Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

tanija133
30. okt 2013

@macko_usko222 http://www.buggysnuggle.com/shop/fur-fabric/def... su to take dekove krasne fusaciky,makucke, rozne hrubky, jesenne ale aj zimne...nadhrene farby a vzory..... http://www.babymarket.sk/sk/1973-1-1/podla-vyro.... Netusim teda fakt co je pricinou takeho maleho...SKusim sa u nas poziret v Pre deti, tam mavaju a by som sa pozrela na ten denim...

tanija133
30. okt 2013

@macko_usko222 ja mam tento modry s vlockami, aj kocik Maclaren..pekne fusaciky su to,ale Lodger je Lodger....to je ine.....tento nam uz na dojazdenie par krat staci.....

macko_usko222
31. okt 2013

@tanija133 fiiiha no krasa,ja som o takomto fusaciku ani nevedela..a je hruby?kukla som aj ceny,no tiez nie su lacne veru..aj ja sa dnes chystam do predeti a idem si to tam s nimi vydiskutovat 🙂 aj ked..ani neboli ti od koho som si denim kupila, ale uvidim,co mi na to povedia 🙂

tanija133
31. okt 2013

@macko_usko222 ano lacne nie su tiez, ten najrhrubsi je tiez celkom hruby, su rozne hrubky....ale Lodger je viac teplejsi..to je ine.. tento je fajn tak pre chodiace dieta miesto nanoznika,alebo peknej hrubej deky....moj pocit.... 😉

ennah
1. nov 2013

@macko_usko222 ahoj, tiez som kupila denim v akcii, a od prveho momentu sa mi zdal mensi. dokupila som aj booster pumpkin aby bol fajn pre dievca - ten booster z neho mierne trci - viac ako na fotkach inych, ale pouzitelne je to v pohode.

odmerala si ten tvoj denim? ten moj ma 97cm dlzky x 40 cm sirky na nohy - v briu go sedi tak ako na fotkach na nete, preto som nebola ista ci je alebo nie je mensi ako ma byt.
urobila som prieskum.:vsetkym predajcom na lodger tu na koniku som sa spytala na premetranie.Oodpoved - stary s konom, novy american s hviezdou aj ultramarin maju 100x40cm; ale DENIM vraj 115x40cm. tož nie som mudrejsia. chcela som ho vratit, ale velmi sa mi v kociku paci, dcera ma 2mesiace tak tuto zimu sa v nom bude stracat.... ale co o rok? na tvojej fotke vyzera ten rozdiel skutocne velky - hlavne na sirku... kiezby si ho odmerala... mne sa ten moj denim s pupmkin strasne paci, ale nechcem mat nejaky nepodarok. spytam sa na to na original .com stranke

macko_usko222
1. nov 2013

@ennah Ahojky.ja som ho zmerala.Ja ani tak nemyslim,ze by mal byt denim kratsi alebo co ale celkovo je uzky velmi.Mozno ten material je pevny ale casom povoli a lodger taky scucnuty nebude..no kiezby..No ja som mala minuly rok skusenost s tym amerikan a preto som denim vratila.Ved by sme v nom velmi smiesne vyzerali a nejde len o to,ale ako by som tam maleho v zimnom napchala?tu ide skor o tu priestrannost,ktoru ocenis ked budes davat naobliekane a vacsie dietatko do kocika.Rozmery denim som mala taketo 100 na dlzku,cez nozky je to len 35 a cez telicko 40.Ked si vsimnes tie Moje foto so sivym hviezdovym dole ten obluk a cez telicko je ovela vacsi.A da sa ti pekne stiahnut okolo hlavicky ten lodger denim?lebo ja ked som to skusala,tak to isli velmi tazko a nie.tak pekne ako na sivom..aj na ultramarine to ide pekne.Ale cudne to to napisali,vo co som min.rok metals hviezdovy,tak on mal okolo tych 115..a denim len 100

tanija133
1. nov 2013

@macko_usko222 teraz su na bazariku v ponuke 2 denimy...chcela som ho velmi a pytala som sa a pani mi odpovedala ze jej syn ma 2r a 3 m a je LTT...moj velky 3r ocny syn sa vleze v pohode do powderu aj do ultramarinu......tal mozno vsetky denimy su nejake mensie.... ☹

macko_usko222
2. nov 2013

@tanija133 vies nie je ltt ako ltt..🙂no chcela by som vidiet to 2-3rocne dieta v denime (: za tu foto na pobavenie by to stalo (:

ma_ta1975
2. nov 2013

@macko_usko222 tak pridávam fotky ako píšeš na pobavenie...môj je nar.v auguste fotka je z oktobra...dlžka meraná zo spodu 115cm šírka 40cm material sa natiahne do šírky aj dlžky v kočíku už dlho nespáva tak využívame len na prechádzky alebo do obchodu... na jar ho predám lebo ako 3.5ročného naobliekaného a v čižmách si ho neviem predstaviť v žiadnom Lodgery to fakt stačí nánožník alebo nič...ja som spokojná a stále hovorím že je najkrajší...
@tanija133 tvoj drobec sa už určite nezmestí ale môžeš prísť pozrieť je krásny... 😉

kamonika
3. nov 2013

@ma_ta1975 tazky fesak,mamina 😉

kamonika
3. nov 2013

@kamonika a ta figa borova,nic sa nebude predavat :D

kamonika
3. nov 2013

@tanija133 hlavne kazde dieta je ine 😉

kamonika
3. nov 2013

@macko_usko222 co je na tej fotto na pobavenie?

tanija133
3. nov 2013

@ma_ta1975 ahoj, jaj presne takto som si to predstavovala, Lodger denim v Crown blue Maclarene......ach jaj... 🙂 🙂 🙂 Mam doma este Lodger Powder ,aj ked neladi, ale je nam stale dobry, tak tuto zimu na tych par krat odvezeni , uz bude stacit... Ty si nemala ine Logere, ze? nevies to porovnat tu velkost? si kupila novy denim,alebo pouzivany? Krasny je Tomasko... 😉

ma_ta1975
3. nov 2013

@tanija133 je fakt nádherný v Maclarene kupovala som nový c Predeti mne sa ine Logere nepáčia toto bola láska ked som ho zbadala... 🙂 pozerala som v bazariku ešte iný ale bol samí zmolok s prania ...nám už bude stačiť v lete predám aj kočík musíme trénovať na pešo do škôlky... ;)

tanija133
3. nov 2013

@ma_ta1975 my uz chodime do skolky, ale sem tam sa stale radi odvezieme, ked ideme na dlhsie von.....ale uz malicko....ja som ho az terza zacala chciet...minuly rok som milovala v bezovom Fusione modry ultramarine......ale uz ho predycham...a snad raz pri druhom...no ale to uz budem chciet zasa bud biely alebo konecne nieco ruzove..... 😀 😀

ma_ta1975
3. nov 2013

@tanija133 podľa mňa by bol pekný aj pre dievčatko a neboj dockas sa aj druhého drobca...ja už neplanujem tak sa budem ťažko lucit aj s kocikom...a zmestí sa ten Lodger do vanicky co máš ked je taky obrovský?

tanija133
3. nov 2013

@ma_ta1975 Ano je ho tam plno ale zmesti sa....ja som ho mala od narodenia az doteraz....

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975
@kamonika no pekne 🙂 ja sa s vami dievcata nejdem hadat.Ja som pridala fotky z fusaka aky mi dosiel domov,vyjadrila svoj narozor to snad este mozem,ci?Nech si kazda objedna co chce 🙂 Mne ten co dosiel domov absolutne neprisiel pre 18mesacne dieta nieto este pre 2-3 rocne.Ci som mala cakat kym mi ho maly roztiahne? 😀

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 ja sa určite nemienim hádať...len dufam že tá moja fotka stála za to že si sa pobavila...

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 ooo boze kolka iroonia 🙂 vies co? mne sa tento denim tiez velmi pacil,ale ako som ho mala doma tak uz nie.Dovod je ten,ze je uzky a to sa mi nepaci.Ked sa to niekomu paci,tak prosim..Snad mozem mat este vlastny nazor a ho aj vyjadrit,nie?
Spravu som pridala v dobrom umysle a tu je diskusne forum, keby si si ho precitala v jednej sprave som sa vyyjadrila :ze cakam, kedy sa ozve nejaka majitelka denim,ze ten jej fusak je ok 🙂 Ano ozvala sa tu jedna,co pridala foto,dlzka mi pride mozno ok,ale nadalej ma nepresvedcil,je uzky...

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 aha nezabudni to ešte 5x napísať do statusu akoby Denim obsahoval olovo alebo čo...niektoré maminy sa ho aj boja kupiť...ja ho nemienim dávať 3-4 ročného do Denimu to je môj nazor ty máš svoj určite sa tu nebudeme naťahovať...pekný den 🙂

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 no ja ocakavam za taku cenu,ze sa zmesti aspon ako 2-3 rocny.Aspon tak udava vyrobca,pouzitie do 3 rokov.Podla mna,ked uz vysolim za nieco take prachy ma to byt super nielen po funkcnej stranke ale aj po vizualnej.No kazda z nas nieco ine ocakava..Ja ocakavam, ze bude dostatocne priestranny este aj pre 3 rocne dieta a nebude v nom vyzerat ako sardinka,ked ma len 18m. vahu necelych 10kg a vysku 80cm.Ja stale pisem o tom denime,co som mala moznost osobne vidiet a vyskusat.Pekny den 🙂

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 tak s tu cenu máš uplnu pravdu v predeti stál 105eur ja som ho kupila za 84eur ešte aj to je prehnaná cena a ked pozerám teraz v bazáriku za 60 aj s visačkov ide ma poraziť to je fakt dobrá cena...čo sa zabijem ked sa mi tak páči... 😀

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 no veru,su drahe.Da sa kupit lacnejsie aj drahsie veru 😀 Teraz je za 70e,co je super cena na lodger.Vsak je velky vyber a kazda maminka si vyberie co sa jej paci a co potrebuje.

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 presne a hlavne ked kupia v UK tam su ceny o polovicu lacnejšie a potom tu môžu predávať za 60 aj s visačkou to určite nekupovala tu v akcii ale nevadi aj ja by som od nej kupila je mi jedno odkial to má hlavne že je dobrá cena...len to mala nahodiť skôr...ja som nechcela pôvodne nový kupovať ale všetko čo sa mi lubili boli žmolkové zrejme od prania a cena 60-70eur aj drachšie... 😉

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 momentalne som striedavo v zahranici a najskor som fusak chcela kupit tu v nejakej akcii,pretoze sa sem-tam najde za 40-50eur a novy na e-shope,videla som ten zlaty s konikom a ten pumkin oranzovy a zeleny v jednom shope za 40,v 2 za 50e.Sice by to neboli moje vysnivane modely,ale v takej cene..Kym som sa pohla uz neboli 🙂 tak potom ze cez ebay pouzity,no kazdy tam aj za pouzity caka maximum,tak tiez neraz pytaju az 50-60eur a to dokonca za take tie s tymi znakmi dole,co je dost stary rocnik,ten sa uz ani nepredava.Tak neviem ci az tak sa to v zahranici oplati..neviem ako to je na anglickom ale tiez som si sem-tam kukla a pouzite tie najstarsie od 40..Tak nakoniec po dlhom zvazovani som sa rozhodla kupit novy a na SVK 🙂 Myslis,ze maju zmolky tie flisove?bo aspon tie novsie by mali mat protizmolkovu upravu,aspon tak uvadzaju a mala som ten hviezdovy a ten nemal ani zmolku.Ten za 60 e s vysackou sa urcite oplati 🙂

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 prosím ťa a nemôžeš premerať tvoj ?šak ked môj Denim má 115x40 a tvoj je ešte vedší nemyslím tvoj denim ten bude taký istý...mne sa práve páčil ten s tými znakmi ale tanija133 mi vysvetlila že su najstaršie a ked som si rozklikla tak žmolkové a cenu ti ani nebudem hovoriť...strašne slabý výber pre chalana a do modrého kočíka...tieto nové neviem podla toho asi ako často operieš fakt neviem ale v bazáriku niektoré su ako nové len tie ceny... 😉

macko_usko222
5. nov 2013

@ma_ta1975 ktory myslis,ten hviezdovy?ten uz nemam,predala som a dodnes lutujem..v lete som si myslela,ze uz netreba a moj maly sa stale rad vozi v kocari a chybal mi strasne akonahle bolo chladnejsie.Ja myslim,ze ani nie dlzkou ze bol vacsi ale takou priestrannostou celkovou.Ano pre chlapca je tazko niekedy vyberat..aj do kocika ladit,ak je farebny je na zblaznenie 🙂 Este pochopim,ked niekto kupi za 100e a pouziva malo par mesiacov,ze predava za 60-70.Ale ak ho ma niekto 3 roky a da ze 70-80 tak nemam slov..

ma_ta1975
5. nov 2013

@macko_usko222 aha aj ten Denim si vrátila tak nemáš už žiadny čo?nemáš aký premerať...ale určite sa tebe ešte bude hodiť minimálne na tuto zimu...