• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
...inak,zienky,na babylande maju teraz celu kolekciu Lodger v akcii!!!!!....samozrejme aj bunkre!... :slight_smile: skuste tam kuknut!...ozaj sa oplati,ja som odtial objednavala! :wink:
23. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska pozerala som to a nenasla som ani ze maju lodgeri v ponuke..??? nehodis link?
23. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ...oprava!!!!! babymania! :sweat_smile:
23. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska :grinning: :grinning: :grinning: idem rychlo googlit :grinning:
23. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska no asi rovno objednam :slight_smile: este pokukam, co maju ine :grinning: diky za tip :wink:
23. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ...poslem ti ten link....http://www.kociky-babymania.sk/produkty/?action=521&form[producer][]=96
23. jún 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ...za malicko!...ja som nikde lacnejsie nenasla!...a tiez som musela hned objednat! :grinning:
23. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nechcete niekto objednat z tej stranky lodger, co maju v akcii? kocky z BA? lebo chcu za kuriera 7 evri :angry: :angry: :angry: :angry: ze by to vyslo aspon o nieco lacnejsie..
23. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 Ja zatial uricte nechcem objednavat, nechcem zatial kupovat druhy Lodger.... :wink: Al efakt dobre ceny na tej babymanii...o 20 evri lacnejsie..!!!!!!
23. jún 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 no ved to, ked pripocitas postovne, tak to vyjde 83 evri a to je len o nejakych 12 evri lacnejsie..a zasa az tak sa po nom netrham :slight_smile: tych 12 evri ma nezabije, aj ked ho kupim na jesen..lebo nie som stale rozhodnuta.. ci elodie s ciernou strechou alebo ruzovy lodger s ruzovou strechou.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 Jasne, dobre si to premysli, az do jesene mas cas, nemusis teraz kupovat za kazdu cenu, a tych 12 E hore dole, to je uz fakt jedno.... :wink:
23. jún 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ...no,ale,ked si aj tych 7 evri zaplatis,stale to vychadza lacnejsie?...ci?
24. jún 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ...navyse si myslim,ze k zime urcite nebudu nan akcie,to skorej teraz na leto,ked im to stoji.....aaaale,ja som ho objednala a mam pokoj!...aspon si nebudem trieskat hlavu o mur,ze som to prepasla!... :wink:
24. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska ale hej :slight_smile: ale ja mam doma este dva fusaky :grinning: takze lodger je len moj rozmar :grinning: :grinning: :grinning: uvidim..
24. jún 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska ahoj kukala som tú stránku,...inak možte my nietko vysvetliť,ako to vlastne je..ja kúpim fusak za 8O euro napr...a k nemu si musím dokúpiť tú vložku,či?lebo som videla že tam ponúkajú tú vložku že do fusaaku... :confused:
Dík za vysvetlenie :slight_smile: ,ale ceny majú fakt super,asi ho kúpim aj pre mojho dlháňaa,však o rok predám :grinning:
24. jún 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ..ahaaa!...my sme ho kupovali ako hlavny chod! :grinning:
24. jún 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ...ahoj,ono,ked si kupis fusak,tak ho mas aj s vlozkou...plus potom si mozes dokupovat,ked ho chces farebne obmenit! :wink:
24. jún 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska aha,čiže keď kúpim fusak,tak jedna vložka tam je. :slight_smile: ....no super,jedna by nám snáď stačila,ešte jeden fusak máme :slight_smile: .
Dík za vysvetlenie.
24. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 myslis, ze by sa hodila ruzova strecha na bee a fialovy lodger? :confused: :confused: :confused: ci moc divoka kombinacia by to bola?
24. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 Ta kombinacia sa mi velmi nezda...ale nemusi to byt zle....ale dokonale tiez asi nie..... :wink: ta ruzova je k ruzovej asi naj.... :wink: Myslis asi tu pink ze?
24. jún 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predávam Lodger fusak Fairy silver ak má dakto záujem napíšte IP.
8. júl 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laraska a už ti prišiel ten fusak?
koľko to trvá kým príde?furt som sa nerozhodla,zachvílu aj akciu zrušia :angry: :slight_smile:
8. júl 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ahojte. ja sa Vam sem tiez "vtrepem". Ja som objednavala fusak z tej stranky ako uviedla @laraska (inak dik za tip, o tej akcii som nevedela :grinning:), kupila som aj fusak aj nahradnu vlozku a doma som to mala za par dni. Hned ako im prisla platba, tak poslali fusak, cize fakt rychlovka :slight_smile:
9. júl 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ...ano, mame ho a prisiel tak do tyzdna!...a je uuuzasny!...vobec nelutujem,ze sme investovali....navyse,uz nam ho teraz obdivuju... :slight_smile: takze,urcite odporucam! :wink:
9. júl 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulienkamt ...za malinko!...tesim sa,ze som mohla pomoct! :slight_smile:
9. júl 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!Dievčatá,podla mna ten fusak pre dieťa,ktoré už chodí neni.Ja mám doma lodger,ale neviem si predstaviť dať do toho dieťa so špinavými topánkami ,s mokrými už vobec.Teraz rozmýšlam o kupe nového fusaku,ktorý má otvor dole na nožičky.Aký je váš názor?
28. júl 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacska co ja viem, aj do toho druheho fusaku ho musis prepchat vrchom a fusak sa zaspini... Existuju take obaly na topanocky, alebo to niektore mamky riesia aj obyc sackami :sweat_smile: ja mam ten bledy a urcite sa ho chystam pouzivat aj tuto zimu, perie sa v pohode a vyschne za chvilku, kedze to je flis...:slight_smile:
28. júl 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacska a potom mu necháš spodok rozopnutý a nohy von? však tak by bábu fúkalo pod fusak a to nemá moc veľký výzam, ja to budem riešiť buď návlekmi alebo vyzujem topánky, aj tak sa to odporúča, lebo dieťa nevie hýbať v topánke prstami a potom mu je na ne zima
28. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciferova,@ellysa baby,no neviem,myslela som na ten kaiser iglu alebo jooy,čo sa otvorý predu po celom dlžke a pri nohách sa daju aj otvoriť aj zavrieť,aj sa to dá poumývať,ked sa to zašpiní.
28. júl 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacska ved skus a potom nam das vediet :slight_smile:
28. júl 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok