Golfáče Chicco C4. Máte s nimi skúsenosti?

marianca
28. júl 2009

Čaute baby, som už úplne na nervy. 😨 😨 😨 Stále zháňam pre malého kočík a nedarí sa mi. Teraz som sa rozhodla pre Chicco C4, ale neviem či je to dobrá voľba. Nemáte niektoré s nimi skusenosti? Už som mala 3 kočíky a nechcem to zasa pokašľať. Potrebujem, aby bol hlavne pohodlný a priestranný, lebo môj drobec v kočíku rád spí. Takisto som počula, že detičky v týchto kočíkoch dobre nesedia, že sa šmýkajú, alebo padajú do strany.
Ďakujem za akýkoľvek príspevok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alami
25. apr 2010

v tom ti síce neporadím, ale tiež som ho mala a tiež som zo začiatku zakopávala o kolieska a išlo ma z toho poraziť, ale zvykla som si 😅 som sa asi naučila inak chodiť 😀 😀 😀 a prestala som oň zakopávať
Inak to bol vcelku dobrý golfáč, bola som spokojná (už nepoužívame - mám ho na predaj, ak by niekto chcel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

evinaz
25. apr 2010

Alami, ja som ho zhanala vyse dvoch mesiacov, keby som bola vedela, ze ho mas, brala by som ho vsetkymi desiatimi. Chcela som vyslovene C4, nie tieto nove (Multiway). Ten povodny dizajn sa mi omnoho viac paci. Az na tie kolieska teda... Neviem, ci si zvyknem ☹ Och joj 😖

brusinka.pusinka
26. apr 2010

my jsme holky spokojené koupili jsme v březnu 2010 v akci tady http://superbaby.mimishop.cz/index.php a máme ho zatím jako kočárek na výlety a do auta 😉 . Opravdu jsem spokojená a malá také 😉 U nás ho měla kdysik švagrová a tak jsem ozkoušela a pak kopila i pro naší princeznu 😉

tica
2. júl 2010

Prosím o radu ja mám tiež golfač chicco ct 04 kúpený od ruky som s ním veľmi spokojná no jediná vec ktorá mi tam chýba je madlo a neviem sa k nemu dopracovať neviem kde ho mám kúpiť bola som aj v obchode a objednali mi madlo na multiwej že to by malo pasovať na ten moj kočiar ale bohužiaľ bolo dlhé potom mi objendali na liteway ale to zase malo guľate tie uchyty ale ten náš kočiar má plosku konštrukciu tak by som bola rada ak by ste mi poradili kde ste kupovali madlo ale ak náhodou by niekto predal zvlásť madlo tak ďakujem za skoré odpovede ...

alisve
20. aug 2010

Tica. tu je linka na pani ktora predava univerzalne madlo a ma pasovat aj na ct4🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6002744&tab=14

tica
8. nov 2010

alisve Ďakujem ti veľmi pekne som si až teraz všimla, že niekto na moju otazku odpovedal no ale už mám ale aj tak ďakujem

stock20
29. jún 2012

ahoj Marianca, ja mám s chicco C4 len dobré skúsenosti. Je priestranný, dieťaťu pohodlný a vôbec moja dcéra nepadala zo strany na stranu., ani sa nezošuchovala, lebo má madlo a aj tie bezpeč.pásy. Kľudne ho kúp, aj príslušenstvo sa dá dokúpiť rôzne /dáždnik, držiak flašky/. ja som spokojná. Inak mám ho aj na predaj, lebo dcérka už kočík nepotrebuje. Farba oranžová,šedá, dobrý stav. mail: stock20@azet.sk