenit za ten powder uz ked som ho kupovala som sa rozhodovala medzi nimi a vyhral sedy ale potom som si to rozmyslela, nebyt toho ze som mala problemy pri predaji mohla som mat ten powder, ale nelutujem lebo mne sa zda ten riflovy krajsi. To je len moj nazor 😅
Ale pre divcatko mas velky vyber.
Mne sa pacilo ze je ten riflovy taky pevnejsi ale je pravda ze po par dnoch dost zmakol. Tak sa tym nedaj ovplyvnit 😵

Mna veeeelmi presvedcilo, ze v ostatnych fusakoch "mumioveho" typu sa dieta nemoze dost volne hybat, hlavne co sa tyka noziciek. A na lodger sa mi paci, makkost, podajnost, skladnost. Moznost pouzit len booster, ci uz do kocika alebo do autosedacky. A jednoduche prisposobenie sa momentalnemu pocasiu. Rozopnes, vytiahnes nozky a dieta je aj tak v pohodli - sedi si pohodlne.
Ked potrebujes zababusis, pripadne postahujes snurkami. A je fakt veeeemi rychlo suchy po oprati. A este jedna vec podla mna je vhodny aj do"mensich" kocikov a vyzera to dobre, kdezto s tym nepodajnim sa taktazko pracuje a tazko sa "uprace" v kociku. Lodger zabera minimum miesta a pritom je teplucky.

Hmmm teraz vyzeram ako predajca 😀 😀 😀 😀 😀. Mali by mi nieco platit😉

Stastnu ruku pri vybere zelam 😵

barbora87
12. apr 2011

@miska1981
@ellysa babule a ako vyzera dark grey?

ellysa
12. apr 2011

@sevzuz no ja vôbec neviem, dnes ráno som zasa naklonená k tomu fialovému folklore 😀 , ťažko so mnou
@barbora87 ten sa asi jediný podobá na reklamné fotkym naozaj je tmavo sivý

mici111
12. apr 2011

@sevzuz no ked som si precitala tvoju "recenziu" tak ho normalne znova chcem 😀 vcera sme boli s @ellysa pozriet v enikibeniki, bola som riadne sklamana..ale nemali ten ruzovy folklore, ten by som chcela ja, tak ja sa pojdem nan kuknut este do babymarketu a uvidim 😀

sevzuz
12. apr 2011

@mici111 😀 😀 😀 no ja mam k nemu zase taky pribeh, ze moja mama, ked sme kupovali vybavicku mi ho ukazala, ze vyzera uzasne, ale mne sa zdal drahy a hlavne ze to nemoze byt fusak ved fusak musi byt hruby....atd.
a nakoniec som sa k nemu prepracovala, skratka Mama ma vzdy pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

mne sa pacia, len som lutovala ze nemam dievcatko 😅 lebo pre chlapca je tazky vyber, kedze sa mi tie riterske nepacia ☹ ale tento riflovy hmmmmm 😵 😵 😵 😵

mici111
12. apr 2011

@sevzuz ja som o lodgeri snivala uz daaavno, len sa mi tiez zdal priserne drahy, akoze dat 100 evri za fusak?? 😕 ale teraz budem mat ruzove bugaboo bee, tak sa tam bude krasne hodit..ale ako som povedala, bola som z nich vcera rozcarovana..jedine ze byten ruzovy bol fakt krasny, tak by som ho zobrala..

sevzuz
12. apr 2011

@mici111
@ellysa
a co sa Vam konkretne na lodgeroch nepacilo, farby ci material, ci???

ellysa
12. apr 2011

@sevzuz hej ten materiá, že to vypadá ako stará deka 😀 😀 😀 keď tam viseli boli fakt hnusné,ale keď som ich už skúšala do kočíka tak boli fajn 😉 tie ich deky sú n ádherné

mici111
12. apr 2011

@sevzuz vyzerali uz ako po tretom dietati pouzite, a to boli nove 😀 take presne ako stara deka vypelichana 😀 😀 😀 😀

standa82
12. apr 2011

@mici111 ... ja mám pre malú ružovy Lodger a vnútro je zelenkavo-žlté.... Je fakt super. Vnútro už nepoužívame, ale Lodger áno, keď je chladnejšie do šporťáka. 🙂

sevzuz
12. apr 2011

@ellysa
@mici111
no jasom sa ostatnym farbam velmi neprikukala, ale svagrinka ma ten ruzovy a je pekny, ja by som povedala ze je dost podobny fotke, kdezto ten fialovy naozaj vyzera tak vyprato uz aj na fotkach v inzeratoch co su nove ale realne fotene, nie reklamne fotky
material ano moze niekomu nevyhovoat ze je to "len" deka, ale mne sa to paci aspon je v kociku stale dost miesta 😉

ale napriklad co mna prekvapilo, ze booster original vo fusaku a tie farebne co si mozete dokupit maju rozdielnu kvailtu, dokonca aj velkost je rozdielna. ten original booster je taky tensi a ten na dokupenie je taky fakt hruby. To mi pride take divne, podla mna by mali byt rovnakej kvality.
a este ked som mala ten sedy lodger a porovnavala som ho s tym ruzovym, tak mam pocit ze su tiez "rozdielne". ten sedy nol taky veeelmi ako deka makky a ten ruzovy je taky pevnejsi podla mna lepsie drui tvar ☹

teraz uz asi nevyzeram ako predajca 😀 😀 😀 😀
Ale ja som aj tak veeeelmi spokojna, nic nieje 100% ani kocik nenajdem nikdy taky 100% ani fusak ani muza 😀 😀 😀 😀

ellysa
12. apr 2011

@sevzuz no môžu ťa zamestnať ja ho beriem, len neviem aký

tanija133
12. apr 2011

@ellysa prepac, nejako mi uniklo :::Ty mas Bugaboo a ake striesky farby mas? Ten ruzovy folklor pre dievcatka je fakt najkrajsi, ale jasne musi s ati hodit aj ku kocaru....a ten cerveny je ctiez elkom pekny....Mna zasa na Lodger nahovorili v predajni Bambini v Trnave, tiez sa mi predtym nepacil....ale teraz su NAJ.....nie ako tie mumiove fusaky.... 😀 Mohli by mat aj viac fariek tych Lodgerov, ja som vzdy chcela pre chlapca bledomodry, no ale taky nehrozi, a tka mam cierno bezovy kocik..a z toho co mali na vyber,tak jedine ten Powder sa mi pacil a aj hodil....je to take ton v tone....Maximalne vymenim bud.rok vlozku tu modru konecne.... 😉