Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

katkaromi
24. aug 2013

Ahojte zienky, chcem sa opýtať, dá sa tento fusak použiť aj do autosedačky? Nie je príliš dlhý?

silviatt
24. aug 2013

@katkaromi do vajicka alebo do normalnej? Ja som mala vo vajicku walaboo a bola som strasne spokojna.

silviatt
24. aug 2013

@katkaromi asi myslis do vajicka, ked pozeram, ze masv januari termin. Prave som to vyskusala a ked to podlomis a hore nejako stiahnes, tak by to tam mohlo byt.

katkaromi
24. aug 2013

@silviatt Dakujem pekne za odpoved aj za fotocku. Ano, myslela som vajicko 🙂 Babatko sa nam narodi do najvacsej zimy tak zvazujem ako ho zababusit aby mu bolo teplucko ;)

opicaskorica
24. aug 2013

@katkaromi my sme mali malu vo februari a do autosedacky som asi 1x pouzila shelter, inak som vo vajicku aj autosedacke do jari mala vnutornu vlozku z bunkra a to uplne staci... ked je dobre oblecene, tak sa iba vo fusaku v aute spoti. A v autosedacke je dieta spotene hned. Ked das babo este do nevyhriateho auta, tak je lepsie ho radsej prikryt dekou,a potom odokryt, ako saunovat vo fusaku... toz moj nazor 😉

katkaromi
24. aug 2013

@opicaskorica ved určite 🙂 to je dobrý nápad, ak bude mať kombinézu tak by mu stačila tá vnútorná vložka. Ešte som dnes objavila niečo takéto: niečo medzi overalom a fusakom čo by bolo dobré do autosedačky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12523269&tab=1

silviatt
24. aug 2013

Skus pozriet ten walaboo do autosedacky. Ja mam tiez januarovu malu a vyuzila som to az do aprila. Ked som isla na dlhsie v aute, tak som vrch odzipsovala behom sekundy a sedela akoby len na vlozke. Nemusela som skladat deku, ked som aj nahodou deku mala, tak som ju vzdy povlacila po zemi 🙂

katkaromi
25. aug 2013

@silviatt pekný, ďakujem za tip 🙂

ma_ta1975
29. aug 2013

kočky aký je rozdiel medzi Lodger Bunker kvalita-cena... kvetinkový-koníkový-našité dole znaky a neviem kolko ich ešte je pozerám bazárik a neviem ktorý kupiť?dakujem za odpovede

silviatt
29. aug 2013

@ma_ta1975 ja som sa tiez dlho rozhodovala, je to vsetko to iste, len novsie a starsie modely. Tie minulorocne hviezdickove maju vnutornu vlozku trosku inu ako tie predtym, ale inak tam rozdiel nie je. Vyberaj podla toho, aky sa ti paci a hodi 🙂

ma_ta1975
30. aug 2013

@silviatt nevieš aký ročník su tie čo maju našité tie znaky dolu?celkom sa mi páči v bazáriku ten modrý tuším je pridaný pred dvoma dnami...cena je dobrá a už s poštou...pozrieš sa odborným okom či neni nejaký vypratý...už som jej písala uvidím čo odpíše...ešte je tam taký istý béžový ale ten sa mi zdá po rozkliknutí taký žmolkový ako keby moc x praný...dík za odpoved 🙂

silviatt
31. aug 2013

@ma_ta1975 vobec neviem, aky to je, ten som este ani nevidela. Skus napisat predavajucej, ze kolko sezon ho pouzivala. Inak myslim, ze ten fusak sa neda lahko znicit a za zimu ho az tak casto neperies.

ma_ta1975
31. aug 2013

@silviatt odpísala mi že je kupovaný pred rokmi!!! a používaní rok...písala som jej či ho kupovala už používaní ale neodpísala ešte...preto chcem zistiť ročník ale pozerám že tu je tiež akosi na fore ticho...baby čo ho maju alebo mali by určite vedeli kedy sa predával....no nič ešte počkám budem sledovať bazár a ked sa ochladí kupim ale asi taký čo baby predávaju len pár x používaný v záruke aj s bločkom tuším tak za 70eur...aj ked páči sa mi bud modrý alebo béžový...dakujem za pomoc... 🙂

ianitka
31. aug 2013

@ma_ta1975 asi 2009 bude. V 2011 sa dal kupit este niekde ako novy v cervenom, ale uz malokde. Na ebayi ich vtedy bolo plno,takze tipujem, ze taka 2009,mozno 2008 to bude.

ma_ta1975
31. aug 2013

@ianitka moc dakujem za pomoc taky starý ročník nechcem...juj a ten denim nevieš ročník?bol aj na bazári ale neš som sa spamätala bol predaný... 😠

zamilovana
31. aug 2013

@katkaromi ahoj, ja som lodger používala pri druhom synovi do autosedačky. Narodil sa vo februári a do apríla bolo horšia zima ako v decembri 🙂 bol ako v bavlnke 🙂 škoda že som ho necvakla, bol v nom podarený 🙂

ianitka
31. aug 2013

@ma_ta1975 Demin bol v ponuke, ked som ja kupovala v 2011

veve39
31. aug 2013

@ma_ta1975 tie s tymi znakmi su naozaj velmi stare modely, uz sa roky ako nove nepredavaju a co som pozerala ich ceny na bazare, su podla mna vzhladom na rocnik skutocne neadekvatne...ale celkovo su niektore ceny pouzivanych lodgerov mimo mojho chapania 😲

fusak je inak skvely a krasny, mala som ruzovy folklore - kvetinkovy, skutocne sa ani setrnym pranim neznici...ale v principe za model starsi ako 3r. by som urcite nedala sumu, ako predavajuce ziadaju

tralalalalalalala
31. aug 2013

Ahoj
@ma_ta1975, ja som sa tiez pytala v obchodoch, aky je rozdiel medzi tymi fusakmi a predavacka mi ukazala, ze tie starsie modely-kvetinkove maju ovela teplejsiu vlozku. To ma presvedcilo. Kupila som kvetinkovy a bola som uplne spokojna. Je to perfektny fusak. Nebudete lutovat.

ma_ta1975
31. aug 2013

@ianitka dík... 😉 ten sa mi asi nepodarí zohnať... 😠

dasamo
31. aug 2013

@veve39 tiez pozeram ako puk na tie ceny na bazare. Uplne nenormalne. Ja som kupila uplne novy za 69 a nejake drobne v premaman v shopping palace na zlatych pieskoch v ba. Mali 30per.zlavu.... a novyyyy. A tie zenske pytaju za pouzivany 70 a viac. No comment. Kupili sme aj nosic od logeru a ten jebuplne super do vajicka.

ma_ta1975
31. aug 2013

@veve39 presne mne sa tiež rozum zastavuje nad cenami teraz ked ste mi popísali ročníky tak nechápem...mne sa tie kvetinkové pre chalana nepáčia a tie hviezdičkové najnovšie nikdo nepredáva ešte... 😠
@tralalalalalalala

veve39
31. aug 2013

@ma_ta1975 ja mam babu, ked som kupovala novy tak som zvazovala medzi ruzovym kvetinkovym a bezovym basic - aj ten je super a uplne univerzalny...

silviatt
31. aug 2013

@ma_ta1975 ja mam denim kocik a ten tmavosivy fusak, vlozka je lemovans riflovym a sedi to tam super. Ked som do mojho vlozila ten sivy hviezdickovy, tak v mojom kociku vyzeral ako bledomodry. Zober kocik a vyskusaj na predajni. Ja som mala 20%zlavu a vysiel ma lacnejsie ako tu na bazari pouzite

ma_ta1975
31. aug 2013

@veve39 @silviatt kočky ja mám Maclaren XT modrý tak neviem farbu...ale najlepšie asi bude farba denim,modrá alebo béžová???ozaj a tá vložka je aká velká?zmestí sa mi do nej 2ročné dieťa? 😒

veve39
31. aug 2013

@ma_ta1975 tie by sa hodili co pises, este aj svetlosivy z basic kolekcie, alebo ten sivy s hviezdickami...lodger bol skvely ked mala dcerka vyse roka, ked uz mala 2roky, zdal sa mne osobne dost maly - ale este sme ho pouzivali, len som ju tam uz ledva vpratala

ma_ta1975
31. aug 2013

@veve39 no a teraz neviem či ho mám vôbec kupovať ked tam drobca ledva vtrepem...chcela som namiesto deky lebo viem že deka mi padala a aj na sánky...a aký je rozdiel tie koníkové ten zlatý je starší model ako ten biely že?

luciferova
31. aug 2013

@ma_ta1975 ja som mojho 2r (je novembrovy) vpohode vpratala 🙂