Golfáč Hauck Travel N Care 2022 Beige

ell3
18. jan 2023

Ahojte, prosím Vás máte niektorá reálne Hauck Travel N Care? Ideme cez leto na dovolenku letecky a chcela by som ho kúpiť. Dcerka bude mať v tom čase rok a 2 mesiace.
Nechcela by som klasické dve palice, to som mala pri synovi a zle sa mi s tým jazdí jednou rukou, keď si potrebujem niečo podržať. Pozerala som aj hodnotenia na webe ale chcela by som reálne od niekoho, kto ho má. Ďakujem

sandra151
17. máj 2023

Kúpila si ho nakoniec ?

ell3
autor
17. máj 2023

@sandra151 áno kúpila a už je aj na reklamácii. Ako prvé sa utrhla rucka, ktorú si dávam cez plecia keď mám kocik zložený a chcem ho preniesť. Potom sa utrhol držiak ktorý drzi chrbtovú opierku.
Kocik je to šikovný maličký, ale nie veľmi kvalitný. A to som ho nestihla ani priadne zabehnut 😞

sandra151
17. máj 2023

@ell3 fuha. Tak to ma mrzí. Ja neviem ako vyrábajú tieto kočíky. Ja mám jeden za 800 eur a tiež už 3x na reklamacii. Už naozaj neviem co mam kúpiť 😭
Mne sa zapáčil tiež tento ale je to novší model plusko tak je možno lepší ktovie .

ell3
autor
17. máj 2023

@sandra151 ja teraz čakám na vyriešenie reklamácie. Bola tam možnosť aby mi vrátili peniaze. Tak teraz čakám a pozerám po inej značke. Zvažujem kúpu cybex alebo britax…