• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Golfáč. Poraďte s výberom

27. júla 2017 
@zajo79 tak vidis, ze quest :wink: xt a xlr sa mi uz zdali velke, kedze som chcela spratny golfac :wink: denimovy som videla priamo v obchode, tiez velmi pekny :slight_smile:
14. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím dievčatá, čo poviete na golfový kočík chipolino pooky 2010? Zaujíma ma hlavne kvalita kočíka, ak s ním máte niekto skúsenosti, vďaka
14. feb 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som našla tému aj o tomto kočíku a :unamused: nevyzerá to dobre, same negatíva, takže asi nič :confounded:
14. feb 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dik za info, tiez sa niekedy cudujem ked vidim 3-rocne velke deti v golfaci ze to kocik vydrzi, tak asi treba vyskusat :sweat_smile: zatial ale golfac kupovat nebudem, myslim ze prezijeme s nasim doterajsim kocikom, aj tak mi tam mala nechce vobec byt....
14. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 co viem vseobecne chipolina nic moc a dost kazive, tuto znacku by som nekupovala aj ked nie som zastanca drahych kocikov
14. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hehena ahoj,silno uvazujem o cybex callisto,pises ze je pre vysokych,mam 170,mm 178cm,je to v pohode? :wink:
kde si ho kupila a ako dlho si cakala,alebo ho maju niekde skladom?dakujem :slight_smile:
15. feb 2011 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee Vďaka, aj ja mám ten pocit, že to nebude nič moc.
15. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute maminky, neviete mi dat nejake dobre typy na dobry golfac?
Chcem nieco vacsie lebo moj maly je vacsie dietatko, ma uz teraz 10kg a to ma 8mes a 1tyzden, cize chcem s nosnostou do tych 25kg,polohovatelna opierka chrbta aspon do pololahu, nie moc tazky , s velkou slnecnou strieskou , kolieska nemusia byt do terenu.

20. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamala tfk buggster - najpriestrannejsi golfac co som mala :wink:
20. feb 2011 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamala do 25 kg? :sweat_smile: nebojm,klasicky do 15 ti urcite postaci :slight_smile: :slight_smile: :wink: 25 kg maju skolaci :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@sakura77 NO ale moj krpec ma uz 10kg,tak ja neviem asi je nejaky prerasteny hahahaha...ale kupila som uz golfku cybex , som spokojna splna to co som chcela,ide uplne do lahu,priestranna, makkucka, a ma len 6.5kg,velka strieska ....aj tak to bude na prilezitostne pouzivanie tak do tych 15kg staci, ono tie Mclareny na anglickych strankach pisu ze do 25kg a na nasich ze do 15 kg tak clovek je z toho jelen,takze prinajhorsom ho maly proste rozhega ak bude tazky,nic ine sa nestane.
21. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, ktorý vybrať - Tfk buggster, Cybex callisto, bugaboo bee plus? Dakujem za rady
23. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som dnes objednala cybex onyx - na dovču ako stvorený:o)
24. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaham medzi quinny zapp a nuna, ktory je lepsi? Skladanie, ovladanie. Dik
24. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co hovorite na tento kocik? http://brendon.sk/Products/ViewDetails/19341?storetype=store&store=71
prip viete poradit nejaky lahky do 100e?
27. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 aaa my favoriti.beru nakonec asi bee..teda cybex jsem nemela sanci vyzkouset...bee je krasne prostorne
27. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon nepoznam ten kocik, ale kup si radsej nejaky kvalitnejsi, overeny z bazaru :wink: ja to tiez tak robim :slight_smile:
27. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 ahoj, cybex je oproti bee plus hrozne maly pre dieta :wink: cybex som raz chcela, ma ale moc nepresvedcil, nie ze by bol zly ale bee je jednosnazce priestorovo vacsi :wink: ked potrebujes skladnost tak cybex je skladnejsi ale bee je ok :wink: a ten treti nepoznam osobne :slight_smile:
28. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamala preto to pisu na tych maclarenoch pretoze udaj do 25kg je pre USA a do 15kg pre EU. EU vydala smernicu podla, ktore musia byt golface do 15kg a nemali by sa tam vozit vacsie deti (co chapem lebo to uz je velke dieta a ma uz chodit :angry: ) cize maclaren je do 25kg ale s oznacenim do 15 :wink:
a deti uz nebudu tak rychlo rast aj ked ma teraz tvoj drobec 10 kg tak zacne o chvilku behat a spalovat tak sa to vyrovna :wink:
28. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja koupila Jane Energy a jsem velmi spokojena.
28. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon neni zly ale osobne by som zainvestovala aspon 150€ pretoze tieto lacnejsie maju horsie opierky chrbta (labilne a zle tvarovane) a co nieje vyhra pre takeho drobca. ale aj ten co si dala link treba kuknut nazivo, hlavne co sa koliecok tyka, pisu, ze maju potah z penoveho plastu, tak ci niesu cele umele lebo tie sa nicia a strasne hrkocu
28. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka
@barboramarek dakujem pekne. Len keby sa mi ho podarilo dakde vidieť naživo. Neviem ale kde a neviem či objednať zo zahraničia bee+ alebo si počkať na bambini čo ponúknu.
28. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola diki
ja nechcem vela investovat, chcem ho kupit kvoli ceste lietadlom.... mam sportak s ktorym som spokojna, takze toto vyslovene kvoli ceste
28. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon tak v tom pripade podla mna postaci :slight_smile: chod si ho pozriet, ako sa sklada, ci z neho nic netrci a ci nema naozaj nieco co by vadilo aj pri tom obcasnom pouzivani :wink:
28. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon tento nepoznam,ale ja mam za 80eur sice polsky (co som prisahala ze polske kociky nechcem) ale pacil sa mi a som veeelmi spokojna ovela spokojnejsia nez s drahym sportakom ... je to baby design travel...ale ako pozeram je drahsi ako minuly rok,ale stale do 100eur :wink:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&category_id=1&flypage=flypage.tpl&product_id=3414&option=com_virtuemart&Itemid=8
28. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 ked si z ba mozes si kuk aj moj :wink: ja mam z babycare.nl :slight_smile:
28. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek - chcem sa opytat videla si nazivo niekde v BA cybex? ja ho neviem nikde najst :( bol vazne malicky? pytam sa lebo je to zatial moj favorit :slight_smile:
28. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 v raci v brendone, neni malicky ale oproti bgb bee je mensi a my spime v kociku, je to standart na "golfac" :wink:
28. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek - velmi dakujem. na brendon som uplne zabudla. hlavne ze som kukala vsetky obchody v BA ohladne cybex :slight_smile:. bee ste kupovali v raci ? paci sa mi ten co mas v albume. ako je na tom so skladnostou bee a cybex ? lahko sa skladaju?
28. feb 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám peg perego pliko P3 a som veeeeľmi spokojná a to ho používam už 3rok
28. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok