• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
@standa82 a tebe sa neda prat potah od kocika? ono sa tie pasy urcite musia niekde dat rozobrat, nie je mozne aby si mala nepratelny potah v kociku :wink: alebo som zaspala dobu a vymysleli niaky speci material? bo my sme vkuse spinavi od keksikov :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ...nie, mne nejde o kočík. Ide o sedačku, Lodger do JAne Strata vajíčka je nepoužiteľný.
4. feb 2011 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 ...AKý?
@och ..TU JE FOTO
4. feb 2011 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako tam dáš pásy?Je v ňom azda taký veľký otvor po bokoch?
4. feb 2011 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@standa82 tam je taky pozdlzny otvor na suchy zips..mam ho v pivnici tak ked tak vecer ti to cvaknem...
4. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80
ďakujem. Si zlatá :slight_smile:
4. feb 2011 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@standa82 chapem ja mam na romerke to iste, posielam foto ako to u nej vyzera zo zadu :wink:

a jane strata u autosedacky sa neda prat potah? niak tie pasy musia ist dole, ved ich tam niak montovali :wink: ale neviem ci by som lodger davala aj s boostrom do autosedacky, potom to dietatko uz tam nema vela miesta a lodger je predsa len dlhy, sa to musi krcit v aute v protismere pri nozickach nie?
4. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto aj s popisom :wink:
4. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm tak popis nie je vidiet :sunglasses: tie dva sive pasy vedla seba su vlastne ramenne pasy z predu, sa daju vyvliect zo skoby, sice straaaaaaaaasne tazko ale da sa to, a potom to cez predok pretiahnem a ostanu mi dva volne popruhy v ruke
4. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ..dá sa prať ale tie pásy sa nedajú oddeliť (pás obopínajúci rúčku ) :slight_smile: Nevadí. Čo už. Využijeme ho v šporťáku.
4. feb 2011 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ..ja ich voľné nemám na Strate, len na obyčajnej.
4. feb 2011 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och presne ako je to na foto treba vyvliect pasy, podla mna to nieje az take narocne, len treba byt trocha technicky zrucny,
a aj tak si stojim za tym ze to nie je chyba fusaku!
4. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och ja pasy na matrixe nevidim zo zadu..a on je ovela vacsi ako klasicke vajco nasa ma skoro 7 mesiacov a nozicky ani zdaleka jej netrcia von...
4. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz neni cjyba vo fusaku ale v popise k fusaku....
4. feb 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ...tak ako písala @michaela80 , že orig.fusak na Jane má suchý zips aby sa tie pásli prepratali cez otvor, tak tak má aj poťah na vajíčku Jane riešený.
4. feb 2011 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pardon , nie pásli ale pásy :grinning:
4. feb 2011 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@standa82 ahhaaa chapem :wink: no mam taky pocit, ze niektory vyrobcovia urobia vsetko preto, aby ich vyrobky neboli kompatibilne s dalsimi znackami :zipper_mouth: clovek je potom nuteny kupovat len jednu znacku :wink: ale ako vravis, urcite ho vyuzijete v sportaku a vydrzi fusak dlho az do troch rokov tusim, a vajco je predsa len na "chvilu" :grinning:

@sevzuz :grinning: ja si zas myslim, ze lodger nie je urceny do autosedacky vajicka, podla mna je prilis objemny a dlhy, ako som uz vyssie pisala, tak isto si myslim, ze vo vajci ma byt dieta pevne priputane a potom na neho vrstvene oblecenie, aby sa neznila bezpecnost pri nehode a taktiez nie som zastanca prechadzok v autosedacke nakliknutej na podvozku :wink: netvrdim ze som to nikdy neurobila ale zodpovedne mozem povedat, ze po vonku som s autosedackou nechodila, len ked mala zaspala a potrebovala som nakupit, islo sa vo vajci, inak som ju prelozila do kocika, popripade som ju aj s vajcom vyniesla domov do postielky :dizzy_face:
4. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 samozrejme v matrixe je to ine :wink: tam si asi vela nepomozes len dekami zhora a zas tie deticky netreba uplne ze prehrievat :wink: ved sa narodili hole z teplucka do zimy :grinning:
4. feb 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak uprimne nikde nemozem najst foto bunkra vo vajci aj na domovskej stranke nie je pisane ze sa da pouzit v autosedacke :sweat_smile:
http://www.lodger.com/products/bunker/how_to_use_46/
4. feb 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď 5-bodové, tak 5-bodové..... :slight_smile: Nuž....
4. feb 2011 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@standa82 matrix v zadu a s origo fusakom
4. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och a fotku autosedacky matrix ale sklopenej do lahu s lodgerom som dala na predoslej stranke
4. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 ...super, takto presne je to aj na vajíčku. Ďakujem :slight_smile:
4. feb 2011 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez kupila Lodger fusak,,, pruhovany zeleny pre chlapceka.. narodi sa zac. marca. Je kraaaasny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keby ze cakam dievcatko, tak jednoznacne ten fialovy.... je naaaadherny.. :slight_smile: Bala som sa ako bude vyzerat v hlbokom kociariku... lebo Lodger je robeny na sportiak,,, tak ci drobec nebude mat naskrcany fusak pod chrbatikom... snad to bude ok :confounded:
7. feb 2011 o 17:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@googlik Ahoj , ja mam babatko od oktobra a mam tiez Lodger v hlbokom kociku celu zimu, mam ten pudrovy do bezoveho kocika, ale da sa to , nie je problem, samozrejme ze bud l epsie sediet v sportovom, ale zmesti sa aj do hlbokeho, len je trosku tam napchaty a samozrejme nevynikne tak jeho krasa.... :wink:
8. feb 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ahoj neskusala si lodger do bee+?? rozmyslam ci ho tam kupit?? da sa vyuzit tak marce, april, septem, okt,kym nie je velka zima,bo na zimu fusak doma mam
20. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 do bee som mala, bee+ mame stale na ceste... asi pride naraz s tvojim. :grinning:

a urcite je do neho super.
20. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok