Golfáčik pre trojročného

erika789
7. jún 2015

Viete mi poradit dobrý golfáčik pre nášho 3ročného syna. Malý sa strašne rád vozí v kočíku dokonca mi v nom aj vonku spáva preto by som chcela dáky ľahký golfový kočík kde si podrieme aj vaščie dieťatko

moni244
7. jún 2015

@erika789 skor by si ho mala ucit na chodenie a nie na vozenie

yyyyanula
7. jún 2015

Inglesina Trip,
jasné, že sú deti, ktoré v kočíku nechcú byť od roka a sú deti, ktoré ho potrebujú aj dlhšie. Lepšie ho tlačiť v golfáči ako vláčiť po rukách. Držím palce pri výbere!

katren
7. jún 2015

@moni244 nasej sa tiez paci v kociku.....a aj tam spava cez obed.... vie aj chodit, aj dost prejde, ale ved sa nabeha este dost.....a ako pise @yyyyanula radsej ju odveziem ako ju nosit celu cestu na rukach 😉

acer11
7. jún 2015

maclaren XT,alebo XLR 😉

henamichal
7. jún 2015

@yyyyanula Súhlasím s Tebou, veľakrát sme si nebrali kočík so sebou, keď sme išli do nákupného centra a mohli sme vláčiť 3,5 ročného syna na rukách. Veď nemôžeme očakávať, aby nám dlhé hodiny boli na nohách malé 3 a 4 ročné deti. To nie je žiadna hanba!

erika789
autor
7. jún 2015

@moni244 malý chodí dost vela bývame v dome takže je celý den na dvore na nožičkách, kočík by som potrebovala skorej ked idem k lekárke a to mám od domu cca 1km to je už chôdze na necho privela a hlavne teraz ked nás každý den pichajú do nožičky. A potom aj nosenie nákupu a malého na rukách tiež nie je sranda

erika789
autor
7. jún 2015

@erika789 Dakujem za rady poobzerám sa po takých kočíkoch

ivet1371
7. jún 2015

@erika789 Icco phoenix