• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
my máme tento a je uplne uzasny, ci uz ako prechodný bez vlozky, alebo s vložkou ako zimný... dá sa stiahnuť okolo hlavičky a bol to najlepší fusak, malý sa v nom prevozil minulú zimu (od novembra) a to boli riadne mrazy (sme z Kremnice) :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aljosa1 nás už tiež chodí má skoro 15 mes ale myslím že je dost dlhý. A za koľko ho ponúkate ?
27. okt 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam33 a aky dlhy je vas maly? nas ma uz okolo 90 cm :slight_smile: a to má o mesiac rok :slight_smile: takze tak .... a u nas je zima dlha, tak neviem ako by som ho tam stale trepala :slight_smile: :slight_smile: dala by som ho za 45 €.
27. okt 2015 o 14:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mam33 Ja som presne pre toto lodger predávala - kúpila som si elodie detail petit royal blue - stráášne sa mi zapáčil, tak som obetovala lodger, aj keď som si ním bola naozaj veľmi spokojná. Len som vymýšľala a chcela som zmenu :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aljosa1 asi sme sa ale nepochopili ja zháňam len ten model co som doplnila fotku. Bud červený alebo béžový.
27. okt 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aljosa1 Tento je krásny - najviac sa mi páčil zo všetkých, ale keďže sme fusak kupovali skôr ako bolo bábo a stále nám nevedeli povedať, čo to bude, tak sme kúpili neutrálny červený. Ale keby som bola vedela, že to bude chlapec, tak beriem jednoznačne tento čo máte vy :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska07 krásny fusak, len ta cena :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska07 mam ten istý :wink: a chcem k němu aj ten lodger má pre mňa prednosť kolies tomu otvoru na popruhy . Nemusím to pracne prevliekat
27. okt 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aljosa1 veď to... ale manžela som nahovorila, že som šetrná, že kočík máme stále ten istý a niekedy bude možno aj ďalšie bábo, tak ho snáď využijeme dlhšie. Úprimne, nám sa nový fusak už asi extra neoplatilo kupovať, malý už má 20 mesiacov, takže budúcu zimu už bude v kočíku asi naozaj len minimálne - ale zase túto rátam, že bude ešte celú. Rád sa vozí a ja veľa využívam kočík, tak nech mu je teplo a nech sa aj ja ako maminka vytešujem :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska07 hm dobra strategia xi :slight_smile: ja mam vyhliadnuty emitex monti, je to najdlhší čo sa dá zohnať, ked my máme dlhana doma :slight_smile: nemá ani rok a už nosí 92 oblečenie :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aljosa1 U nás presný opak - 20 mesiacov a dĺžka asi 77 cm a váha 8,7 kg :wink: ale aspoň mám pocit, že mám stále doma bábätko :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska07 my 13 kg :slight_smile: :slight_smile: ja mam chlapa doma xi :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aljosa1 hmmmm, ďakujem, už som kúpila emitex
27. okt 2015 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata
prosim Vas, nemate nahodou niektora skusenost, ako pasuje Lodger do Bugaboo Cameleona? Cam3 konkretne. Dakujem pekne!
26. nov 2015 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, ako prosim obliekate babo do fusaku lodger bunker? Citam ze je velmi teply tak nechcem aby sa mala prehriala. Ma 3 mesiace. Kolko vrstiev odprucate? Vdaka :slight_smile:
20. dec 2015 o 07:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinnky dobrý večer kde sa dá zakúpiť taká deka?
14. sep 2016 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka2304 myslíte ten lodger bunker?všade,kde.predavaju.lodger,dajte si do.googla.ja som v tt kupovala v Bambini
14. sep 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neposúva niekto LODGER celoročný fusak Bunker Fleece? Farba béžová - Sepia
8. okt 2016 o 11:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2016 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, zvazujem kupu tohto fusaku, je uvedene ze je do 3 rokov, ale nikde som nevidela, ako do neho dat dieta ked uz je vacsie, chodi a ma zablatene topanocky v zime. Pouzivate ho len pre male babanka, alebo aj vacsie uz chodiace deticky? Chcela by som aby nam posluzil co najdlhsie, nie iba dokym zacne chodit a potom uz nebude prakticky. Momentalne mame pre prvu dcerku fusak Teutonia, ale ten ma v dolnej casti na nozicky, ked je dieta uz vacsie nepremokavu latku aj vo vnutri, plus sa to da uplne odopnut tak, ze topanky su napr. aj vonku. Pri Lodger Bunker sa mi ale zda ze musim nozky uplne zasunut dnu aj so spinavymi topankami do fleese obalu. Moc dakujem za rady.
11. okt 2016 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok