• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
@och dakujem
29. júl 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matken Nie je začo :wink:
29. júl 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “bazar”
31. júl 2011 o 15:35 • fliperka
čaute, nechcete niekto fialový lodger? :slight_smile:
11. aug 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora na predaj lodger shelter fleece ruzovy?

http://www.kociky-babymania.sk/lodger-shelter-fleece-2011-original-babyvak-a-fusak-do-autosedacky-v-jednom/

mame ten cotton a na doma je super, len na von nam v nom bude za chvilku zima,

Vdaka :slight_smile:
12. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, tak ste ma namotali, ze som si prave objednala lodger bunker :grinning:
13. aug 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čaute, nechcete niekto objednávať z babymanie, hlavne baby z BA, žeby sme si rozdelili poštovné :slight_smile: , lebo 7 EUR je teda dosť, to už tá zľava nič moc potom
17. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa dobre čítam že 89 eur? :confused: ved to nie je vyhodna cena..tam kde sme kupovali s mici nie su už?
17. aug 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka však to je to, normálne všade stojí 99 Eur ten denim, tak aspoň pár eur dole
17. aug 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa denim je drahší ako ostatne? :fearful:
17. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby myslite, že ten obyčajný bunker basic v tej červenej farbe BK515, je vhodny aj pre chlapca? rozhodujem sa ešte medzi tmavo-šedym BK514, ale ten červeny sa mi asi viac páči.
17. aug 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondi2 kamoska ho ma pre chlapca :slight_smile: a uplne v pohode :slight_smile:
17. aug 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondi2 určite je v pohode :slight_smile:
18. aug 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte otázka, nemáte niekto červený booster na predaj, resp. vymením za ružový
18. aug 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu baby dnes skoncila akcia na babymanii... porazi ma!! dnes som ho prave chcela objednat.
18. aug 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondi2 ale tak to nebola zasa nejaká úúúúúúúúúúúúžasná akcia
18. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tak ale aspon 12 eur by sa usetrilo, ale sice ten kurier 7 eur....
18. aug 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellysa tak ten fialovy ma dostal...zeby som svoj predala ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 podľa mna tie starsie boli krajšie :wink:
31. aug 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 ja mam fialovy ale vadi mi ta cervena vo vnutri...
31. aug 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no do kelu, potrebujem ďalšie dieťa :grinning:
31. aug 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, pre inspiraciu, tie co mate chalanov, ake bunkriky mate? ja som bola dlho rozhodnuta pre ten s tym zltym konikom z kolekcie fairy, ale teraz mam pocit, ze mi tam zacina vadit ten napis lodger. Ziadne ine to nemaju, len tato kolekcia, no mohli si to odpustit. Hm?
Chcem v septembri kupit, rozmyslam ze zbehnem do enikibeniki, mate skusenost, ci ich maju na predajni. Nemaju ich len na objednavku. Neviete niekto? Pripadne iny obchod v BA, kde su k dostaniu, okrem babymarketu, tam sa mi nechce, mam to totalne od ruky.
3. sep 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan mám chlapca a kúpila som Lodger Bunker Silver, milujem ho, krajší fusak som pre chlapca nevidela. Ja som kupovala cez internet www.Bambini.sk
3. sep 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan jedine v enikibeniki mozu mat zopar vystavenych...inde nie....(a v tom babymarkete, v pre deti maju iba na objednavku ) zavolaj si tam ake maju na predajni, cislo maju na stranke...... v pre deti maju iba na objednavku tiz.....Ja mam pre chlapca bezovy, ten powder, lebo sa mi hodi k cierno bezovemu kociku...Takze aj zalezi aky mas kocik...Ja keby som si kupila druhy tak denim, alebo ten s konikom....aj ten strieborny s konikom je krasny.....no zalezi aky mas kocik...Ja by som vyberala podla toho co sa mi hodi viac.... :wink:
3. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan ja sa do eniki chystám v pondelok, ak vydržíš napíšem, čo tam majú :slight_smile:
4. sep 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa super, daj prosim ta vediet :slight_smile:
@ tanija133 sportovy kocik mam oranzovy, takze ten so zlatym konikom by sa aj dost hodil.
Este rozmyslam nad tym denimom. Ale najradsej by som ich vsetky videla nazivo a az potom si vybrala. :slight_smile:
4. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan ja som mala kupeny ten modry aquamarine z kolekcie folklore ale nedal mi spavat ani ten strieborny s konikom. Tak som kupila aj ten a kedze mam este original fusak do stokkaca a velmi chcem skusit aj ten denimovy elodie details tak som ten modry lodger nakoniec predala lebo tolko fusakov by sme nevyuzili
4. sep 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ahoj nemala si prosim nahodou fusak elodie details? Viem, ze ho tu nedavno nejaka kocka predavala v cervenej farbe, neviem ci nie ty ale ak sa mylim tak prepac.
4. sep 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok